İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çok kaliteli hosting isteyenler

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lovemove sen bırak kardeşim hiç uğraşma. Benide sabaha karşı 4 te ve sabah 7de aramış. Sonra ben aradaaım açmadı. Sonra mesaj attım o zamanda nuamrayı gizleyip aramış. Bana diyoki beni 5 dakikada sattın. Eğer iş yapıyorsan terbiyeli ol atlaspronet(özkan)(benim isim iyice teşhir olunca ne edeyim) telefonu suratıma kapattı. Diyoki bende [email protected] kayıtlı e-mail olarak. Ama kayıtlı olan gmail deki adresim. Bunları yazma amacım tartışmayı keselim. Zaten lovemove arkadaş da bana sordu bende tavsiye etmiştim! Hesabımı açmış isteyen arkadaş varsa bana bildirsin ona vereyim. Bir adet aylık 10 dolardan (4 aylık kaldı sanırım), Sonra 2 adet aylık 1 dolardan(sanırım 10 aykaldı). Onları vermesini isterim bana ulaşan arkadaştan. Özel mesaj atsınlar!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle her önüne gelene küfür etmek neymiş anlasın. adam gibi konuş dedik küfür etti kapattı. bu terbiyesizliği yanına kalmıyacak.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlardan bazı sitelerin yedeğini istedim maille hiç cevap yok. ama tahir onur adına ben hosting alacam dedim hemen cevap veriyorlar! Allah'ım nelere kaldık! Doğru söyleyenler her zamanki gibi suçlu oluyor! Sana kim dedi gitte sponsor ol diye? Güzel güzel geçiniyorduk işte!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5