İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çooook Ucuza Site Yapıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa245

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet daha önce ne yapmış neler yapabiliyor hangi kodlama dili site içeriği nasıl fiyatlar nasıl ? hiçbirini açıklama sonra ucuza site diye ortada dolaş.

PuLLuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben soyleyim hazır template editleme , marez scriptler , forum , html sayfalar , hazır logo editleme vs vs.

aksini iddia ediyorsan ki zor bence referanslarını gostermelisin...

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rahat bırakın insanları
illa birşeyi sorgulayacaksanız size zarar veren global şeyleri sorgulayın
burda adamın biri 25 ytl ile birşeyler yapmaya çalışıyor
tamamı kar olsa nolur
hepsi cebine girse kaç yazar
25 ytl para mı?
bir karton sigara gelmez bu paraya

rahat bırakın rahat

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rahat bırakın insanları
illa birşeyi sorgulayacaksanız size zarar veren global şeyleri sorgulayın
burda adamın biri 25 ytl ile birşeyler yapmaya çalışıyor
tamamı kar olsa nolur
hepsi cebine girse kaç yazar
25 ytl para mı?
bir karton sigara gelmez bu paraya

rahat bırakın rahat

referans sormak herkezin dogal hakkı. kimsenin sokaga atacak kurusu yok. alakasız yorumlar yazmanada gerek yok 25 liraya webmaster forumunda site yapacak adam webmaster degildir. bu iş bu kadar ucuz degil çünkü.

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana birşey söylimmi sırf bu tip yorumcular yüzünden 12 senedir web tasarım sektöründe olmama rağmen bu forumlara üye olmuyordum. demekki iyi yapmışım.
bu sektörden gerçekten diğer para kazanan kişilerinde bu forumlardan uzak durmaya çalışıp çalışmadığını da bilemiyorum.
adamın biri 25 ytl ye site yaparım diyor ve yorum yapanları şöyle bir izliyorumda....
neyse
siz devam edin.

25 ytl ye site yapan kardeşim
sen msn adresimi ekle
ben sana 25 ytl göndericem
senden site yapmanıda istemiyorum
boşver bu yorumları
üzme kendini

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sana birşey söylimmi sırf bu tip yorumcular yüzünden 12 senedir web tasarım sektöründe olmama rağmen bu forumlara üye olmuyordum. demekki iyi yapmışım.
bu sektörden gerçekten diğer para kazanan kişilerinde bu forumlardan uzak durmaya çalışıp çalışmadığını da bilemiyorum.
adamın biri 25 ytl ye site yaparım diyor ve yorum yapanları şöyle bir izliyorumda....
neyse
siz devam edin.

sen msn adresimi ekle
boşver bu yorumları
üzme kendini

12 senedir sektördeyim diyorsun ama daha iş ahlakı nedir onu öğrenenemişsin

o yüzden doğru söylediğine inanmıyorum ayrıca madem 12 senedir bu forumlara üye olmuyordun neden üye oldun şimdi üyeliğini kullanma olsun bitsin

PuLLuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 liraya webmaster forumunda site yapacak adam webmaster degildir. bu iş bu kadar ucuz degil çünkü.
sonuna kadar haklısın arkadaşım

12 senedir web tasarım sektöründe olmama rağmen

vay be neyle webtasarım yapıyordun 12 sene once ?
arkadaşım yalan soylemene gerek yok bak ben bu işi 1996 yılından beri yapıyorum ama 96 da webtasarımı diye bişey yoktu turkiyede ... ben 24kbit internetle baglanıyordum google zor acılıyordu web işi 98 yılından sonra başladı tek tük oda yani 12 sene once sen webtasarımı yapamazsın arkadasım...

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Konuya Açan Arkadaş Ortada Yok Sürekli Sen Cevap Veriyorsun Avukatı Felan Mısın ? :)

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse
siz devam edin.

sen msn adresimi ekle
boşver bu yorumları
üzme kendini
25 ytl site yapan ayakcı takımıdır.
12 senedir bu sektordeysen bu sektörün bu kadar ucuz olmadıgını anlaman lazımdı.
sen ucuz etin yahnisini yedinmi ? ya kabız yapar yada ishal..
bu foruma geldigine pişmansan. uyeligini iptal ettir geldigin yere dön.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sonuna kadar haklısın arkadaşım

vay be neyle webtasarım yapıyordun 12 sene once ?
arkadaşım yalan soylemene gerek yok bak ben bu işi 1996 yılından beri yapıyorum ama 96 da webtasarımı diye bişey yoktu turkiyede ... ben 24kbit internetle baglanıyordum google zor acılıyordu web işi 98 yılından sonra başladı tek tük oda yani 12 sene once sen webtasarımı yapamazsın arkadasım...

arkadaşım sen nasıl 96'da google'a bağlanıyordun. google dediğin son 10 senenin sitesi. eskiden google mı vardı. ya yahoo'dan arıyodun ya av.com'dan. kaldı ki google.com'a 96'da girmen teknik olarak imkansız.

http://whois.domaintools.com/google.com | creation date'e dikkat.
http://web.archive.org/web/*/http://www.google.com
http://web.archive.org/web/*/http://www.yahoo.com

25 ytl'ye iş yapan arkadaşım, sende para alma, üste para verirsen daha çok iş yaparsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi