İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cpanel/WHM - DirectAdmin >>> Reseller, Semi, Dedicated Hosting: $5'dan başlıyor... :)

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Rempa Bilişim, Sunucular.net ile birlikte faaliyet gösterecek olan gelişmiş reseller hosting, semi hosting ve dedicated hosting sağlayıcısını sizlere tanıtmaktan memnuniyet duyar.

Gerçek 7 gün 24 saat teknik destek
Telefon aracılığıyla iletişim
Haber ve duyuruları sms ile bildiren sistem
Online destek masası
Bilet destek sistemi
Dünya'nın en iyi veri merkezi olan Equinix alt yapısı; http://www.equinix.com/
Sınırsız Özellikler
Çoklu kontrol panel seçimi; İster Cpanel/WHM ister DirectAdmin
Yüksek kaynaklar, düşük fiyatlar
Banka havalesi, EFT, kredi kartı, western union ödeme seçenekleri
En geç 30 dakika içerisinde hesap kurulumu

Örnek paket tanıtımları;

Reseller Hosting Bronz

1GB (1000MB) Alan
30GB Trafik
10 Hesap (Domain)
Özel DNS'ler
Sınırsız E-mail
Sınırsız Sub-domain
Sınırsız Database
Cpanel/WHM veya DirectAdmin kontrol paneli

5$ / Ay | 10$ / 3 Ay

Semi Hosting Bronz

10GB (10000MB) Alan
150GB Aylık Trafik
Sınırsız Hesap (Domain)
Özel DNS'ler
Sınırsız E-mail
Sınırsız Sub-domain
Sınırsız Database
Cpanel/WHM Kontrol Paneli veya DirectAdmin Kontrol Paneli

20$ / Ay | 40$ / 3 Ay

Dedicated Hosting Bronz

Intel Dual XEON 2.66Ghz HT
512MB Ram
40GB IDE Sabit Disk
1Mbit Sınırsız Hat
100bit Port
Cpanel/WHM Kontrol Paneli veya DirectAdmin Kontrol Paneli
3 IP

69$ / Ay | 168$ / 3 Ay

Diğer paketlerimizi incelemek, detaylı bilgi edinmek, sorularınıza yanıt bulmak ve sipariş vermek için buraya tıklayınız.

Okuduğunuz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Enis Okur - enis [@] sistemz [.] com

H

hostcu

Misafir
hoca bişey sorucam 1mbit ortalama ne kadar band yapıyo bide neden 1mbit tee 1000gb falan degil asıl sormak istedigim şu aslında msl ben bi dosya indiricem diyelim banım band genişligim 1mbit mi olucak yoksa 100mbit mi?

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1Mbit ortalama 360GB ediyor, yani 360GB trafik kullanım hakkınız var. 100Mbit olan port hızı, trafik limitiniz değil.

H

hostcu

Misafir
niye o zaman 1mbit diyosun hoca 360gb den farkı ne?

bende alıcıyımda ondan soruyorum

G

guajira

Misafir
şimdi bu sunucular.net'in reklamı mı? yoksa yeni bi firma mı çıktı?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostlar hakkinda birsey diyemem ama dedicated dediginiz sunucunun virtual oludugu konusunda kesin kanaatim var. Xeon bir sunucuyu 69 $ a veren bir yer varsa ben bu konuya suphe ile bakarim. Xeon Bir sunucu ve band 1 Mbit . buyuk bir celiski . Xeon sunucu ve 40 GB HDD bir celiski . Cpanel / WHM en ucuz 10 $ kaldi 59 $ . 59 $ a Xeon sunucu + 7/24 destek vereceksiniz. gariptir...

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucularımız virtual private server teknolojili. Bunu çelişki olarak göstermeniz yalnış çünkü biz zaten alım yapılmadan önce söylüyoruz. Şu an dünya çapında en iyi vps teklifini sunduğumuzu iddia ediyorum. Yani bu, her halükarda iyi bir teklif.

G

guajira

Misafir
Enis Okur' Alıntı:
sistemz.com reklamı

Sunucular.net'in yanında bir de bu firmayla mı çalışıyorsunuz? Sistemz.com'un fiyatları biraz daha hesaplı duruyor aradaki fark nerden kaynaklanıyor? özelliklerde tam olarak ne fark var?

ayrıca sistemz.com'la doğrudan bir alakanız var mı, ortaklık gibi? Forumdaki arkadaşlardan bazıları sizi tavsiye etmişlerdi güvenirlik konusunda, bu soruyu o yüzden soruyorum.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu insanlar güvenilrmi sonuc olarak gerci bannerleri de kalktı forumdan ama neyse bunlarda hesapı olan arkadas varmı ?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
power' Alıntı:
bu insanlar güvenilrmi sonuc olarak gerci bannerleri de kalktı forumdan ama neyse bunlarda hesapı olan arkadas varmı ?
Bannerlerinin olması veya olmaması guvenilirliklerini etkilemez diye dusunuyorum.
Bunun disinda sistemz veya sunucular ile hic calismamis olmama ragmen Enis bey'i kısmen tanıyorum. Bana göre guvenilir insanlar. Ayrıca cok yakında Büyük ihtimalle onlarla calismaya baslayacagim. Yani firmalarında calismayacagim.. Yanlıs anlasılma olmasın. Makina kiralamayı dusunuyorum..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
peki elmasgunesin de bu işte bi faaliyeti varmı? site tasarımı ona aitte!

Sadece site tasarımı ve programlaması bize ait. Bunun dışında, herhangi bir şekilde sistemz.com ile bir ilgimiz bulunmamaktadır.

Ama hizmetlerinin iyi olduğunu söyleyebilirim :)

G

guajira

Misafir
elmasgunes' Alıntı:
Sadece site tasarımı ve programlaması bize ait. Bunun dışında, herhangi bir şekilde sistemz.com ile bir ilgimiz bulunmamaktadır.

Ama hizmetlerinin iyi olduğunu söyleyebilirim :)

tamamdır elmas. bu demektir senden değil burdan alcam. kefil olduğun birine müşteri kaptırmak ilginç bişi olsa gerek:)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
tamamdır elmas. bu demektir senden değil burdan alcam. kefil olduğun birine müşteri kaptırmak ilginç bişi olsa gerek:)

Farketmez, sonuçta sizin iyi bir hizmet almanız önemlidir. Bunu bizden alın diye zora koşmuyoruz kimseyi. Sistemz.com da iyi bir hizmet veriyor. Ben bunu kötüleyerek müşteri kazanmaktansa, doğruyu söyleyerek müşteri kaybetmeyi tercih ederim ;)

V

VanS

Misafir
sistemzden çarşamba bir resell aldım ve şu ana kadar herşyden memnunum.herkese tavsiye ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5