İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dakikhost'tan YAZ KAMPANYASI

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ysf' Alıntı:
Yanlisim varsa duzeltsinler, yaklasik 3-4 senedir dakikhost la calisiyorum. Fakat herhangi bir problem asla yasamadim.

@forumdayim.net : hosting yada reseller alirken makine donanim ozelliklerini sorupdami aldiniz ? yoksa aldiktan sonra baktinizda amd 1.4 oldugunuzumu gordunuz.

Donanım sormakla kalmadık Konuşmadığımız Anlatmadığımız vs hiçbirşey kalmadı..Shared kaldıramadığı için dakikhost makinesine aldandık bikaç gün Sorun olmadı convertede ama golf adlı ölü bi makineye bana sorulmaksızın taşınıp sadece "sizi daha güvenli ve daha iyi bir sunucumuza aktardık IP adresiniz şu" diye mail atmalarından Sonra Gerçek ile yüzyüze kaldım.

Hiç kimseye Tavsiye etmem Diye bişey demiyorum Yanlış Anlaşılmasın Düz Html yapıp Site Açmak isteyenlerin tam İstedikleri yer Dakikhost :D

Saygılar.

B

Baria

Misafir
dakikhost u 4 aydır kullanıyorum. size diyebilirimki piyasadaki en iyi firmalardan biri. Ama 10 üzerinden not alınacak olursa 10/8 veririm.Bazı eksik yonleride var yok degil.

not: dedicated musterisi

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değil ki ben Gerçekleri yazıyorum burada nasıl bir dil kullanmışsam diğer yerlerde açılacak olan her dakik ( dandirik) host başlığı içinde aynı Uslŭbu kullanıcam. Bu arada firma yetkilisinide bekleriz. Bu arada Forumdayim.net Harika bir Yorumdu Bende HTMl için kullanıcaklara 1 mb alan ve 50 mb bant isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum bu kapasiteyi makinaları eminim kaldırır :)

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumdayim.net' Alıntı:
Donanım sormakla kalmadık Konuşmadığımız Anlatmadığımız vs hiçbirşey kalmadı..Shared kaldıramadığı için dakikhost makinesine aldandık bikaç gün Sorun olmadı convertede ama golf adlı ölü bi makineye bana sorulmaksızın taşınıp sadece "sizi daha güvenli ve daha iyi bir sunucumuza aktardık IP adresiniz şu" diye mail atmalarından Sonra Gerçek ile yüzyüze kaldım.

Hiç kimseye Tavsiye etmem Diye bişey demiyorum Yanlış Anlaşılmasın Düz Html yapıp Site Açmak isteyenlerin tam İstedikleri yer Dakikhost :D

Saygılar.

Öncelikle merhabalar. 2 milyonluk hizmet almak isteyene de Dakikhost'un makinesi var, 200 milyonluk hizmet almak isteyene de. 2 milyona bayilik isterseniz, bazı şeylere katlanacaksınız. Eğer aynı hizmete daha kaliteli ulaşmak istiyorsanız ve bu hizmetin bedeli 20 YTL ise, 20 ytl lik makinede barınırsınız. Kısacası müşteri memnun olmak istiyorsa her zaman seçimini kendisi yapar.

Değerli bir müşterimiz dedi ki "Cihan Bey ben Almanya'dan sınırsız bw alacağım." Ben de dedim ki öyle bir imkan bizden ötürü değil, DC den ötürü var. Kendisinin cevabı "Forumda öyle yazıyor ama..." oldu. Ben de yanlış anlaşılmaları yok etmek için altına not düştüm. "AYNI ÖZELLİKLERDE 100 GB BW İLE ALMANYA LOKASYONLU SUNUCULARDAN RESELLER PAKETLERİ" diye.

Kısacası Dakikhost'un kalkıpta kimseyi kandırarak bir yere gelme gibi saçma sapan, gelip geçici düşünceleri asla yoktur ve olamaz da. Çünkü hedefimiz her zaman daha iyisini vermektir. Lütfen atalarımızın da dediği gibi, ilk olarak çuvaldızı kendinize batırınız.

Size en basit bir örnek; biz buraya bakamazken değerli müşterilerimiz bize destek verici açıklamalarda bulunmuş. Biz bu insanlara bedava mı hizmet veriyoruz? Ya da ucuz hizmet alıyorlar da siteleri açmıyor... O yüzden mi savunuyorlar? Lütfen konuştuğunuz laflara dikkat edin.

O dandirik host yazan arkadaşın bu kelimelerini de kendi seviyesine veriyorum ve kesinlikle ona açıklama bile yapmıyorum. Bu açıklamalarım, değeri hakedecek ve herhangi bir merağı ya da şikayeti olan düzgün bireyler içindir.

Ticket sistemine de gelince... Soruyorum o beyfendilere, ticketta ne sordular? Server sattığımız bazı müşterilerimiz şu yazılım nasıl kurulur diye bize soruyor. Ve bunlara cevap sadece bir kere veriliyor, 2. sinde cevap bile vermeyiz. Bu cevapta : "Biz size kurduğumuz dedicatedtaki hatalara, kesintilere ya da donanım arızalarına karşın yardımcı oluyoruz. 3. parti programları kurmak, dedicated alan müşterilerimizin sorumluluğu altındadır."

Hala kalkıpta, sunucu alıp, reseller alıp, ns nedir diye soran olursa sanırım haklı olarak lütfen forumlardan ya da gerekli kaynaklardan öğrenin demek hakkımızdır, değil mi? Ya da cevapsız bırakmak? Müşteriler bilinçli olmalıdır. Nameserverın ne olduğunu öğretmek satıcının işi değil, direk alıcının görevidir. Gazetelerde gördüğünüz kullanıcı köşesi değildir dakikhostun ticket sistemleri. Problemi olan, problemi de verdiğimiz hizmetle ilgili olan soru ya da sorunların köşesidir.

Bazı açıklamalarımı lütfen herkes alınmasın. Amacım yüzünün kızarmasından şüpheli olduğumuz insanları bir nebze susturmak ya da daha iyisini vermesini sağlamaktır.

Kısacası Dakikhost ne konuştuğunu bilmeyen birkaç kişinin rant kaynağı değildir.
Hepinize fikirlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz, her zaman daha iyisini istiyorsanız yine Dakikhost diyoruz.

Cihan KIZILGÜL

Dakikhost

MSN : [email protected]
URL : http://www.dakikhost.com

M

mIRCTR

Misafir
Immunity :

Öncelikle merhabalar. 2 milyonluk hizmet almak isteyene de Dakikhost'un makinesi var, 200 milyonluk hizmet almak isteyene de. 2 milyona bayilik isterseniz, bazı şeylere katlanacaksınız. Eğer aynı hizmete daha kaliteli ulaşmak istiyorsanız ve bu hizmetin bedeli 20 YTL ise, 20 ytl lik makinede barınırsınız. Kısacası müşteri memnun olmak istiyorsa her zaman seçimini kendisi yapar.

Cihan bey öncelikle şunu söyliyim kalitenizden ve hizmet anlayışınızda kesinlikle şüphem yok bunu bilmenizi isterim. Ama burda kullandığınız ifadeyi şahsım adıma ben size yakıştırmadım. Kendi ifadenizle 2 milyonluk hizmeti aşşağılarcasına konuşmusunuz bu durumda benimde size önerim ucuz yada kalitesiz ürün ( Çürük Ve Ucuz Mal ) satmiyacaksınızki insanlar gelip sizi burda gereksiz olarak eleştirmesinler. Kaliteden ödün vermeden ticaret hayatınıza devam edebilirsiniz yani. Sadece bi fikirdir öneridir.
Dipnot :Maksadım asla sizi kötülemek yada birilerini desteklemek mahiyetinde değildir. Tarafsızım tamamen.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıladığım yok efendim. Her müşterimiz velinimetimizdir. Sizin kötülediğinizi de belirtmedim. Eğer insanlar 20 ytl lik malı 2 ytl ye almak isterlerse, piyasada durmak için bizde bu hizmeti veririz. Ama müşterinin bu konuda bilinçli olması gerekiyor. Ben bu forumda hiçbir zaman şov yapmadım çünkü işimi yapmayı daha doğru buluyorum. Kalkıpta buraya müşterilerimi bile çekmedim ki sahte bir ortam olmasın istedim. Birkaç şahıs gibi, müşterilerimize sorun da demedim. Ama kalitemize laf edecek kişiler Dakikhost'u ağzına alırken çok dikkatli olmalıdır. Çünkü Dakikhost ağızlara sakız yapılacak bir firma değildir. Bu konunun daha fazla uzamamasını temenni ederim. Çünkü burası kampanya başlığı, eleştirilerin yeri farklı...

K

Komedya

Misafir
öncelikle belirtmek istediğim şey benim de bir dakikhost müşterisi olduğum. önce sessiz kalmayı düşünüyodum cihan bey mesajları cevaplıyordu ama bazı şeylere cevap vermeden edemedim

forumdayim.net' Alıntı:
Bu Reseller kampanyası Hikaye Zaten ben birkez yaklaştım pişman Ettiler AMD 1400 lük bir Makinede olduqumu Fark ettim :D

Sonra Ücretimi FAzlasıyla ödedim Hesabımı Kapattım.Halen mail geliyor her ay Ödeme Gününüz Miktarınız vs diye

hikaye? emin misiniz? ben şu anda sundukları kampanyalardan birisini kullanıyorum galiba benimki roman türü birşey hala bitmedi çok şükür ve bitecek gibi de durmuyor şu anda...

risingstar' Alıntı:
Bu kurum ile da Dakikhost ( Dandirik Host ) ile çalışacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gün içinde ortalama 3 - 5 Kez host ile bağlantı kopuyor. Size Yemin ederim gördüğüm en kötü host firması. Tek sevindiğim nokta hostumu 1 aylık almış olmam ama diğer hosttan bu dandirik hosta sitelerimi taşıma maliyetim ise acayip uçuk oldu. Neyse her işte bir hayır vardır. Artık her gördüğüm yerde bu firmanın gerçek yüzünü açıklıcam. Ben bunlara
SİNAN 2 VAKASI diyorum

VE KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM.

Firma yetkilisinide açıklama yapmaya davet ediyorum.

yapılan yorumlar her hosting firması için önemlidir fakat lütfen yorum yapmak ile saygısızlığı ve seviyesizliği karıştırmayınız yapılan yorumlar yapıcı değil yıkıcı olsa her iki taraf için de daha faydalı olacaktır buna eminim.

risingstar' Alıntı:
Değil ki ben Gerçekleri yazıyorum burada nasıl bir dil kullanmışsam diğer yerlerde açılacak olan her dakik ( dandirik) host başlığı içinde aynı Uslŭbu kullanıcam. Bu arada firma yetkilisinide bekleriz. Bu arada Forumdayim.net Harika bir Yorumdu Bende HTMl için kullanıcaklara 1 mb alan ve 50 mb bant isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum bu kapasiteyi makinaları eminim kaldırır :)

emin olun kullandığınız üslub sizi haklı iken bile haksız duruma düşürecektir.

şu anda sunucunun yüzde 15ini işgal eden bir site barındırıyorum bende bulunan tek bir site sunucunun yüzde 15ini işgal ediyor ve buna rağmen ben aldığım hizmetten gayet memnunum, hız gayet iyi, süreklilik gayet iyi, nadiren yaşadan ufak tefek kesintiler dışında hiçbir problemim yok ki onlar da 1-2 defa olan 1-2 dakikadan fazla sürmeyen kesintiler... Teknik destek konusunda her zaman msnm aracılığıyla birebir görüşme fırsatım oluyor ki bazen cevap vermeme haklarının olduğu destek kapsamında olmayan sorular sordugumda bile cevap alıyorum.

lütfen saygı dahilinde, size yakışır bi dille yorum yapın. yorumlarınızın aşşağılayıcı nitelikte olması hiçbir zaman sizi haklı çıkarmayacaktır.

önce saygı diyorum.

B. Kahveci
Aldığı hizmetten gayet memnun dakikhost müşterisi

M

mIRCTR

Misafir
Immunity : Cihan bey genede size dostane tavsiyem piyasada kalmak için kesinlikle kalitenizden ödün vermeyin. Ve gerçekten sizin nasıl bi firma olduğunu bilen biliyor. Yani o yüzden gereksiz ve saygısızca yazılan hiç bi yorumu yazıyı kaale bile almayınız cünkü zaten yazılan amiyane ifadelerden insanlar mesaj sahiplerine notlarını veriyor.

Sizlerede başarılar diliyorum.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dakikhost'la bugüne kadar 1 tek sorun yaşamadım.

Teşekkür ediyorum ,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi