İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Danıştaya yapılan çirkin saldırı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen mesajlarınızda küfürlü ifadeler bulundurmayın, aksi taktirde konu kilitlenecektir.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu ordamı hazırlayan kişileri ve vakit gazetesini kınıyorum.Bence saldırıyı gerçekleştiren kadar onlarda suçlu
Tamamiyle Cumhuriyetimizin Anayasal düzenine yapılmış bir saldırıdır.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
Havalarda ısınmaya başladı..gerçi meyve sebzeye zam gelir diyorlar ama bakalım..Barcelonayı da tebrik ediyorum kupayı aldığı için.

Günaydın ve iyi günler diliyorum herkese

bana kanıt göster akp yada erdoğanın yaptığına dair...
öyle komplo teoriyle olmaz bu işler...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçma sapan Propaganda yapmayın burada! Modlar nerede Burası siyaset meydanı mı??? Bu ne yaa Dozunu kaçırdınız iyice.

favorites' Alıntı:
"Katil Başbakan"
-------------------
"
Katiller Dışarı"
---------------------
"A-K-P Dışarı"
----------------

Sloganları atılıyor şu an Ankara'da cenaze namazının kılındığı camide.

Tayyip Antalya'da..Cenazaye katıl (a)madı..Katılamazda..Yürek ister !!!

Bu sloganlar halkın sesidir. Türkiye'nin haykırışıdır.

Bu sesleri duymazdan gelenler, zamanında sonlarının ne olduğu aşikardır ve bundan sonrada öyle olacaktır..

Boşluktan dolayı bunlara oy veren tüm vatandaşlara : Ülkenizi seviyorsanız, bu yanlışı bir daha yapmayınız..Başka Türkiye yok..

Saldırıyı nefretle kınıyorum.

Yaşasın Laik ve Demokratik Türkiye Cumhuriyeti !

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2. 31 Mart vakası.İnşallah bu sefer düzgün birisine zarar gelmez (herhangi birisini kastetmeden söylüyorum)

G

gibigibiyim

Misafir
lovemove yanlis söylememis favorites,oradaki binlerce insan bagirdi hic bir siyasi olusumda düzenlemedi o kadar insanin toplanmasi.Hem yarginin üzerine kiskirttilar bu sekilde insanlari hak ediyorlar laflari hemde cok daha agirlarini,burada iyi bir siralama yapardim ancak forumdan ban yemek istemiyorum.Akp nin gercek yüzü yavas yavas ortaya cikiyor.Allah Pasalarimizi basimizdan eksik etmesin yoksa ne olur bu ülkenin hali.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
neyin propagandası pardon?neyin siyaseti?hangi meydan?ne söylediğinizin farkındamısınız? Türkiye burası kuzum. Varolan olguları tartışıyoruz burada.
Ülkeyi sevmek, laikliği savunmak, cumhuriyetin devamını istemek ve korumak propagandamı?hangi ülkede yaşıyorsunuz?veya neyi savunuyorsunuz anlamadımki..

evet ben cumhuriyeti savunuyorum. evet ben Atatürkçüyüm. evet ben her türk insanı gibi bu değerleri ölene kadar savunacağım. neden dokundu onu anlamış değilim..

"saçma sapan" kelimesini açarsanız sevinirim..

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrt' Alıntı:
bizim turk hukumetinin (lerinin) aptalligi diyeyim, yoksa avrupada oyle kolay bir is degil polisle tartismaya girip dozu kacirirsan bile aflari yok..
tr de seyirci konumunda polis... ah ataturk nerdesin :'(

Banka soyanları vuran bir guvenlık gorevlısının hapıs cezası alıp 2 sene surunup beraat ettıgı bır ulkede senın bu cümleyi kurmaya hakkın yok.

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
"Katil Başbakan"
-------------------
"
Katiller Dışarı"
---------------------
"A-K-P Dışarı"
----------------

Sloganları atılıyor şu an Ankara'da cenaze namazının kılındığı camide.

Tayyip Antalya'da..Cenazaye katıl (a)madı..Katılamazda..Yürek ister !!!

Bu sloganlar halkın sesidir. Türkiye'nin haykırışıdır.

Bu sesleri duymazdan gelenler, zamanında sonlarının ne olduğu aşikardır ve bundan sonrada öyle olacaktır..

Boşluktan dolayı bunlara oy veren tüm vatandaşlara : Ülkenizi seviyorsanız, bu yanlışı bir daha yapmayınız..Başka Türkiye yok..

Saldırıyı nefretle kınıyorum.

Yaşasın Laik ve Demokratik Türkiye Cumhuriyeti !

Güzel laikliğe saldırı nerede?
Cumhuriyete saldırı nerede?
Danıştay devlet ve cumhuriyetse Meclis ve halkın oyları ne?
Bu soruları cevapla kulaktan dolma cümlelerle kirletme burayı

G

gibigibiyim

Misafir
Favorites senin bu güzel sözlerin sacmalik,23 nisanda 21 yasinda bir COCUGUN Türkiye tarihinde ilk kez meclis baskanligi koltuguna serilmesi sacmalik olmuyor :) Yaptigi konusmayida zaten herkez biliyor.

Bu ülkede laiklikten bahsetmek,atatürk ten bahsetmek sacmalik olarak karsilanmaya basladi.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kardeşim hangi mantığa sığıyor bu söylediklerin. oy vermeyin bilmem ne burada parti propagandası yapmayın. evet rahatsız oluyorum. en ufak birşeyde Yüce Mustafa Kemal Atatürk ün arkasından rant sağlanmasına, Nedensiz sebebsiz Kanıtsız olayı bilmeden Siyasi Propaganda niteliğinde sözler sarfedilmesine rahatsız oluyoruz. Elbet sesinizi duyuracaksınız. Hangi Mantık Böyle bir olayı kabullenebilir. Burda Yapılan yanlış direk olayı partilere yönlendirmek, Siyasi propaganda yapmak. Güzel Kardeşlerim hani insan evladı böyle bir olayı kınamaz. Ama bunu başka şeylere alet ederseniz işte o noktada kopar olay.. renginizi bu kadar belli etmeyin bence... siyasetten uzak durun burada...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
desperrado' Alıntı:
Güzel laikliğe saldırı nerede?
Cumhuriyete saldırı nerede?
Danıştay devlet ve cumhuriyetse Meclis ve halkın oyları ne?
Bu soruları cevapla kulaktan dolma cümlelerle kirletme burayı

gözlerini açıp sağına soluna bakmayı dene..salya sümük cumhuriyet düşmanlarını görebilirsin..
sağa sola bakmaya da gerek yok..en tepeye bak..en yukarıya..orada koltukta birilerini görebilirsin..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
lovemove' Alıntı:
hangi mantığa sığıyor bu söylediklerin. oy vermeyin bilmem ne burada parti propagandası yapmayın. evet rahatsız oluyorum. en ufak birşeyde Yüce Mustafa Kemal Atatürk ün arkasından rant sağlanmasına, Nedensiz sebebsiz Kanıtsız olayı bilmeden Siyasi Propaganda niteliğinde sözler sarfedilmesine rahatsız oluyoruz. Elbet sesinizi duyuracaksınız. Hangi Mantık Böyle bir olayı kabullenebilir. Burda Yapılan yanlış direk olayı partilere yönlendirmek, Siyasi propaganda yapmak. Güzel Kardeşlerim hani insan evladı böyle bir olayı kınamaz. Ama bunu başka şeylere alet ederseniz işte o noktada kopar olay.. renginizi bu kadar belli etmeyin bence... siyasetten uzak durun burada...

ne yazıdğının farkındamısın? yoksa " aman boşver yazayımda ne olursa olsun " diyemi yazıyorsun?
hangi parti propagandası yapıldı burada?hangi parti ismi yazıldı?
Hiç bir mevcut siyasi partiyi tasvip etmiyorum. onaylamıyorum.
benim derdim ülkem ile, cumhuriyet ile ..siyasi partiler gelip geçicidir. ama bu ülke bu cumhuriyet ve Atatürk ilke ve inkılapları " bizler varoldukça" var olacaktır.

sorumlu kim sorarım o zaman? kim bu ülkeyi yönetenler?hangi karanlık kafalar?hangi zihniyet?
Kim bu anlamsız polemiklere sebep? Muz Partisimi? Yoksa Karpus Partisimi?
Elbette a-k-p..

Cumhuriyet tarihinin en kara dönemi değil mi bu?hangi dönemde bu olaylara şahit olduk?hangi dönemde bu kadar rezil olduk batıda..sorarım size ne zaman?

ve elbette sorumlular hesap verecektir..

ülkenin çıkarlarını savunmak siyaset yapmak mıdır? alıştırmışlar sizi " güdmeye "..güdülmeye..

yok öyle 3 kuruşa 5 köfte..

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
gözlerini açıp sağına soluna bakmayı dene..salya sümük cumhuriyet düşmanlarını görebilirsin..
sağa sola bakmaya da gerek yok..en tepeye bak..en yukarıya..orada koltukta birilerini görebilirsin..
Yuvarlak cümlelerle değil kanıtlarla yazarmısın.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kanıt mı?
:))))
sevgili genç kardeşim..yaşını bilmiyorum özür ama..sanırım güncellikten biraz uzaksın..
daha dolu gel..tartışmak istiyorsan tartışırız ama boş laflarla değil.

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
kanıt mı?

sevgili genç ..yaşını bilmiyorum özür ama..sanırım güncellikten biraz uzaksın..
Bu şekil cümlelerle bir yere gelemezsin :)
Güncellikten uzak değilim sadece en az 3 sitede bu şekil yazışma yaptım ve hepsi Bu tarz yaklaştı demekki sen ve senin gibi çığırtkanlar aynı uslübü kullanıyorsunuz.Bu hükümete cumhurbaşkanı seçtirmemek için yapılan bu saçma karalama kampanyasını kınıyorum.Sen ve senin gibi cumhuriyetçiyim atatürkçüyüm diyen delikanlılardan 10 kez daha fazla atatürkçü,
10 kez daha fazla cumhuriyetçiyim.Dağlarda asker öldürenlerin mecliste yaptıklarına sessiz kalan siz,Vatanı kurtarmış olan analarımızın bacılarımızın başındaki örtüye diktiniz gözünüzü.Siz kimsiniz ?Özünüz ne?Kaç senelik bir tarihiniz var ? Atatürk ve laiklik kalkanının altına girip daha fazla göz boyayamazsınız.Kimin ne olduğu ortada.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne zannediyosun kendini 2 yorum yapıp herşeyi bilirmiş edalarına giren adamlardan nefret ederim. çok boş konuşuyorsun . bu tip sataşmalarla kendini avutamazsın. ya kimlerle tartışıyoruzki..
favorites' Alıntı:
kanıt mı?
:))))
sevgili genç ..yaşını bilmiyorum özür ama..sanırım güncellikten biraz uzaksın..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
siz-biz ne demek ya? bu bölücü zihniyet neden?hangi ulusa hizmet ediyorsunuz?
Atatürkçülük bir kalkan değildir. Türkiye Cumhuriyetinin ÖZÜDÜR..
Hoşunuza gitsede gitmesede..
neyse. konu sapıyor..türban konusu açıldı. ne alaka şimdi? bu konu nereden çıktı?
konu Danıştıya yapılan salıdırı ve hemen Türban diyorsun. " abilerin " yanlış yönlendiriyor seni genç arkadaşım..okuyarak tartışmayı dene..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
lovemove' Alıntı:
Ne zannediyosun kendini 2 yorum yapıp herşeyi bilirmiş edalarına giren adamlardan nefret ederim. çok boş konuşuyorsun . bu tip sataşmalarla kendini avutamazsın. ya kimlerle tartışıyoruzki..

yukarıda yazdıklarıma cevap vermeyi dene " savunulacak bir tarafı " varsa savunduğun ideolojinin - siyasi partinin.
yok öyle kasımpaşa edasında tartışmaya " çengel atmak"..
Bana elle tutulur birşeyler yazmayı dene.

Bu mesaja destek vermelerini istiyorum Tüm gençlerin..

meydan boş değil. Bunu her platformda her forumda her sitede göstermelisiniz..
Çekinmeyin. Yazın.

Atatürk bu ülkeyi gençlere emanet etti. Sizlere..

Cumhuriyet tarihinde ilk kez defa yargıya silah sıkıldı. Bu varılan en son noktadır..

TEPKİSİZ KALMAYIN..

Lütfen...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumunu istediğin gibi yap yanlız partilere bağlama olayı arkadaşım. soru sormadınki cevap vereyim. Zırt Pırt Atatürkçülük diyip durma o Yüce insanında adını anarken nerede nasıl kullanacağına dikkat et. Abii Muhabbeti yapacaksan git kendine abiler bul tartışacak burası senin yerin değil. Daha diyeceğim birşey yok sana.. Tepkinizi göstereceksiniz tabiki ama usülü ile ona buna sataşarak değil. Ortamı germeyelim daha fazla. Bana laf atılmadıkça, siyasi propaganda yapılmadıkça seyrediyo olacağım.
Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5