İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Danıştaya yapılan çirkin saldırı

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendini bilmezlerin yaptıgı bu çirkin saldırı bağımsız yargıya yapılmış bir yıldırma mücadelesidir... laik cumhuriyetimize düşmüş bir kara lekedir..

77 doğumlu bir insana o silahı alabilmesini sağlayan ve onu oraya yolluyanlarla birlikte bütün suçluların en ağız şekilde cezasını bulması tek temennimdir...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bide onun oraya o kadar rahat girebilmesine olanak sağlayan kolluk kuvvetlerininde biraz özeleştiri yapmalrı lazım...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avukat olmasını sonuna kadar kullanmış sanırsam...
biz nasıl avukatlar yetiştirmişizki yargının bağımsızlığına inandıramamışız... bunu bile başaramamış bi insanı avukat yapmışız...!!!

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boyle hafif cezalar olursa, her yil af cikarsa, yasi kac olursa olsun korkmadan istedigini yapar..
simdi yine suclanacak 10 15 sene hukum giyecek, 2 yil sonra af olup eyvallah diyip tekrar kaldigi yerden devam edecek... en buyuk teror suclularini bile avrupaya hos gorunmek icin cezalandirmayan turkiyeden ben bunu beklerim..
Avrupada yasayan bir Turk oldugum icin, aslim Turk oldugu icin her zaman gurur duyuyorum, ama hatalardan yanlislardan dolayida bir o kadar utaniyorum...

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sadece hukukçuların değil tüm vatandaşların bu elim olaydan ders çıkarması gerek. Tepkilerinizi sitemizde de dile getirmenizi rica ediyoruz. Saygılarımla.

www.hukuki.net

C

chemeng

Misafir
yazıklar olsun böyle zihniyete ve o maşanın arkasındaki şerefsizlere...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ab ne girilecek diye çok yanlış kararlar veriliyo ve uygulanıyo. tamam ileriye dönük yönleri de var ama resmen 8. sınıf ülke yapmaya çalışıyolar türkiyeyi. bunlar daha da kötü olucak. resmen kapana peynir koyup gel ye bak süper peynir diyip viyak viyak yokdecekler türkiyeyi. atatürk bunları görseydi çok büyük ihtimalle şu anda hiç haketmedikleri yerlerde olan bi ton insanı ve kurumu kökten yokederdi çok da iyi ederdi.

böyle giderse bu işler papayı vuranlar danıştaya saldıranlar bitmez. hatta daha da artarak ilerler ve sonunda avrupra birliğine giricez ya hani bunları yapmak tamamen serbest olur. nasıl işse bu..

saldırıyı yapan bu kişiyi ve bunun gibi düşünen herkesi şiddetle kınıyorum.

G

gibigibiyim

Misafir
Hayati tehlikesi bulunan Yargiclarimiza Allah yardim etsin kisa zamanda hayati tehlikeyi atlatip görevlerinin basina kisa sürede gelmelerini diliyor bir diger yandan da Vakit gazetesini insanlari tahrik ettigi ve bu Yargiclarin resimlerini ana sayfadan yayinlayip direk olmasada dolayli olarak vurun bunlari dedigi icin Vakit gazetesini kiniyorum.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce haberlerde eskişehirde yaşanmış bi silahlı çatışma izledim... adam silahı çekmiş yerde yatan yaralı veya dayak eymiş adama doğrultmuş yanındaki adam öldür öldür diyor... 1 metryi bulmucak mesafedeki polis ise olayı izliyor.. bu polisin silahı süs diyemi var anlamadım gitti...

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
polis ne yapsin, kendisine tas atanlari bile seyredebiliyor sadece, adamlarin eli kolu bagli...
yanlisliklar ulkesi tr

G

gibigibiyim

Misafir
mrt' Alıntı:
polis ne yapsin, kendisine tas atanlari bile seyredebiliyor sadece, adamlarin eli kolu bagli...
yanlisliklar ulkesi tr
:( avrupa birligi uyum yasalarindan sanirim.Iyide Fransa ab ye dahil degilmi isyan eden ögrencileri sokaklarda hastanelik ettiler.

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim turk hukumetinin (lerinin) aptalligi diyeyim, yoksa avrupada oyle kolay bir is degil polisle tartismaya girip dozu kacirirsan bile aflari yok..
tr de seyirci konumunda polis... ah ataturk nerdesin :'(

G

gibigibiyim

Misafir
Mustafa Yücel Özbilgin hayatini kaybetmis,okudugum da sinirlerim felaket gerildi,Allah´tan rahmet coluguna cocuguna yakinlarina sabir diliyorum.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Katil Başbakan"
-------------------
"
Katiller Dışarı"
---------------------
"A-K-P Dışarı"
----------------

Sloganları atılıyor şu an Ankara'da cenaze namazının kılındığı camide.

Tayyip Antalya'da..Cenazaye katıl (a)madı..Katılamazda..Yürek ister !!!

Bu sloganlar halkın sesidir. Türkiye'nin haykırışıdır.

Bu sesleri duymazdan gelenler, zamanında sonlarının ne olduğu aşikardır ve bundan sonrada öyle olacaktır..

Boşluktan dolayı bunlara oy veren tüm vatandaşlara : Ülkenizi seviyorsanız, bu yanlışı bir daha yapmayınız..Başka Türkiye yok..

Saldırıyı nefretle kınıyorum.

Yaşasın Laik ve Demokratik Türkiye Cumhuriyeti !

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mp3Master' Alıntı:
AKP mi yaptı saldırıyı yada Erdoğan??

Havalarda ısınmaya başladı..gerçi meyve sebzeye zam gelir diyorlar ama bakalım..Barcelonayı da tebrik ediyorum kupayı aldığı için.

Günaydın ve iyi günler diliyorum herkese

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firar' Alıntı:
1 metryi bulmucak mesafedeki polis ise olayı izliyor.. bu polisin silahı süs diyemi var anlamadım gitti...

O polis silahını kullansa nolur biliyon mu.

Adamı topa koyarlar. AB uyum yasaları çerçevesinde Polisin silah kullanma yetkisi kısıtlı ne yazıkki.

USA polisindeki yetki bizimkilerde olsa ortam bi çok şerefsizden temizlenirdi.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkez lutfen Atatürk ve Turkiye bayraklarini assinlar asabildikleri heryere.
ulkeyi bunların ellerine birakmayin.
uyan halk, uyan... daha ne kadar uyayacaksin, ulke elden gidiyor.

lutfen, cumhuriyetine sahip ciksin herkez..

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uğur mumcu nun kardeşinin sözleri: " Mossad Türkiye yi İran ile savaştırmak için eylemler yapacak"

evet arkadaşlar bir kaç gün içinde bu suikastı İran ile bağdaştırırlarsa hiç şaşmayın. Burdaki arkadaşların bazılarından da anlaşıldığı gibi ülkeyi karıştırmak isteyenler hedefledikleri yolda hızla gidiyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5