İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

datapacket hakkında yorum ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
datapacket.net ---
acaba burayı kullanan oldumu guvenilirmi ? eksigi gedigi sorunu varmı ? bilenler yazarsa sevinirim

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım benden başka kullanan yok :)
Ben yine dediklerimin aynısını diyeceğim. Kullandığım 3 ay boyunda hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bence 1 aylığına en düşük paketlinden al ve dene...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben 7-8 aydır kullanıyorum, hiç bir problem yok. down olduğuna hemen hemen hiç şahit olmadım (mail serverlarını bilemicem, kullanmıyorum)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hımm ya ben yabancı forumları gezdim adam polemige bile girmis topiclerde . atısmaları olmus sirket olmadıından eminim :) sanırım sen ben tarzı birileri işletiyor o siteyi. ve cogu forum sitesinde DATAPACKET.NET die uyeligi var bazıları olmadık zamanda hesap kapatıldıgını acılması icin extra 25 dolar istendigini ve destek olayının berabet oldugunu yazmıslar yani odedigim para ve aldıgım hizmeti garanti edecek bi yere benzemior die yorum almak istedim . baskada gusel bi yer yok gibi ASP icin. denemekte fayda olabilir . saolun ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5