İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DATATEKNOLOJİ Yetkilileri

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sabah datacenter e mail attım durumu anlattım adamlar insaflı cıktı sunucuyu actırdım ama olan yinede bana oldu 4 saat sitelerim kapalı kaldı

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neden kapanmışki sunucu? şaka maka güvenecek hostingicde bulmak çok zor piyasada.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bahsi geçen şahıs açıklama yapınca konu netliğe kavuşacaktır, mağdur olan da olmayan da, seveni de sevmeyeni de yazarsa ayıp olur.
Bana göre arkadaş konuya yazmadan ön yargılı davranmayın derim.

Commercial

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkeresinde beneimde başıma gelmişti ismi lazım değil bir firma ödememi geri yapmamıştı parasını geçtim birde ahmak yerine koyuyolardı,dava açarım dedim açarsan aç biz kazanırız siz bizimle alışveriş yapmakla bizim sözleşmemizi kabul etmiş oluyosunuz dediler ama hiçde öle olmadı,dava açtım kazandımda,tüketici hakları hizmet sektöründe çalışan fimalara 10 gün tanır hizmeti 10 günde hizmeti alamazsan hak sana geçer kanun senden yanadır yani, elindeki banka dekontuyla dava açarsan ödediğinin yaklaşık 15 katını tazminat olarak ödemek zorunda kalıyorlar,pekde güzel bir şekilde paramı misliyle geri almıştım.

Tüketici hakları avrupa birliği düzenlemeleri çok acımasız,o sebeble elindeki dekont sana kazık atan firmayı cezalandırman için yeterde artar bile.

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün itibari ile yetkili arkadaşdan aldığım maili aynen yazıyorum.

Merhaba,

Şehir dışında olduğum için size dönemedim.İlk olarak bu gecikme için sizden özür dilerim.Pazartesi günü Bursa ya dönüş yapacağım.Şuan da İzmir de bazı problemlerim olduğu için bulunuyorum.

Bazı arkadaşlarımız forumda açtığınız konu ile ilgili bize mail göndermişler.Bende size durum hakkında bilgi mail ı atmak istedim.

İstediğiniz takdirde size yeni bir sunucu hazırlayabiliriz yada veri merkezinden iadeniz için başvurumuzu yapabiliriz.Yeni sunucu istediğiniz takdirde sunucuyu 24-30 saat içinde,geri ödeme de isterseniz iade yi size 7-9 iş günü arasında veri merkezindeki ödeme geldiği anda tarafınıza geçilebilir.Eğer yeni sunucu isterseniz süreniz "0" dan başlatılacaktır ve kullanacağınız 2. ay size özel indirim uygulanacaktır.

Ofisteki arkadaşlarımızla telefonda görüşmüşsünüz zaten.Forumda " ofis var mı yok mu bilmiyoruz " şeklinde tabir kullanmanız bizi çok üzmüştür. Ben size hiç bir zaman için geri ödemenizi yapmayacağım yada olmaz diye birşey demedim.Sadece ulaşımda benim rahatsızlığımdan ve bazı problemlerden dolayı sorun yaşadık.

Telefonla görüşmek isterseniz pazartesi günü ofiste olacağım,pazartesi günü sizi arayabilirim.Şuan da sadece mail ile size dönebiliyorum.Konu ile ilgili cevabınız bekliyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

Okan Çömlekçiler // D.İ.H.

-----------------

Burada da doğal olarak bana bir kaç cevap hakkı doğmuş.
İlk olarak şehir dışında olmanız telefonlara,maillere,smslere cevap vermemenizi gerektiriyormu bilemem ama ben size her türlü ulaşmaya çalıştım ama sizden bir cevap alamadım.Daha sonra bu konu hakkında size atılan mailleri okuyobiliyorsanız sanırım benim size attığımız mailleride okumuşsunuzdur ama ben sizden yine hiç bir yanıt alamadım.

Ofis konusuna gelince ofis var diyorsunuz doğrudur varsa vardır ben aksini itiraz etmedim ama nedense ofisdeki arkadaşlarlada telefonda iki kere görüşebildik ondanda en son görüşmemizde bana dedikleri aynen şu okan beyle görüştük sizi hatırladı sizin için yeni bir sunucu siparişi vermemizi söledi dedi bugün size bunu teslim ederiz dedi ama ben hala bişeyi teslim alamadım.Arkadaş umarım ulaşamadık falan gibisinden birşey dememiştir çünkü telefon numaralarımı bıraktım ulaşamazsan mesaj at yada mail at dedim.Bundan da bana olumlu veya olumsuz bir dönüş olmadı.

Şimdi kendinizi benim yerime koyun ve biraz düşünün.Bir aydır ödemesini yaptığınız birşeyin peşindesiniz ama ödeme yaptığınız şahıslarla hiç bir şekilde iletişim kuramıyorsunuz.Ne düşünürsünüz artık orası sizin insafınıza kalmış.

Pazartesi günü sizden bir haber bekliyorum artık.

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün pazartesi ve bahsettiğinize göre bana ulaşacaktınız ama şu saate kadar hala bana ulaşan bir yetkili olmadı

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu datateknoloji nin forumdan banlanması gerektiğine inanıyorum,

aynı mesajları acaba kaç kişiye , kaç kere çekmiştir..

canlı örnek benim, kalksında yalanlasın , yalan bunlar desin...

kimse parasını ödediği hizmet için, sürünmek yalvarmak mecburiyetinde değildir..ayıptır bu yapılan günahtır...

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkeresinde beneimde başıma gelmişti ismi lazım değil bir firma ödememi geri yapmamıştı parasını geçtim birde ahmak yerine koyuyolardı,dava açarım dedim açarsan aç biz kazanırız siz bizimle alışveriş yapmakla bizim sözleşmemizi kabul etmiş oluyosunuz dediler ama hiçde öle olmadı,dava açtım kazandımda,tüketici hakları hizmet sektöründe çalışan fimalara 10 gün tanır hizmeti 10 günde hizmeti alamazsan hak sana geçer kanun senden yanadır yani, elindeki banka dekontuyla dava açarsan ödediğinin yaklaşık 15 katını tazminat olarak ödemek zorunda kalıyorlar,pekde güzel bir şekilde paramı misliyle geri almıştım.

Tüketici hakları avrupa birliği düzenlemeleri çok acımasız,o sebeble elindeki dekont sana kazık atan firmayı cezalandırman için yeterde artar bile.

Bugün ulaşacağınızı söylediniz fakat ne arayan ne soran var.Kendi aramalarımada hiç bir cevap alamadım.Benim yapacaklarım artık bukadar yarın akşama kadar bana firma yetkililerinden birisi ulaşıp ödememi yapmazsa arkadaşı bahsettiği yollara çarşamba günü mesai saati başlamasıyla başvuracağımı belirtirim.

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş bu gece bana ulaşıp ayın 23üne kadar geri ödememi yapacağını söyledi.Ödemeyi aldıkdan sonra buraya yazarım arkadaşlar

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu firma yetkilileri beni de tanıyacaktır. aylar once bunlara vps için para yatırmıştım. herşey kurulu çalışır şekilde verilecektir. 1 hafta içinde bana bir ip verdiler. içinde hiç birşey çalışmıyordu. iki gün filan çalıştı sadece o da sadeceişleitm sistemi yüklü halde. sonra vpsi kapattılar. defalarca yazdım. defalarca yazdım. hizmeti bir dakika bile kullanamadım. ilegilenmediler. paramı da geri ödemediler. yaramaz bunlar . web siteleri bile hala kapalı. o zamanda kapalıydı. bi kaç güne açılacak denildi. hala kapalı.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem bu işi yapıyorsan arkasında durman gerek.
Yada birine para verip durdurtman gerek.

yalandan yere iş yapılmaz.

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden yazdıklaeırmın editlenmesi yada ispatlanması gerekiyor deniyor. bunlar firmayız diyorlar. firma olarak hesap numarası vermiyorlar. firma olarak fatura kesmiyorlar. bütün herkes biliyor bunları. defalarca yazdım. ama umurlarında deil. alışmışlar milleti kandırmaya.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
defalarca uyardım kendisini msn de hem fatura kesmiyorsun dedim hemde+ kdv diyorsun dedim kim ne yaparsa kendine yapar en sonunda müşteri bulamaz o olur

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yetkililerle yaptığımız görüşme sonucu pazartesi günü itibari ile geri ödeme tutarı olarak belirttikleri tutarı ödemiş bulunmaktadırlar.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence sana vaad ettikleri tutarı günler sonra ödemiş olmaları, seni bunca zaman uğrattıkları zararı karşıladıkları anlamına gelmez. Ve bence bu firmayız diyen arkadaşlarla kusura baksınlar ya da bakmasınlar dert etmiyorum, alışveriş yapılmaz. Dün beni, bugün seni ve bizim gibi onlarcasını zarara uğratanlar hiç düşünmeksizin yarında bir başkasını zarara uğratırlar...

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu firma geçen yaz 1 ay cehennem yaşattı bana vps almıştım hergün kapanıyordu kendsiyle iletişim kuramıyordum msnde hep çevrimdışı telefona çıkmıyordu allah bu firmayla iş yapanlara sabır versin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5