İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

deneme.com [deneme sınavları ve kişisel blog]

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Dün deneme.com domainini hatırı sayılır bir ücret ile aldık.

Bu domain için değişik projelerimiz var.

·· Deneme Sınavları: ÖSS Deneme Sınavı, LGS Deneme Sınavı, KPSS Deneme Sınavı, Ehliyet Deneme Sınavı gibi bir çok kategori altında haftalık veya aylık deneme sınavları ücretsiz olarak sunulacaktır.

·· Kişisel Blog: Üye olarak ücretsiz sahip olabileceğiniz, size ait bir alan. Bu yazı alanını istediğiniz gibi kullanabilir; kendinizi, yaşadıklarınızı anlatabilir; şiirlerinizi, yazılarınızı yazabilirsiniz.

Şu an için bu iki proje gerçekleştirilecektir. İki sistem aynı anda hizmet verecektir. Yani hem deneme sınavları sunulacak, hem de kişisel blog olayı olacaktır. Bu projeleri yorumlarsanız, memnun oluruz. Ayrıca bu domain üzerinde başka ne gibi projeler gerçekleştirilebilir?

www.deneme.com

Kolay Gelsin..

G

guajira

Misafir
2sini bi arada kullanmak bana garip geldi. Birbirine yakın şeyler olsa anlarım. Deneme sınavlarını yapsan iyi olur bence. Hatta dershanelerden bu konuda rahatlıkla kaynak bulabilirsin. ne de olsa reklamlarını yapmış olacaksın.

C

cappytoi

Misafir
subdomain kullanın: sinav.deneme.com, blog.deneme.com vs. gibi anasayfayada (www. olanına) şöyle çok güzel bir grafik tasarım yaparsanız site harika olacaktır.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cappytoi' Alıntı:
şöyle çok güzel bir grafik tasarım yaparsanız site harika olacaktır.
o konuda hiç şüphen olmasın , en iyi grafikerlerden biridir bence elmasgunes ,
Ben olsam sırf Deneme Sınavı sistemi yapardım.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Blog olayı için, daha çok edebiyat ağırlıklı yazı denemelerinin, şiir denemelerinin olduğu bir blog türü düşünmüştük. Ama görüşlere göre kaldırabiliriz.

Subdomain mutlaka kullanılacak.

c4timer' Alıntı:
o konuda hiç şüphen olmasın , en iyi grafikerlerden biridir bence elmasgunes

Teşekkürler ;)

Site tam istediğimiz doğrultuda hizmet verecek. Ve dershane reklamları, dergi reklamları gibi çeşitli reklamlarla para kazanmayı amaçlıyoruz. Tamamen profesyonel bir site olarak hizmet verecek.

Görüş bildiren arkadaşlara teşekkür ederiz.

C

coklenyez

Misafir
blog kesinlikle ters olur

edebiyat türü bir siteye ilgi olacağını zannetmiyorum fakat deneme sınavları için güzel olur

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde aklıma gelmişken sölim ;=)
deneme.com 'a uygun bir subdomainle , Genel kültür soruları olan bir bölüm de açabilirsin. ( tabi elinde bol miktar soru olması lazım )

G

guajira

Misafir
Bence sırf sınavlara yönelin. oss.deneme.com lgs.deneme.com gibi sub.lar açın:) gerçi sen benden iyi bilirsin ya.

A

|AtyMir|

Misafir
herkese bir blog hesabı açtır... blog olarak geçermi :) bilmem ama açılan yerde herkez kendi kişisel sorularını ve cevaplarını yayınlayabilsin..
soru :
cevap :
konu :
ders :

şeklinden aldırırsan bu bilgileri elinde eşsiz bir soru-cevap arşivi oluşabilir konu zaten deneme sınavları değilmi ;) al sana kaynak ordan soru cevap v.b. uygulamalar yapabilirsin. tabi herkez doğru cevabı verirmi problemde bu.

kolay gelsin ;)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Buradaki tepkilere bakılırsa sadece deneme sınavları olarak daha işe yarayacak domain. Blog olayını kaldırıyoruz :)

Sadece sınavlar ile ilgili bir site olarak planlara başlayalım. Aklınıza gelebilecek bir çok sınav ile ilgili deneme sınavlarının olacağı bir sistem düşünüyorum. Bakalım deneme sınavlarına halkımız ne kadar ilgi gösteriyor :)

@guajira; cevapladım destek isteğini, senden cevap bekliyorum ;)

A

|AtyMir|

Misafir
yani ben blog olsun derim milletin çözemedikleri olur yazar yorum yapılır vs. çok fonksiyonel olurdu :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes, bana göre deneme olayını kaldırma. iki açıdan çok önemli blog olayı; 1) sitenin güncellenme sıklığı artacak 2) sitenin reklamı olur. zaten siteni ziyaret edecek insanlar eğitimli kişiler olacak, kaliteli ziyaretçi yazı yazar. türk insanı yazı yazmayı seviyor aslında. bence vazgeçme, çok büyük kaybın olur.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, sınavlar ile ilgili, yada sorular ile ilgili bir blog düşünülebilir aslında :)

Aty, senin dediğin de mantıklı bir şey. Yani herkesin kendi sorularını yayınlayabileceği türden bir şey olabilir.

ploop, sen de haklısın. Aklımı karıştırdınız :)

Deneme sınavları haricinde, blog türünden bir olay da yapılabilir. Herkesin kendi yazılarını yazabileceği blog iyi gider. Güncellenme açısından ploop'a hak vermek gerekiyor.

E

ediz

Misafir
merhaba
uzun zamandır domaini takip etmekdeyim ki sanırım sizinkinden daha iyi bir projem vardı ne ise.

Rica etsem domaini aldığınız fiyatı yazarmısınız.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Biz de uzun süredir pazarlık yapmaktaydık. Aslında daha önceden anlaşmıştık ama bir sorun oldu ve o zaman alamadık. Şimdi domaini 500$ ücret ile aldık.

Projeniz konusunda üzgünüm, ama deneme sınavlarından daha iyi bir proje ise, başka domain altında kullanılamazsa, gerçekten internete katkı sağlayacaksa ve siz de isterseniz, bize projenizden basitçe söz edebilir misiniz (özelden)?

Kolay gelsin..

M

M@l@tyasporlu

Misafir
valla nasıl olur ne olur pek yorum yapamayacağım ama bir ajanda kisvesinde olsa iyi olur. yani denemelerden alınan puanlar. işte takvim v.s hatta deneme yaruşmalarıda yapılabilir.

S

Skeleton

Misafir
Blog olayı herhangi bir siteye 2 dakikada kurulabilidiği için hızlı bir çözüm oluyor ve normal siteden biraz ayrık hissi veriyor doğal olarak. Yapacağınız site için yazılacak olan scripti yazarken blog mantığını da o scripte gömebilir ve sitenin amacına daha uygun bir blog tarzı ortam oluşturabilirsiniz. Bu şekilde zahmetli olcaktır ama daha profesyonel olacaktır. Çok güzel bir proje düşünmüşsünüz ve olabilecek en iyi domaini de almışsınız. Tutacağı kanaatindeyim, başarılar.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Zaten blog olayı için kendimiz script geliştireceğiz. Hazır olan scriptlerden kurulmayacak. Sitede ile birleşik olacak şekilde bir blog scripti olacak. Böylece site içerisinde tutarlılık sağlanacaktır.

Kolay gelsin..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler bloglar için ama o bloglar başka bir sitede kullanılacak ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5