İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deniz BAYKAL İstifa Etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
CHP lideri Deniz Baykal yaptığı basın toplantısında istifa etti.

CHP Merkez Yönetim Kurulu da bugün olağanüstü toplandı. Baykal, hakkındaki kaset ve suikast iddiaları nedeniyle toplantıda istifa etmeyi düşündüğünü söyledi. MYK üyeleri Baykal'ı kararından vazgeçirmeye çalışıyor.

CHP Genel Merkezinden yapılan açıklamaya göre de Baykal, düzenleyeceği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunacak.

Deniz Baykal ile Ankara Milletvekili Nesrin Baytok'a ait olduğu iddia edilen kasetin Internet sitelerinde yayınlanmasının ardından Baykal sessizliğini koruyordu.

Baykal, avukatlarına büyük bir hukuk mücadelesi başlatmak için talimat vermişti.

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen video görüntüleri sonrası, Internet siteleri kilitlenmişti. Deniz Baykal, bugünkü basın toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanlığı’ndan itifa ettiğini açıkladı.

Alıntıdır.

Kesinlikle konuyu siyasete, taraf tutmaya ve kişisel tartışmalara çevirerek yöneticileri ve diğer arkadaşları zor durumda bırakmayınız.
Bilgilendirme amaçlı açılmış bir konudur.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Keşke olmasayıdı. Olsaydıda bu şekilde olmasaydı.

Alçakça bir komplo yüzünden bir kişinin siyaseti bırakması çok üzücü. Ancak SN. Baykal'ı dürüstçe davranışından dolayı tebrik ediyorum.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Siyaset yasak olduğu için tek söyleyebileceğim şudur.
Üzüldüm...

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
istifa ederse CHP de oluşacak yeni tabloyu çok merak ediyorum

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
CHP için iyi iktidar için kötü oldu. Sol daha kuvvetli toplanablir ilerki seçimde. Baykal'ın zaten süresi olmuştu böyle bir olay yaşamadan bırakamadı, onun için kötü oldu. Bakalım yenilenme olacak mı.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ne kadar sevmesemde kendisini, böyle olmamalıydı, bu şekilde olmamalıydı.
Bir insanı bu kadar zor durumda bırakmamalıydılar..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Elin Bill CLintonun, Berliscunisinin, Sarkozisinin, Putininin haremleri sorun olmaz...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Siyaseti hiç sevmem, bugüne kadar hiçbir partiye oy vermedim ve vermeyi de düşünmüyorum, Deniz Baykal'ı da birçok konuda eleştirmişimdir ama kendisi adına bu kaset mevzuusunda çok üzüldüm, yalansa da gerçekse de çok üzücü bir durum.

webbilgisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir çok kişinin sevmediği bir insan olmasına karşın benim kişilik olarak çok sevdiğim ve takdir ettiğim birisidir.
Kendisi bunca yıldır başkan hiçbir yasadışı olayda adı yok kendi hesabına hiç bir şekilde para geçirmedi ama yurdum insanına yaranamadı. Umarım yerine gelecek kişi iyi daha iyi yerlerde oluruz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Siyasetten ayrılma kararı böyle olmamalıydı bence, hata yaptı.

Birde nasıl konu siyasete çevrilmesinki :p konu baştan siyasi zaten.

E

Erhan

Misafir
Aynı görüşe sahip olmasamda şahsen böyle hayasızca yapılan komplolardan dolayı bırakmasına üzüldüm yapılan gizli çekim çok yanlış ve hoş bir hareket değildir umarım gün yüzüne çıkar herşey inşAllah'da bir montaj ve komplodan ibarettir.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Nefret ettiğim biriydi ayrılması beni pek ilgilendirmiyor. Tayyibe boşluk açıldı :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bu adamın istifasına benim ömrüm yetmez diyodum ama çok şaşırdım süpriz oldu :)

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Bu bahsi geçen video'yu izleme imkanımız varmı. Özelden link verebilirmi bi arkadaş. Bulamadım baya uzak kalmışız haberlere.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İzleyebileceğinizi sanmıyorum çünkü bu olaylardan sonra yaklaşık 86 tane site ile ilgili işlem başlatıldı büyük ihtimallede kalmıştır heryerde. Ama videonun servis edildiği site habervakti idi galiba.

Bu arada komplomu değil mi sorusuna videoda geçen "varan 1" yazısı herşeyi açıkça ortaya koymuş olmalı. Bu ne demek 2.si 3.sü var. Yani birşeyler anlatılmaya çalışılmış. Aynı zamanda da bir gazetede geçen bir haberde 2.sinin de olduğu ve bu "varan 2" ninde başbakan emri ile yayınlanmasının durdurulduğu yönünde.

Eğer yakın zamanda Deniz Baykal elinde belgeler ile ortaya çıkarsa ki bence ihtimali var herşey değişir.

Bu olayı da kınadığımı bir yazayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5