İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deniz feneri ve kanal7 hakkında legalparalar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Süleyman Mercimek ve kayıp trilyonlar olarak araman lazım

(forumu siyasi forum yapmaya çalışanları da kınıyorum)

ya ne kadar seviyorsunuz bu kınama işlerini.
siyasi forum siyasi forum diye tutturmuşsunuz
Bırakın Allah aşkına. neresi siyasi forum bunun
Parti ismimi belirtiliyor? Oymu toplanıyor? başkanlık için adaylık mı koyuluyor? Neresi siyasi bu konuların
TÜRKİYE GERÇEKLERİ BUNLAR
alışmışsınız sessiz kalmaya
Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte..herkes konuşacak. herkes tartışacak elbette.
saygı çerçevesinde olduğu zaman bu tartışmalar her zaman gereklidir.
Toplum insanı olmak, özgür ve demokrat olmak bunu gerektirir.

iyi valla, adam paraları götürsün, namusuzluk yapsın. konu açılınca da " aman siyasi forum "..

Boş..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mahkeme kararı olmadan birşey demeyeceğim..bu haberi okuyunca deniz fenerine güvenim hiç sarsılmadı..bağış yapacaksam deniz feneri üzerinden yaparım..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yorum yapmak için mahkeme kararınıda bekleyebilirsiniz.

yanlış açılmış bir konunuz kilitlendi ama bunu da düzgün açtığınızı göremedim.
bir yerlere gönderme yaparak konu açmak açtığınız konuya değil size odaklanılmasına neden olur.
istediğiniz bu ise birşey diyorum: forumda kendi üzerinize ilgi toplamaya çalışmak gibi bir çıkmaza girmişsiniz. Buna bundan sonra ben kendi adıma katkı yapmayacağım.

yok bunun farkında değilseniz lütfen konuları açarken samimiyet ve insanlara faydalı olmayı önde tutmak istiyorsanız bu tavırları bırakın size ve çevrinize daha faydalı olursunuz.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çamur at izi kalsın. İddiayı gündeme getirmek yakışıksız bence. Mahkeme kararını beklemeden konu açılmamalı

@Gemlikli bir konuda fikrinizi sormak istiyorum. Bir yardım kuruluşuna kim ve neden çamur atar sizce? Çamur atan kimse ne elde edebilir?

Bu soruyu samimi olarak soruyorum;

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Bırakın Birbirinizi Üzmeyi...
Saygı Herşeyi Çözer...
Lütfen Yapmyın Artık.Basit Nedenlerle Birbirimizi Kırmayalım..
Bir Bütün Olalım ... Eğer Görüş Size uymuyorsa Saygı çerçevesinde Tartışalım.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış açılmış bir konunuz kilitlendi ama bunu da düzgün açtığınızı göremedim.
bir yerlere gönderme yaparak konu açmak açtığınız konuya değil size odaklanılmasına neden olur.
istediğiniz bu ise birşey diyorum: forumda kendi üzerinize ilgi toplamaya çalışmak gibi bir çıkmaza girmişsiniz. Buna bundan sonra ben kendi adıma katkı yapmayacağım.

yok bunun farkında değilseniz lütfen konuları açarken samimiyet ve insanlara faydalı olmayı önde tutmak istiyorsanız bu tavırları bırakın size ve çevrinize daha faydalı olursunuz.

aynen içimi okudun arkadaşım. ayrıca bu kendisine dikkat çekmeye çalışan arkadaş p0rnoya teşvik yapmıştı konu açtım bir kelime bile yazmadı savunma bile yapmadı neden savunulacak birşeyi y0k çünkü modern avrupai kentlerde modern türk kızlarında artık bu kavramlar hafife mi alınıyor he? soruyorum sana Mywedding denen şahsiyet neden savunmuyorsun kendini? suçunu biliyorsun değil mi? orda burda p0rnoya savaş aç gel kendin p0rnoya teşvik et...

ayrıca deniz feneri olayı hala resmen belgelenmemiştir... kendini çok zeki sanan şahsiyet belgelenmeden yorum yapmayın diyor ama ben belgesizde karalarım çünkü ben demokrat layık cumhuriyet çocuğuyum ülke elden gidiyor dinciler geldi diye içindeki duyguları bastırıyor... devam et sn. şahsiyet bu azınlık egosu sizi yiyip bitirecek bitirecek... siyasi olaylara girmeden direk islam'a göre yorum yapıyorum madem hepimizin kimliğinde dini islam yazıyor...
şu anda denizfeneri hakkında böyle haberleri gündeme getirenler adamların hakkına hukukuna gasp ediyorlar dini yönden bilgileri olsun...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
forumda kendi üzerinize ilgi toplamaya çalışmak gibi bir çıkmaza girmişsiniz.

işinize gelmedimi böylemi oluyor..

siz gerçekleri dile getirmeyi , ilgi toplamak diye basite indirmesini iyi biliyorsunuz..

ben gayet samimiyim ve insanlara faydalı olmayı yeğliyorum.

asıl konuyu tartışmak yerine , başka insanlarıda küçük görmüyorum .

bana bunu yazan ,aynaya bakmalıdır.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ya ne kadar seviyorsunuz bu kınama işlerini.
Boş..
Bir sürü dolandırıcılık haberi var, sadece deniz feneri ve akparti hükümeti zamanında olan değil, yıllardır var, deniz fenerinin yardım etme şeklinden (insanları sürekli kendilerine muhtaç eder bir metot ile yardım eli uzatıyorlar yaşlısınada gencine de) hoşlanmadığımı sanırım daha önce forumda yazmıştım, bu başlıkta boş, önceki birkaç başlık gibi ve gerginlik yaratacak kişiler arasında. Forum ortamını germeyi çok sevenler, buna vakit ayırana kadar ailesine vakit ayırsın.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
islam ne alaka ya? adamı çıldırtma ! Nasıl kullanırsın bu kelimeleri ya
burada bir yolsuzluk söz konusu. İnsanların duyguları sömürülüp paralar toplanmış cebe atılmış, siyasete alet atılmış
islama göre bilmem ne..
Gerçekten üzülüyorum, kahroluyorum böyle şeyleri gördükçe. İnsanlarım dini imanı artık terazi ile ölçülme derecesine geldi..Yazıklar olsun..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Bu Konunun Din ile Ne İlgisi Var Şuan ?
Yine bu Başlığa da ''din'' Geldi...

Neler Oluyor ?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
islam ne alaka ya? adamı çıldırtma ! Nasıl kullanırsın bu kelimeleri ya
burada bir yolsuzluk söz konusu. İnsanların duyguları sömürülüp paralar toplanmış cebe atılmış, siyasete alet atılmış
islama göre bilmem ne..
Gerçekten üzülüyorum, kahroluyorum böyle şeyleri gördükçe. İnsanlarım dini imanı artık terazi ile ölçülme derecesine geldi..Yazıklar olsun..

Kardeş tamam dediğin doğru ama lütfen biraz empati yapalım. Çok ciddiyim Türkiye'de Deniz Feneri'ne muhtaç aileler var (insan değil, çocuk değil aile). Bizse sıcak(belki de değil) ve rahat koltuğumuzda burdan bazı kişilerin ideolojilerini tartışıyoruz.. Burası bir dernek. Her dernekte el altında birşeyler oluyor malesef. Bunları bulup yapıcı eleştiri yapmak başka, bir de yıkıcı eleştiri yapmak apayrı birşey. Önceki mesajın başlığını görünce zaten tüylerim diken diken olmuştu (hala deniz feneri ne bağış yapanlardanmısınız..) İnsanlar bu kadar mı idolojik düzene başvurmuş. İnanın anlamıyorum. Ya bir düşünce bir insana niye at gözlüğüyle baktırır ki? Yani bir hata yapılmışsa hata üzerine odaklanılacağına kuruma mal ediliyor çok yanlış :(

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
millet orda burda paraları gotursun sizde birbirinizi yiyin burda helal olsun devam edinboyle :mad:

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda tartışma ve siyasete yönelik muhabbetlerden sıkılmadınızmı arkadaşlar?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kardeş tamam dediğin doğru ama lütfen biraz empati yapalım. Çok ciddiyim Türkiye'de Deniz Feneri'ne muhtaç aileler var (insan değil, çocuk değil aile). Bizse sıcak(belki de değil) ve rahat koltuğumuzda burdan bazı kişilerin ideolojilerini tartışıyoruz.. Burası bir dernek. Her dernekte el altında birşeyler oluyor malesef. Bunları bulup yapıcı eleştiri yapmak başka, bir de yıkıcı eleştiri yapmak apayrı birşey. Önceki mesajın başlığını görünce zaten tüylerim diken diken olmuştu (hala deniz feneri ne bağış yapanlardanmısınız..) İnsanlar bu kadar mı idolojik düzene başvurmuş. İnanın anlamıyorum. Ya bir düşünce bir insana niye at gözlüğüyle baktırır ki? Yani bir hata yapılmışsa hata üzerine odaklanılacağına kuruma mal ediliyor çok yanlış :(

bakın burada çakışıyor fikirlerimiz

şunu herkes anlamalı :

Allah'tan tek dileğim tüm yardıma muhtaç insanların dertlerine çare bulunmasıdır. Bunu sağlayan herkesin her kurumun her derneğin ellerinden öperim ...

ama..insnaların dini duygularını kullanıp parayı cebe atarsa eğer - ki bakınız baskın yapılmış almanyada - bu şerefsizliktir.
Bunu ne a-ke-pe ile ne me-ke-pe ile alakası var. kalkmış bana yok islama göre yok dine göre..yok çamur at izi kalsın..
ya bu ne dengesizliktir, bu ne vurdumduymazlıktır, bu ne kör yazışmadır, bu ne bilinçsizlik ve cehalettir..

bu nedir ya..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Meyve veren ağaç taşlanır misali ne diyelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5