İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deniz feneri ve kanal7 hakkında legalparalar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
forumda tartışma ve siyasete yönelik muhabbetlerden sıkılmadınızmı arkadaşlar?

arkadaş sen chatine bak lütfen..

araya çentik atmayın lütfen tartışmaya katılmıyorsanız..
ne ürkek bir milletiz ya ! ne siyaseti ? ne alakası var siyasetle.
Ya genç adamlarsınız, biraz daha sevin kendinizi, biraz daha gayret edin yaşamın güzelleşmesi için..
hayret ediyorum sizlere ya..siyasetmiş..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş sen chatine bak lütfen..

araya çentik atmayın lütfen tartışmaya katılmıyorsanız..
ne ürkek bir milletiz ya ! ne siyaseti ? ne alakası var siyasetle.
Ya genç adamlarsınız, biraz daha sevin kendinizi, biraz daha gayret edin yaşamın güzelleşmesi için..
hayret ediyorum sizlere ya..siyasetmiş..

Forumda hangi başlıkta tartışmadan başka birşey görüyorsun? herkes birbirine çamur atmakta ve tartışma ortamı yaratmakta ki sen neden bukadar celalleniyorsun?

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Gemlikli bir konuda fikrinizi sormak istiyorum. Bir yardım kuruluşuna kim ve neden çamur atar sizce? Çamur atan kimse ne elde edebilir?

Bu soruyu samimi olarak soruyorum;

Samimi sordun bende samimi olarak cevap veriyorum. Deniz fenerinin halk nezdinde itibarı artınca bunu bürokratik vümhuriyetçiler AKP nin puan creatoru olarak düşündüklerinden şimdi itham ve iftira ile bir açık oluşturularak (bugün YÖK bu hortumla kaynamaktadır) itibar sıfırlaması yapılmaktadır. Kanal 7 ye para aktarılmış olsa bile ki inandırıcı değil bu iddia.
Chp nin kanaltürke verdiği 3 milyon ytl yi alenen yapması ve soruşturmanın açılmaması da gösteriyorki burokrasi ile demokrasinin savaşıdır bu

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sadece üzülüyorum böyle duyarsız gençlik görünce.

Gençlik duyarlı da. Bazılarıyla(bazı yayın organları) aynı düşüncede olmadığı için duyarsız gözüküyor. Bu haberi NTV verseydi 5 kere daha düşünürdüm. Ki NTV bu haberi böyle yayınlamazdı..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ciddi bir haber kanalında yada sitesinde bu konuyla ilgili bir haber varmıdır acaba?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu yine kapatılmıştır. Sebebi bazı arkadaşların sürekli ortam gerici topic açmaya çalışması, diğer bir grubun da her açılan topiği İslam'a getirmesi sonucu ortada sanki Islamcı ve Cumhuriyetçi karşıtlığı gibi abuk subuk, ilkel bir durum oluşturulmaya çalışılıyor. Bu kişilerin arkadaş olduğunu ve ortaklaşa davrandıklarını düşünmeye başlayacağım yakında. Laftan mı anlaşılmıyor, sabır seviyesi mi ölçülüyor? Mesaj atan/cevap veren bir çok arkadaş "nihai" uyarılarını katmer katmer almışlardır. Uzatmak isteyene gereğini yaparız.

A konusu konuşulurken, ama B'de bunu yaptı diye konuya girmek zaten A'yı da kabullenmektir. Bunu da unutmayalım. Neyi savunduğunuz, niye savunduğunuz belirsiz, düzeysiz, mantıksız, anlamsız, gereksiz ve saygısız.

MyWedding'in attığı PM üzerine konu ile ilgili güncel açıklama
http://www.milliyet.com.tr/2007/04/25/son/sontur41.asp
buradan okunabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5