İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deniz feneri ve kanal7 hakkında legalparalar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
karalama diyecemde kim karalarki... Bence haberlerin çıkması bile kötü oldu ki bide doruysa insanlar kime inanacağını şaşırır

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Demin yazarken konu kilitlenmişti..
Bazı kesimlerin sık sık başvurdugu Deniz Fenerini karalama kampanyasından ibarettir tamamen. Ve ilk degildir sonda olmayacagına eminim.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne olursa olsun ben gördüğümü bildiğimi söylerim. Bizim burada Deniz Feneri dışında fakirlere yardım yapan bir kurum yok. (gelirleri ne kadar hiçbir fikrim yok ama bunlar yapıyor)

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer sitede yazdığımı kopyalayayım:

Deniz feneri derneğinde 3-5 gün bulunmuş ve çalışmış biri olarak ben yardımımı gönül rahatlığıyla yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim. Bir koca salonda 100 000 e yakın kişinin dosyalarının tek tek (sadece Zeytinburnu binasında) istiflendiğini, yardım yapılmaya gerek duyulanların yardımının en kısa sürede ulaştırıldığını, ve yardımların boş yere gitmemesi için belli sürelerde kontrol edildiğini bildiğimden ve bizzat kontrolünde yer aldığımdan gönlüm rahat.

Daha bu akşam bir evin kontrolünden geldim, birazdan internetten bilgilerini yollayacağım ve onlarda yardımın devam edip etmediğine karar verecekler.

Arkadaşlar, pkk gibi örgütlerin elini kolunu sallaya sallaya gezdiği bir memlkette dünyanın sayılı organizasyonların biri olan derneğe baskın yapmasını manidar buluyorum. Benden bu kadar. Benim gönlüm çok rahat.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Demin yazarken konu kilitlenmişti..
Bazı kesimlerin sık sık başvurdugu Deniz Fenerini karalama kampanyasından ibarettir tamamen. Ve ilk degildir sonda olmayacagına eminim.

mahkeme kararını görmeden nasıl bu kadar eminsiniz , nasıl böyle lehte yorum yapabiliyorsunuz..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tip şeyleri daha öncede gördüm. Deniz Feneri hakkında olumsuz hiç bir mahkeme kararı çıkmadı bugüne kadar. Ayrıca bende arkadaş gibi nasıl ciddi çalıştıklarını nasıl hakkını vererek işlerini yaptıklarına şahit olan biri olarak güvenim tam.
Hazımsız kösteklerin varlığı sadece üzer beni..

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mahkeme kararını görmeden nasıl bu kadar eminsiniz , nasıl böyle lehte yorum yapabiliyorsunuz..

Çok sevinmiş gibi bir halin var bu haberden. Bilmem farkında mısın da, bu dernek kapanırsa ülkemizde binlerce aile, ve ülke dışındaki binlerce kişi mağdur olacak. Sırf Pakistan a yaptıklarına bakmak yeterli.

Bu kadar çekmemezlik fazla. Kendiniz bir iş yapmıyorsunuz bari yapanlara taş koymayın.

Yakında İHH hakkında da bir şeyler uydurulur. Yakındır. Kına yakarsınız artık o zaman da...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiç kimseye güvenemediğim için bağışları sadece deniz fenerine yapıyordum çok üzüldüm...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok sevinmiş gibi bir halin var bu haberden. Bilmem farkında mısın da, bu dernek kapanırsa ülkemizde binlerce aile, ve ülke dışındaki binlerce kişi mağdur olacak. Sırf Pakistan a yaptıklarına bakmak yeterli.

Bu kadar çekmemezlik fazla. Kendiniz bir iş yapmıyorsunuz bari yapanlara taş koymayın.

Yakında İHH hakkında da bir şeyler uydurulur. Yakındır. Kına yakarsınız artık o zaman da...

Kesinlikle.. Ne olursa olsun yardım eden bir kurum. Eğer Almanya'daki adamlar öyle yaptıysa bile adının kötüye çıkması önce onların sonra da bu gibi bir derneğin kapatılacak olmasına karşı birşey yapmayan biz suçlu olmuş olacağız.. Çok yazık...

Ayrıca birşey yazmak istiyorum. Kur'an dan bir sure ve hatta birçok kişinin Namazda anlamını dahi bilmeden söylediği bir sure olabilir...Surenin ismi Maun(Yardım-Zekat)..

Gördün mü, o hesap ve ceza gününü yalanlayanı!
İşte o, yetimi itip kakan, yoksula yedirmeyi özendirmeyen kimsedir.
Yazıklar olsun o namaz kılanlara ki,
Onlar namazlarını ciddiye almazlar.
Onlar (namazlarıyla) gösteriş yaparlar.
Ufacık bir yardıma bile engel olurlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
göz göre göre hiç bi insaın bunu yapcağını sanmam ayrıca adamlar makpuz da kesiyolar yardımlar için , yani harcama hesapları birçok insanın elinden geçiyor

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"ne olursa olsun" olmuyor işte
eğer ortada mide bulandıran izler varsa - ki baksanıza dosyalara el koyulmuş vs - bu açığa çıkmalıdır
10 kuruşun 3 kuruşunu yardım yapıp, 7 kuruşunu cebe atmak ne haktır ne hukuktur. Kim olursa olsun

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çamur at izi kalsın. İddiayı gündeme getirmek yakışıksız bence. Mahkeme kararını beklemeden konu açılmamalı

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mercimek olmuştu ne olacak..
Mercimeği fırına vermişlerdi.
Allah, Din ve İmanı kullanarak haksız kazanç sağlayan haysiyetsizlere lanet olsun. Her kim olursa olsun.
Jet Fadıl, Yimpaş ve daha bir çok örnek..
Şimdide denizfeneri " iddiaları "..

yazıklar olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5