İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

digitalpoint'te bir Türk macerası

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
himm anladım.
o zaman hos degil tabi. en azindan bir reklam veren olarak ben bunu hos karsilamam. zamaninda cok canım sıkıldı bu işlerden. yüzlerce dolarım uçtu gitti bu olaylar yüzünden. reklam veriyorsun ama geri dönüş alamıyorsun. aptal aptal clickler alıyorsun alakası olmayan..çok kötü bu olay.
canı yanmayan anlayamaz tabi:)

neyse boşverin bu işleri, küresel ısınma hakkında konuşalım:)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
angelo ya ,yüzdeyüz hak veriyorum , adsense le şaka olmaz , insanları kandırmak kısa yollu çözümdür , uzun vadede iflas getirir.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konudaki atasözleri:

Halamın bıyığı olsa 5-top-sites olurdu
Nazar etme ne olur, spam yap senin de olur
Bir sponsoru çok sevdim o beni hiç sevmiyor, clicklerimi ona verdim CTR'mi geri vermiyor.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle mi? Madem çok var, o zaman mubahmış. Hepimiz yapalım. Ben de sabahları kalkınca hep çiçek suluyorum, çok iyi bir insanım yanlışımı gören olmamıştır.

ben mübah mı dedim. bu forumda bi sürü spam yapan kişi var. haksız yere arama motorunda öne çıkan kişi var. bunların yaptığı hile değil mi ? bu kadar bariz şeyler dururken sen kafayı 1 kişi ye takmışsın. leet in yaptığı kötü veya iyi tartışılır. Ama sen ne olursa olsun leet e takmışsın.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben kafamı kimseye takmadım, çocuklarla uğraşmam genelde, takıldığım yabancı bir forumda komiklik yapmış, onu attım ben. Sen de arkadaşını koruyorsun, iyi veya kötü tartışılırmış. Neyi tartışacaksın anlamadım.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaşım sen benimle neyi tartışıyorsun? Her dediğime birşey bularak ne yapmaya çalışıyorsun, bu forumun konusunu ben sana tekrar yazıyım mı okuma yoksa;

"Digitalpoint forumlarında bir Türk'ün açtığı adsense HİLELERİYLE HAKSIZ PARA KAZANMA YÖNTEMİ"

Bu konu ile ilgili yazılar yazacaksan buyur topic açık. Yok arkadaşını korumak için her yazdığıma birşey bulacaksan bence yapma.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense'den hileyi desteklersiniz, ancak canınıza dokununca devleti soyanlara küfredersiniz..
Bu kafa bu mantık ile herşey bu tip insanlara mustahakdır..

Allah dağı görür sonra karı yağdırırmış, o misal...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Bu bir soygun duzeni kurmaktan baska bisey degil.
Yada saadet zinciri/piramiti.
Sonuc itibari ile birilerini kazikliyorsunuz, parasiniz caliyorsunuz, birilerinin hakkini yiyorsunuz.
Adsense reklam verenlerin de aileleri var cocuklari var, onlarin gelecegini caliyorsunuz.
Digitalpoint ve buradaki mesaji Google Adsense yetkililerine iletin, suclulari tesbit edip gerekeni yapsinlar, bu konu da kapansin.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne olur ,olmaz , yanında sarmısak taşımayı unutma:p

uff yapma bunu :p :D

konu ile ilgilide soyle bırsey dusunuyorum
helaldı - haramdı,dogruydu-yanlıstı bunları gectık diyelim
kısa vadede hıleyle hurdayla cok kazanabılırsınız ama ılerde reklamını yayınlayacak kımse bulamassınız bu gıdısle :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5