İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi siteleri kapatılıyor !

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
diziport.com dizifrm.com canlidizi.com kraldizi.net dizi-sitesi.com diziturka.net diziizleara.com cafepaylasim.com direkizle.net

sitelerine bugün erişim engellendi.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Diziport'u Sucrubs ve My Name Is Earl bolumleri icin takip ediyordum. Uzuldum... Simdi bolumleri tek tek indirmek zorundayim. Bakalim binlerce siteyi nasil kapatacaklar.

muratmoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok iyi olmuş, çalıntı içerik sunan tüm siteler kapansada bizde düzgün özgün içerik sunarak alın terimizle yaptığımız işten para kazanalım :)

X

Xman

Misafir
Nasıl mp3, dvd gibi ürünlerde telif hakkı varsa dizilerinde telif hakkı ödenmeden internette yayınlanması yasalara aykırıdır. O nedenle er yada geç kapatmalar başlayacaktı.

Dip not: bencede çok iyi olmuş ;)

HoST13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence iyi olmamış. Ben kaçırıığım dizileri bu sayede çok güzel izliyordum. Yada istediğim zaman izliyordum.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) kankiler sıra size geliyor amma çok tanıdığım vardı dizi sitesi olan hepsine bunlarla uğraşmayın başka şeyler yapın diyodum kimse takmıyodu o kadar harcadıklara zamana yazık dicem her şey oto zaten zamanda harcamıyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dizi sitesi diye acılıyor site film sitesine dönüşüyordu. bence kapanmaları dizi degil film dir kesin.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Turk dizileri yuzunden kapatiliyor. Sadece yabanci dizi yayini yapan sitelerde kapatilma gormedim bu zamana kadar.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
baya site kapatmışlar, devamı gelecektirde

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
izliyoduk okadar yaa:D bari yabancı diziler kalsaydı satılıyodu bizmi almadık:D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
çok iyi olmuş, çalıntı içerik sunan tüm siteler kapansada bizde düzgün özgün içerik sunarak alın terimizle yaptığımız işten para kazanalım :)

Dizi yapımcısımısın yani dizileri kendin yapıp sitenemi ekliyorsun diye sormak istedim birden :p hayır benim dizi sitem yokta aralarından bazen takip ettiklerim vardı biz burada bu şekilde uygulanan yaptırımlara alkış tutarsak ohoo...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Herşey bi yana aslında böyle tetikte bir site tutmak lazımmış anlık 10 000 hit nerde acaba şimdi:D Tam zamanı açıcak bidaha gitmezler bşaka sitelere zaten:D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aslında tv kanal sahipleri bu işi yasal yapabilriler. yapımcılardan internet yayın haklarınıda satın alınıp bir video sitesi acıp dizileri oradan izletip api ile başkalarıda sitelerine koyma imknaı verse daha iyi olur sitesine dizi ekleyen bile olsa kanal sahibi flash la istediği zaman ve boyutta reklam yapabilrisi flashta reklam ekleme şansı var.

ama nerede bunu yapacak :p

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bildiğim kadarıyla bu tarz bir proje üzerine çalışan 1-2 şirket var, sonuç ne oldu bilmiyorum ama 1-2 aylık bir meseleydi sanırım yakınlarda çıkar ortaya :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5