İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi Sitesi Satılıktır. Özel Tema, Bot ve Reseller ile birlikte.

dknforst

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adı: pm
Websitesi için istenen en düşük fiyat :
Pm
Websitesinin açılış tarihi : 4 ay once falan
Kategori, sitenin içeriği nedir : Online Dizi İzleme

Günlük hit sayısı, kaynak link : 500lere çıktı fakat maalesef zamanım yok. Olsa çok güzel bir site..
Site tüm içeriği birlikte mi satılık: evet

sınırlama var ise neler :yok
Hosting dahil midir : Evet. Reseller
Banlı olduğu sponsor var mı :yok
Banlı olduğu arama motoru var mı :yok

Sitede yer alan
yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi :evet ( Özel bot ( film ve dizi ) ve tema vardır. )
Yazılım Lisans sonlanma zamanı :yok
Sitenin satışında herhangi hukuki
bir problem var mı, telif hakkı vb :yok

Site çok iyi yerlere gelecektir emin olun. Fakat artık işim o kadar yoğun oldu ki sitelerimin hepsini satışa çıkarıyorum. Bilen bilir beni. Sitede özel tema ve bot vardır. Bot 1 hafta önceden filmin fragman ve asıl konusu 3-5 tane ayrı ayrı isimle açar. Önceden googlede yer almanızı sağlar. Zaten güzel bir seo çalışması yapıldı. Ayrıca ek olarak sinema botu vardır fakat ben kullanmıyorum isteyen kullanabilir. ;)

dknforst

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pmler gönderildi. Satış günceldir.

Alan arkadaşa kendi lisanslı scrapebox programımla her ay bir kere olmak şartıyla pr-7-8-9 bloglara ( 250 + ) link gönderilecektir. Bu da benden hediye olsun. Programı biliyorsunuzdur..

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
unalsahin@

hotmail.

.com.tr

[Bitişik olarak yazılı ] Msn adresim ekleyin görüşelim. Hiti hala 500 civarında ise .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi