İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz'a Başvuracam Yardım Lütfen!

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar dmoza ilk kez kayıt başvurusunda bulunacağım. Ama sitemin kategorsini belirlerken tam doğru olduğundan emin olamadım. Sitem yani blogum http://fatihatasoy.com internetten para kazanma yollarına dair bilgilendirmelerin ve tavsiyelerin yer aldığı bir blogdur.

Benim için en doğru kategori hangisidir? Ve bunun dışında verebileceğiniz tüyolar varsa bilmek isterim.

Şimiden teşekkürler...

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Ben uzun zamandir basvuru yapipta kabul edileni hic duymadim,kabul edilmediginde bile herhangi bir cevap vermeye tenezzül etmiyorlar..

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar dmoza ilk kez kayıt başvurusunda bulunacağım. Ama sitemin kategorsini belirlerken tam doğru olduğundan emin olamadım. Sitem yani blogum http://fatihatasoy.com internetten para kazanma yollarına dair bilgilendirmelerin ve tavsiyelerin yer aldığı bir blogdur.

Benim için en doğru kategori hangisidir? Ve bunun dışında verebileceğiniz tüyolar varsa bilmek isterim.

Şimiden teşekkürler...

Bakalım kim ne zaman yardım edecek:S?

Færless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu kategoriyi deneyebilirsiniz.
Ben uzun zamandir basvuru yapipta kabul edileni hic duymadim,kabul edilmediginde bile herhangi bir cevap vermeye tenezzül etmiyorlar..

Yapılan site önermelerine olumlu ya da olumsuz yanıt verilmemektedir. Bir tek siz site önermiyorsunuz ve editörler gönüllü olarak çalışıyor.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Şu kategoriyi deneyebilirsiniz.

Yapılan site önermelerine olumlu ya da olumsuz yanıt verilmemektedir. Bir tek siz site önermiyorsunuz ve editörler gönüllü olarak çalışıyor.

Siz editörlerin gönüllü ve adaletli calistigina inaniyormusunuz ben asla ve asla inanmiyorum.Islerini iyi yaptiklarinida asla düsünmüyorum sanalda dolasan dedikodularda var ne kadar dogrudur bilemem ama para karsiliginda siteleri ekliyorlarmis ve ben böyle oldugunada inaniyorum.Bu arada bu kategoriyi deneyin derken orda ne denemesi yapicam aciklarmisiniz lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi