İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz'a site eklemek için yapılması gerekenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VVeysel Taş

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benzeri bir sıkıntıyı Dmoz konusunda bende yaşıyorum. Bu işi amatör düzeyde yapıyorum. Profesyonel değilim. Onlarca site yaptım. Dmoz a kayıt yapabildiğim site bir ya da ikiyi geçmiyor. Kendi sitelerimde sorun olabileceğini düşündüm bir çok defa. Çok fazla araştırdım. Amatörlüğüme verdim. Hala daha kayıt yaptırabilmiş değilim.
İzmir evden eve nakliyat, İzmir nakliyat, İzmir evden eve, İzmir evden eve taşımacılık örnek verebileceğim birkaç siteden bazıları. Özellikle rekabetin yüksek olduğu nakliyat sektörü için bu durum olabilir. Dmoz daha özenli düşünüyor olabilir diye düşündüm. Ne yapmam gerektiğini hala bulamadım. Hala bilemedim.
Yukarda öneri yazan arakdaşa teşekkürlerimi iletiyorum. Emek vermiş bilgilendirmiş. Fakat dediklerini araştırmam sürecinde harfiyyen yaptım başarılı olamadım.
Kimseyi özellikle dmoz editörlerini töhmet alında bırakmak da istemem. Sonuçta bu işi çözmek sitelerin dmoz kaynı yaptırmak isterim. Umarım çözüm üretebilir. Bilgi veren, verecek olan arkadaşlara teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5