İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doğal Backlink Almanın 20 Yolu

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olsun yinede size zahmet olmazsa adresi alabilir miyim? bilgilerimi tazelemiş olurum bu vesile ile... bu ara epey zaman boşluğum var da böyle değerlendirmiş olayım... mahsuru yoksa tabii?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yazilimciblog
sanalza

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
makale güzel ama gerçektende sabır lazım eif. Ücretsiz tema templatelere linkimizi eklersek, onu indiren kişi egosunu tatmin etmek için linki kaldıracaktır, çünkü adam türkçe biliyor (bunu türklere ithafen yazdım) yabancılar bana göre daha bi bağşılar emek olayına. eğer sıkı ingilizceniz varsa yukarıda yazılanların hepsini ingilizce olarak yayınlayın, yurtdışından wm bi arkadaş edinin ve hostu oradan alın
teşekkürler eif.

öyle olacağını düşünüyorsan linkini display:none ile gizleyebilirsin mesela

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol [MENTION=18675]depresan[/MENTION] teşekkürler...

balabak

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Keşke 2018 için de bir şeyler karalasan be hocam çok iyisin bu konuda :)

gsiso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bilgiler, maalesef yine rep veremiyorum sana..

Bu tür paylaşımlar olması gerekenlerdir zaten. Hiç bir seocu bildiğinin tamamını paylaşmaz, demek ki Eif paylaştıklarından daha fazlasına sahipki bu paylaşımları yapıyor..
Ayrıca Seo sadece bilgi değildir..
Mesela futbol ile örneklendireyim; Ronaldinho ya da Messi'nin tüm hareketlerini öğrenebilirsin ama bu onlar kadar iyi bir futbolcu olmana yetmez, en fazla kendi mahallende bi kaç şov yaparsın.. :)

:harika:Ya Dostum Harika Bir Örnek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5