İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandirici

P

Pco

Misafir
Evet arkadaşlar bildiginiz üzere türkiyede bir çok dolandırıcı var. Bunlardan birisi Emre (lakabı: Jetboy takıldıgı yer: irc.dal.net ) sitesi www.trsis.net ve kendisinin antalyalı oldugunu sanıyorum.Bu arkadaştan biz bir dedicated almıştık ve parasını peşin ödedik 150 ytl verdik toplam. Bu bize dedicated vermeyip 5 gün sonra gelip bize parayı 1 ay sonra vericegini eyer ikide bir gelip istersen hiç vermeyecegini söyledi.Bende onu korkutmak amacı ile mahkemeye verecegimi soyledim ama adam kime istersen ver deyerek konuşmayı kapattı.Bu gün arkadaştan duydum halen bu işi yapıyormuş.Bu şerefsizi nasıl durdura biliriz.Birde benim o 150 yi alma gibi bir durumum var mı.

MSN adresi: [email protected]
irc serveri: irc.dal.net

not: winsock abi nasılsın?

P

Pco

Misafir
yok be abi bizim iyi netimizi bilmiyorlar. Yani şimdi insan kime güvenecegini bilmiyor.birde türk diye geciniyorlar.herkez kim kimi s*kerse devri oldu.Ben 4 kişiden dedicated aldım su ana kadar 2 tanesi yamuk cıktı diyer ikisi zaten belli
birisi sis.com.tr diyer yakup abi cesur.net'ten.

P

Pco

Misafir
ilk biz bu adamdan aldık galiba sonra okan ve yakup abi den aldık. Yani bizi neden a.b almadıkları bu tipler yuzunden ortaya cıkıyor. güvensizlik

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu irc de tanıştığınız birinden dedicated al sonra gel buraya dolandırıldım de.. Yahu firmalardan alın.. Örnek sis okan.. 4 4 lük ve güvenilir..

P

Pco

Misafir
Başka bir arkadaşım tavsiye etmişti bende aldım. :( sonu bu oldu.şimdi zaten firmadan alıyorum. gayet memnunum.

T

Turkish

Misafir
Merhaba, Arkadaşlar Bu Tip Olaylar Bu Zamanlarda Çok Arttı..

Eğer Dedicated Almak İsteyen Arkadaşlar Var İse Ben yardımcı Olabilirim. savvis - ee.net - gnax vb. Bir Çok Firmanın Türkiye Satış Elemanıyım...

İsteyen Arkadaşlara Yardımcı Olabilirm..

MSN: [email protected]
Mail: [email protected]

İlginizden Dolayı Teşekkür Ederim.

Unutmadan bu Tip Kişilere Birşey Yapamazsınız Çünkü Elinizde Herhangi Bir Belge Yok...

Gerçi Bu Tip İŞlerde Bir Çok yer Belge Vermiyor Biz Dahil Ama Biz Yaptığımız İşte Büyük Firmaları Örnek Göstermeyiz ve Referans Olarakta Yer Göterebiliriz..

Kolay Gelsin..

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu post surkent kokuyor :)
yoksa bana mi? oyle geldi..
Turkish' Alıntı:

Eğer Dedicated Almak İsteyen Arkadaşlar Var İse Ben yardımcı Olabilirim. savvis - ee.net - gnax vb. Bir Çok Firmanın Türkiye Satış Elemanıyım...

Unutmadan bu Tip Kişilere Birşey Yapamazsınız Çünkü Elinizde Herhangi Bir Belge Yok...

Gerçi Bu Tip İŞlerde Bir Çok yer Belge Vermiyor Biz Dahil Ama Biz Yaptığımız İşte Büyük Firmaları Örnek Göstermeyiz ve Referans Olarakta Yer Göterebiliriz..

Kolay Gelsin..

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkish' Alıntı:

Kolay Gelsin..

dostum sitendeki template editlersen iyi olur mail [email protected] gidiyor ne referans var ne bişi bütün sayfalar yok 404 hatası veriyor açıkcası arkada çalan müzik ile çok iyi güven verdin bana

ilk serverımı okandan aldım ve çok memnunum sağolsun çok iyi
sis.com.tr

T

Turkish

Misafir
Surkent İle HiçBir İlişkimiz Yoktur...

OLMAZDA...

Oradaki Görüntüler Yanlış... Öye Domainler Şu Anda Barındırmamaktayız...

Ve O IP Bizim Değil Zaten Arkadaşlar...

Kolay Gelsin...

T

Turkish

Misafir
Mademki Bu Kadar İyi Biliyorsunuz IP'yide Bulabilirsiniz Herhalde Değilmi...

Şu anda Bulunana Sunucuyu Zaten başka Birisinden Devr aldım...

Adam Bir Kaç kişinin canını Yakmış..

Onları Temizlemeye Çalışıyorum. Gerçi Temizledimde...

Ödemeleri Almış Reseller'ı Açmamış Falan Bir Çok İş... Biz Açtık Reseller'ı Ödeme Almadan :D

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkish' Alıntı:
Mademki Bu Kadar İyi Biliyorsunuz IP'yide Bulabilirsiniz Herhalde Değilmi...

Şu anda Bulunana Sunucuyu Zaten başka Birisinden Devr aldım...

Adam Bir Kaç kişinin canını Yakmış..

Onları Temizlemeye Çalışıyorum. Gerçi Temizledimde...

Ödemeleri Almış Reseller'ı Açmamış Falan Bir Çok İş... Biz Açtık Reseller'ı Ödeme Almadan :D

İşim gücüm yok benmi uğraşacam güveni sağlıyacak olan sensin ben değil

P

Pco

Misafir
bu arada trsis.net teki logo ile senin sitendeki logo aynı tesadüfe bak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5