İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandırıldım...

M

Mete

Misafir
Merhaba Arkadaslar gecenlerde yuklu miktarda adwors reklam kuponu alacagımı solemiştim ve bi başlık acmıstım http://forum.iyinet.com/google-adwords/53962-kupon-lazim.html daha sonra Kartal nickli arkadas birisinin msn adresini ozelime pm attı ve guvenilir oldugunu gonul rahatlıgınla alabilecegimi söledi bunun üzerine [email protected] bu mail adresindeki sahısla anlasıp 500YTL odeme yaptım ancak 2gündür bu şahıs yok Kartal nickli uyeye pm atıyorum ama gonderilemiyor ve bi acıklama bekliyorum Kartal dan...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ahhh ah geçmiş olsun
keşke önce biraz araştırsaydın, bu tür şeylerde pmleri dikkate almıcaksın.konuna yazılanlara bakıcan.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o konuda :
Kupon alınmıstır Kaptan nickli arkadasımın aracılıgı ile alınmıstır teşekkürler

Burada ise :
ha sonra Kartal nickli arkadas birisinin msn adresini ozelime pm
demişsin bir karışıklık olmuş sanırsam :D çelişili olmuş

ayrıca üzüldüm eçmiş olsun..

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun,
KartaL nickli şahısla gecen bi link değişimimizde yanlış anlaşılma oldu onu msn'e ekledim durumu izah etmek için kendisine insanca durumu izah etmeye çalışırken küfür etmeye başladı. böyle 3 kağıtçı şeref yoksunu insanları burda barındırmamak lazım.

M

Mete

Misafir
Kartaldan bi acıklama istiyorum ve magduriyetimin giderilmesini istiyorum aksi takdirde forumdan banlanmasını istiyorum sayin iyinet yöneticileri.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya dostum ya niye direk 500 ytl lik alıyorsun önce bi 50 falan al dene :(

geçmiş olsun senle alışverişimiz oldu ve hiçsorun yaşamadık.Keşke herkes güvenilir olsa

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Mete'yi 6 senedir taniyorum , bu piyasada ne kadar dolandirici varsa kendisine isabet eden sanssiz 1 arkadasimiz , gercekten uzuldum , kaptirdigi mebla gercekten buyuk 1 rakam , eger cozume kavusmazsa iyinet'de bu tur sahislari barindiramiyalim , geregi yapilsin.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu ikisi aynı kişimi yamaha ve kartal ploop un yakaladıgıan göre muhtemelen aynı kişi . Valla ayıp ya kanki ama bidaha sölüyorum sana tanımadıgın adama 500 ü nasıl bi anda verirsin ya ?

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl verirsini sorgulamak yerine bu sorunun çözüme kavuşması için ilgili arkadaşların açıklama yapması gerekiyor, zaten bundan sonra ders alıp bu tür birşeye kalkışmayacaktır.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede bunların cezası mahkemede sürünmek olmalı

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metecim : Bundan sonra odemeyi blokeli olarak gonderirsin , kuponlarini alirsin blokeyi actirirsin , boylede birsey yasamazsin.

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alışmış kudurmuştan beterdir ya mete seninkide bu dert.. dünyanın parasını kaptırdın nette, halende kaptırmaya devam ediyorsun yazık sana.. kücük mebla ile başlayarak dene.. baktın adam güvenilir 1 parca daha alırsın.. öyle öyle devam edersin.

geçmiş olsun bu arada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5