İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain yorum lütfen

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
yaklaşık olarak abartısız 2 senedir bu domainin düşmesini bekliyordum. ve bu 2 sene içinde 3 kere sahibinle görüştüm ve fiyatta anlaşamadık istediği fiyat 7000 $ dı benim verdiğim para ise 2500 $ veya 3000 $ civarıydı. ve o şekilde anlaşamadık ve domaini yaklaşık olarak son 1 aydır düşme aşamasındaydı ve sonunda backorder yaparak domaini aldım. sizlerinde fikirlerini almak istiyorum. Domain 2000 den buyana kayıtlıydı. Ve şuan bir okey sript yazdırmaya başladık umarım hayırlı olur.

E-OKEY.COM

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
eğer yeni bir script yazdıracak olursan süper olur. Domain de güzel. Umarım başarılı olursun...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
evet script yazdırıyoruz kameralı ve sesli konuşmalı okey script için anlaştık. şuan yazılıyor

Linko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun diyelim yorumu yok :) babama söylerim o da mynetten okey oynuyodu :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sadece Scriptle Biteceğine İnanmıyorum.

İyi de Bir Reklam Yaparsanız 10 Numara Olur ;)

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7000 dolarlık üstünede 2500 vermişken domainin düşmesi çok büyük bir şans bence. burdaki yorumların en kralı adına çok sevimdim, tebrikler,sabreden derviş muradına ermiş. ve darısı başımızadır. :D hayırlı olsun. sana tavsiyem klasik okey oyunlarının yanında farklı oyunlarda bul. yoksa hakkını alamassın domainin.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
yorumlar için teşekkür ederim. Valla bizim düşündüğümüz düz okey ve 101 okey olarak 2 okey oyunu şimdilik ilerde belki başka oyunlarda gelir :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Adam 7000 isterken, 2500 lük teklifinizi kabül etmeyip düşüp de almanız gerçekten büyük bir şans. Adam, domaine talip varken neden düşürdü anlayabilmiş değilim.

Düşmesine yakın size teklifte bulundu mu merak ettim açıkçası.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Adam 7000 isterken, 2500 lük teklifinizi kabül etmeyip düşüp de almanız gerçekten büyük bir şans. Adam, domaine talip varken neden düşürdü anlayabilmiş değilim.

Düşmesine yakın size teklifte bulundu mu merak ettim açıkçası.

teklifte falan bulunmadı sanırım düşeceğini aklının ucundan bile geçirmemişti. Burada da bazı arkadaşlar yazmışdı bir önceki konumda bu domaini alamazsın ben daha 2003 de ki domaini falan bile alamıyorum diye :) şimdi o adam bana gelse 7000$ verse vermem :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
teklifte falan bulunmadı sanırım düşeceğini aklının ucundan bile geçirmemişti. Burada da bazı arkadaşlar yazmışdı bir önceki konumda bu domaini alamazsın ben daha 2003 de ki domaini falan bile alamıyorum diye :) şimdi o adam bana gelse 7000$ verse vermem :)

O zaman şu 2 ihtimal var...

Arkadaşın çok domaini vardı ve kontrol etmeyi unuttu veya gözünden kaçtı. ya da düşme zamanlarında bazı sorunları vardı ve ilgilenemedi...

artık domaini aldığınıza göre projenizde başarılar dilerim...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bu fiyatlandırma konusunda pek becerikli değilimdir ama bence domain reg fiyatından fazla etmez. Çünkü proje bakımından çok iyi sonuçlar elde edebileceğimi düşünmüyorum.

Tabi bu proje, sizin tecrübelerinize, bilginize ve harcayacağınız bütçeye göre domainin değerini artırır. En başta 2000$'ı gözden çıkardığınıza görei domaine proje yerleştirirlerse her bakımdan değerli bir domain olur kanaatindeyim.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bu fiyatlandırma konusunda pek becerikli değilimdir ama bence domain reg fiyatından fazla etmez. Çünkü proje bakımından çok iyi sonuçlar elde edebileceğimi düşünmüyorum.

Tabi bu proje, sizin tecrübelerinize, bilginize ve harcayacağınız bütçeye göre domainin değerini artırır. En başta 2000$'ı gözden çıkardığınıza görei domaine proje yerleştirirlerse her bakımdan değerli bir domain olur kanaatindeyim.

görüşüne saygım var hiçbir zaman zaten appraisals a inanmadım verilen teklifler pek inandırıcı gelmiyor neden dersen en dandik bir domaine bile 100-200 Denildi ama satılağa çıkınca kimseden ses yok :) eğer buda reg fee ise diyecek birşeyim yok :) projemiz hazır hazır olmasa bu tür domaine bu kadar para vermedim.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
görüşüne saygım var hiçbir zaman zaten appraisals a inanmadım verilen teklifler pek inandırıcı gelmiyor neden dersen en dandik bir domaine bile 100-200 Denildi ama satılağa çıkınca kimseden ses yok :) eğer buda reg fee ise diyecek birşeyim yok :) projemiz hazır hazır olmasa bu tür domaine bu kadar para vermedim.

İşte benimde demek istediğim zaten buydu.

Eğer benimde bu domain üzerinden bu şekilde bir projem olsa idi bende bu domain için yüksek fiyatlar verebilirdim. Olmadığı için ve domaini jenerik bir isim olarak görmediğim için reg fiyatı dedim...

Başarılar...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
İşte benimde demek istediğim zaten buydu.

Eğer benimde bu domain üzerinden bu şekilde bir projem olsa idi bende bu domain için yüksek fiyatlar verebilirdim. Olmadığı için ve domaini jenerik bir isim olarak görmediğim için reg fiyatı dedim...

Başarılar...

neyse zten script yazdırıyoruz bakalım nasıl yapıcaz.. umarım piyasaya iyi şekilde gireriz

X

Xman

Misafir
Hocam domainin ederi 20-50 usd arası oda alıcısı çıkarsa, bana bu domaini bedavada teklif etseniz almam çünkü ilgimi çeken bir alan değil ama meraklısı için dedğim gibi 20-50 usd arası gidebilir oda 2000 de kayıt avantajından dolayı. Umarım projeniz tutar ve başrılı olursunuz.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi