İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Donanım Haber Coşmuş

X

Xman

Misafir
Şu an donanım haberde 12000 kişi online ve bunların 500 den fazlası mobil cihazlarla foruma bağlanmış durumda. Adamlar dağda bayırda bile DH'ye girmeden duramıyorlar bu ne büyük aşktır :):)

X

Xman

Misafir
Bi konuya mesaj yazıyorum daha sayfayı yenilemeden cevap gelmiş oluyor altına..-

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Türkiye'de nerede teknoloji meraklı insan varsa üye zaten oraya dh hep öyleydi.Farklılık yaratmayı severler :p

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Donanım haber aşırı reklam dolu olduğu için uzun süredir devamlı takip etmiyorum. Sadece satacağım veya alacağım ikinci el ürünler varsa ziyaret ediyorum.

Bari o online listesini gizleselerdi o ne öyle :D

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bu arada herzaman merak etmişimdir 500k üyenin olduğu biryerde hiç mi sorun çıkmaz yönetimleri 10 numara gerçekten taktire değer bir yönetim anlayışları var. (500k rakamında çok büyük abartı yoktur birçok site var bu şekilde fakat DH kadar aktif değil yanlış anlaşılmasın)

X

Xman

Misafir
ben 2004 ten beri üyeyim, yönetimlede herhangi bir üye ile de hiç sorun yaşamadım bugüne dek, bayağıda alışverişim olmuştur.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ben 2004 ten beri üyeyim, yönetimlede herhangi bir üye ile de hiç sorun yaşamadım bugüne dek, bayağıda alışverişim olmuştur.

Doğrudur, wm forumlarındaki birçok arkadaşımız bu konulara yatkın bilinçli birer kullanıcı olduğu halde birçok kez sorun çıkabiliyor yönetim-üye arasında fakat ben bu sitede hiçbir zaman öyle bir probleme rastlamadım.

T

trgy

Misafir
Donanımhaber'e bi araba konularına bakmak için giriyorum ne alakaysa.. bir de meşhuuur komik olaylarına bakmak için. :D

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bu asp sistem nasıl kaldırıyor bunu ilginç. vBulletin'in kaldıramadığını hiçbiri kaldıramaz diye düşünür dururum hep :p

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Severim donanımhaberin forum sayfalarını. Arayıpta bulamadığım bilgi neredeyse yok. Beğeniyle okurum. Özellikle telefon inceleme sayfaları güzeldir.

Adamlar ne yazıyorsa en küçük ayrıntısına kadar yazıyorlar. Millet n79 nedir bilmezken bunlar alıpta n79la n95i karşılaştırma testi yapıyolardı sayfalarca.

PolarXTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Yeni mesajları göster" gibi bir fonksiyonları yok mu ben mi göremiyorum?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
online listesi, kategori listesinin uzunluğundan daha fazla :D sayfayı indir indir bitmiyor:D çok sağlam bi forum

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bilgisayar sorunlarıyla, elektronikle ve elektronik bir parçayla ilgili yorumlara kesin bakarım işim düştüğünde. Ana sayfada ki video kısmında ve www.bolumsonucanavari.com olarak donanım haber kalitesini gösteriyor zaten kendi markalarını yarattılar helal olsun.

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dh aşkı başka oluyor :)
Hele konu dışı bölümü anlatılmaz, yaşanır :)

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
O sitede nasıl dolaşıyorlar ya full reklam iğrenç bi tasarım foruma benzediği belli değil zaten dünyanın parasını kazanıyorlar bari adam gibi vbulletin kurun ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5