İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dopdulu.nete sakın girmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dopdolu net sitesini eklemiş toplistimize ve girip bir göz atayım dedim. Nerden girdim girmez olsaydım. Exploreri kitleyen trojan koymuşlar ve hangi siteye girmek isteseniz sizi dopdolu veya hadibe adlı bir siteye yönlendiriyor. Zar zor sildim dosyaları. Bilinçsiz kullanıcıların bence formattan başka careleri yok. Böyle yaparak ne kazanıyorlar bilmiyorum. Site sahipleri kesinlikle bu foruma takılıyorlar. Umarım yazımı görürler ve zararlı kodları kaldırırlar sitelerinden...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
dll' Alıntı:
dopdolu net sitesini eklemiş toplistimize ve girip bir göz atayım dedim. Nerden girdim girmez olsaydım. Exploreri kitleyen trojan koymuşlar ve hangi siteye girmek isteseniz sizi dopdolu veya hadibe adlı bir siteye yönlendiriyor. Zar zor sildim dosyaları. Bilinçsiz kullanıcıların bence formattan başka careleri yok. Böyle yaparak ne kazanıyorlar bilmiyorum. Site sahipleri kesinlikle bu foruma takılıyorlar. Umarım yazımı görürler ve zararlı kodları kaldırırlar sitelerinden...

dopdolu.net listeden dun atilmisti, sen ne zaman girdin?

B

Bedavalar-Net

Misafir
iyinet admin ,arkadasimiz kendi toplistinden bahsediyor :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslinda trojan veya virus yayan sitelerin bir baslik altinda toplanmasi daha dogru olmaz mi cunku piyasa da virus yayan cok site var artik sitelere guvenemiyoruz. kullanicilari biliclendirmeye calisalim bence.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-3 hit kazanıcak diye insanlara maddi - manevi zarar veriyor. Böyle siteleri bir team kurup göçertmek lazım.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kotuluge kotulukle cevap mi ? bu zihniyetin silinmesi gerekiyor. "TEAM" olayina tamamen karsiyim cocuklarda artik kendilerine "team" diyip kendilerini heker zannediyorlar. kotuluk ile kimse sonunu goremez.

A

|AtyMir|

Misafir
bahsi geçen 2-3 hit değil mimlenmiş siteleri lütfen kabul etmeyiniz ben admini benimle görüştü ve kodları kaldırdım sitemi eklicem dedi ama kabul etmedim demek 2 hafta böyle durdu bu arada gönderdikleriniz bu sitenin hitini katlıyor unutmayın yani geleceğe yönelikde zararı var. iyinetin hakkını vermek lazım sanırım en erken o çıkardı.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teamcılık :) Aslında zevkli bişi yaw, benimde üyesi bulunduğun bir takım var. Amaçları saldırı durumunda saldıranın iflahını kesmek... Bunun dışında webmaster team var birisi cod yazıyor birisi grafik filan. Bunlar dısında team boş :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
Teamcılık :) Aslında zevkli bişi yaw, benimde üyesi bulunduğun bir takım var. Amaçları saldırı durumunda saldıranın iflahını kesmek... Bunun dışında webmaster team var birisi cod yazıyor birisi grafik filan. Bunlar dısında team boş :)

zaten senin ne yaptigin belli degil h4x0r bi team da seninle ben kuralim ne dersin :)

Anyone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içime cok Battı. Userlar İçin bukadar uğraştım. sonrada böyle laf duymak kötü. bu yüzden kaldırdım herşeyi. bundan sonra dopdolu.net hiçbirşeye karışmıycak ! ANAM ÖLSÜNKİ !

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Siteye girdiğinde 2 popup açılıyor ve o sitelerden trojan geliyor. Kapatıncada popup açılıyor. Belki dopdoluda birşey yok ama diğer sitelerden geliyor ve explorere yerleşen trojan sonucta dopdolu netin malı. Hadi açılış sayfasını değişsen neyse. Hangi siteye bağlanmaya çalışsan sizin sitelere giriyor. Böyle saçmalıkmı olur. Abazasın yazmışsın doğrudur. Sitendeki bütün hatunları inceledim tek tek. Kalite Kontrol ettim. Sonuçları haftaya yollarım.

W

www_sozluk_net

Misafir
insanın basina ne geliyorsa ya meraktan geliyor yada ...... dan :)
girmeyin kardesim. giriyorsaniz sunun sitesi bunun sitesi boyleymis demeyin. sahsen isim olmaz benim ama, koruma programlarim saolsun tek kotu dosya sokmuyor bilgisayarıma zaten.

size 4 tane oneri programım var

bunlari kullanin size 99% garanti ederim bilgisayariniza uzun sure birşey olmaz

* Zone Alarm 5.5 veya ustu
* eTrust EZ Antivirus 6.3 ve ustu (super online update var ve hızlı, ayreten mail ve bilgisayar korumasi yapiyor ve nortonmuş diğerleri imiş onlarin silemedigi ve bulamadigi trojanlari veya virusleri bulum catir catir siliyor)
* Spy-Sweeper
* Ad-Aware

bu 4 program bilgisayarın guvenligine 99% yeter derim

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www_sozluk_net' Alıntı:
girmeyin kardesim. giriyorsaniz sunun sitesi bunun sitesi boyleymis demeyin. sahsen isim olmaz benim ama, koruma programlarim saolsun tek kotu dosya sokmuyor bilgisayarıma zaten.

size 4 tane oneri programım var

bunlari kullanin size 99% garanti ederim bilgisayariniza uzun sure birşey olmaz

* Zone Alarm 5.5 veya ustu
* eTrust EZ Antivirus 6.3 ve ustu (super online update var ve hızlı, ayreten mail ve bilgisayar korumasi yapiyor ve nortonmuş diğerleri imiş onlarin silemedigi ve bulamadigi trojanlari veya virusleri bulum catir catir siliyor)
* Spy-Sweeper
* Ad-Aware

bu 4 program bilgisayarın guvenligine 99% yeter derim

Okumadan yazmayı ne kadar çok seviyorsunuz.
Adam anlatıyor sitesine üyelik başvurusu yapmış siteyi incelemek amacı ile girmiş o yüzden.

Anyone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll kardeşim bak sen bir alttaki siteye girseydin suan telefon faturan tavana vurmuştu. 10 gün sonrada aglıycaktın. seni kurtardım. pop-up mı ? bende kalite var. ben popup açmam. dopdolu.net ede 3 günde bir hta atıyorum. oraya gelenler cıkıyor. ve ilk pc açtıgında lütfen norton 2005 yükleyin diye bir sayfa cıkıyor. anlatıyorum. neler başına geleceğini. bunu anlayamazsınız. ben userların iyiliği için yapıyorum. elle kaç kişi dopdolu.net diye yazıor bilemezsin. ole kalitesiz ziyaretcim olsaydı dost sitelerime 1 tane adam tıklanmaz listedemden 2 bin adam cıkmazdı. lütfen yapamadıgın ve insanların iyiliğini düşünenlere böyle deme. TÜM YARDIM İSTEYENLERE MAİLİMİ VERDİM. ALTTA CEBİM YAZIYOR. BUNLARI SENCE NEDEN YAPIYORUM ! ? İNSANLARI KURTARMAK İÇİN. EĞER KOD ATCAK OLSAYDIM dopdolu.net ede atardım. ama temizle kodu atıyorum attım mı. bunuda bil. ve forum acıcam yakında oraya kaç kişi cok saol diyecek gorursun.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merak etme o tür sitelere karşı önlem aldım ve telefon hattımı kapattırdım. Sadece adsl ile bağlantı yapıyorum.

W

www_sozluk_net

Misafir
Mavionline' Alıntı:
Okumadan yazmayı ne kadar çok seviyorsunuz.
Adam anlatıyor sitesine üyelik başvurusu yapmış siteyi incelemek amacı ile girmiş o yüzden.

sende okumayi cok seviyorsun herhalde ama anlayisin azcik kit sanirim ki benim yaptigim genellemeyi anlamamissin.

daha cok kitap oku derim. hatta istersen sana kitapta oneririm. Ne Dersin ? :)

G

guajira

Misafir
Anyone dene arkadaş ya da vatandaş sitesine hem dialler atıp hemde kaorunmanın yollarını anlatıyormuş yani?
Anlamadım giit deminden beri kaç kez okudum ya.

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www_sozluk_net' Alıntı:
girmeyin kardesim. giriyorsaniz sunun sitesi bunun sitesi boyleymis demeyin.

Yani kimin ne kadar kıt olduğu açıkca ortada ama genede yardımcı oluyum sana. Onun sitesi bunun sitesi böyle diyen arkadaş siteye kendi sitesine başvuru yapıldığı için girmiş ve oluşan sorunlardan dolayı uyarı yapmış bunun neresi kötü sana ne giren çıkan var rahatsız oldun. Adam istediği siteye girer ve sitedeki trojanlar vs. konusunda istediğini uyabilir.

Daha cevap yazma olayı uzatma. Çok uzatmak istiyorsan ve İstanbuldaysan uzatabiliriz. nette daha fazla uzatmanın manası yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5