İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dört Kişi Bir Eşeğe Tecavüz Ettiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
haberin videosu
http://www.haber365.com/Video/Dort_Kisi_Bir_Esege_Tecavuz_Ettiler/
4-kisi-essege-tecavuz-etti-milas-essek-tecavuz-essege-tecavuz-eden-ki-54651h.jpg

Milas'ta 4 kişi bir eşşeğe tecavüz ettikleri iddiları ile ilgili suç üstü yakalandı

Muğla'nın Milas ilçesinde aç kalınca yiyecek bulmak için dağlara çıkan bir eşek 4 kişinin tecavüzüne uğradı. Polis, hayvanseverlerin şikayeti üzerine bir kişiyi tecavüz sırasında suçüstü yakaladı.

Milas'ta akıllara durgunluk verecek cinsten bir olay yaşandı. Bir ayağının kırılması üzerine sahibi tarafından başıboş bırakılan dişi bir eşek, aç kalınca yiyecek bulmak için maki örtüsüyle kaplı Milas'ın Sodra Dağı'na çıktı. Bir süre dağlarda yaşayan talihsiz eşek, görgü tanıklarının ifadesine göre yaklaşık 1 aydan bu yana farklı kişilerin cinsel istismarına uğradı. Bir sitede yaşayan civar sakinleri, tecavüz olayını Milaslı hayvanseverlere bildirdi. Dün öğle saatlerinde gelen ihbar üzerine zabıta ekipleriyle birlikte harekete geçen hayvan severler, Z.A (32) adlı kişiyi tecavüz sırasında suçüstü yaptı. Hayvanseverler cinsel istismara uğrayan eşeği koruma altına alarak bir dolmuş durağına bağladı. Zabıta ekipleri tarafından Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen Z.A. işlediği suçu itiraf ederek, yalnızca kendisinin değil, yaşları 13-15 arasında değişen üç arkadaşının da eşekle cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.

Milas Belediyesi Veterineri Fatih Yalçın da, eşeği inceleyerek kötü muamele ve cinsel ilişki bulgularına rastlandığını aktardı.

Milas Hayvanları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği Başkanı Meliha Tekin, olayın bir insanlık suçu olduğunu belirterek, "Bunun ötesi, insanlara tecavüzdür, vahşettir." dedi. Yaklaşık bir aydan bu yana bu çirkin durumun devam ettiğini sözlerine ekleyen Tekin, "Ben, şahıs olarak da bu eşeğin haklarının korunması için sonuna kadar yasal haklarımı kullanacağım. Gerekirse manevi tazminat davası açacağım." dedi.

Z.A, polis ekipleri tarafından "hayasızca davranış" suçundan adliyeye çıkartılırken, talihsiz eşek Hayvanları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği tarafından koruma altına alındı.

Polis, eşekle cinsel ilişkiye girdiği öne sürülen üç kişiyi aramaya başlarken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bu habere nasıl bir yorum yapılabilinir ki,

Bunlar artık sapıklık boyutlarınıda aşmışlar.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Birde isimleri gizlenmezmi şu adamların anlamıyorum. Verin ismini kardeşim madem bukadar pislikler neyini gizlersiniz bilmem.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
aslında bu tür insanları millete insanlığa ibret olsun diye hayvanlara sunacaksın hayvanlar onlara tecavüz edecek o zaman nasıl bir duyguymuş tecavüze uğramak anlayacaklar yahu bu kadarıda pes dedirtiyor artık

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
sapıklıkta son nokta bu nedir arkadaş ya amannnnn............

aslantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kediye köpeye duydumda , eşeği ilk defa görüyorum yuh :D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bunun gibi daha fazla hastalık var. bu zoofili.
pedofili var bebeklere karşı ilgi duyma rahatsızlığı
ölülere,yaşlılara vs diye devam eder.
fetişizm le alakası yoktur. kişilik bozukluğudur.
doktor gözetiminde olmalı.
daha fazla bilgi için şuraya bakın demek isterdim de yazı yazmadım bu konu ile alakalı :peh:
bi yazı hazırladığımda linkini paylaşırım.

Eskmania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun gibi daha fazla hastalık var. bu zoofili.
pedofili var bebeklere karşı ilgi duyma rahatsızlığı
ölülere,yaşlılara vs diye devam eder.
fetişizm le alakası yoktur. kişilik bozukluğudur.
doktor gözetiminde olmalı.
daha fazla bilgi için şuraya bakın demek isterdim de yazı yazmadım bu konu ile alakalı :peh:
bi yazı hazırladığımda linkini paylaşırım.
Onları doktor değil de şöyle güzel temiz bir dayak anca keser.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
cinsel kişilik ya da bu tarz cinsel kimlik bozuklukları iradenin dısında gerçekleşen tavırlardır ve ömür boyunca da dövsek düzelmezler. sürekli doktor gözetiminde kalmalıdırlar. ileri süreçte kişilik bölünmelerine kadar gidebilir bu durum . bu konu ile alakalı bi yazı yazdım şimdi daha ayrıntılı bilgi için buyrun :
http://portal.psikolik.com/cinsel-kimlik-bozukluklari/

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ek bilgi: geçenlerde 3 çocuğunu öldüren(tecavüz etmiş ve dayanamadığı için öldürmüş) ama her bayramda gömdüğü yere gidip kuran okuyan (vicdan rahatlatma) kişi tam bir kişilik bölünmesine örnektir. bu örnekte görüldüğü gibi intihara kadar gider.
kimsenin başına ve ya çevresine böyle hastalıklar gelmemesi dileğiyle...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
ek bilgi: geçenlerde 3 çocuğunu öldüren(tecavüz etmiş ve dayanamadığı için öldürmüş) ama her bayramda gömdüğü yere gidip kuran okuyan (vicdan rahatlatma) kişi tam bir kişilik bölünmesine örnektir. bu örnekte görüldüğü gibi intihara kadar gider.
kimsenin başına ve ya çevresine böyle hastalıklar gelmemesi dileğiyle...

Siz psikolog musunuz?

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
cinsel kişilik ya da bu tarz cinsel kimlik bozuklukları iradenin dısında gerçekleşen tavırlardır ve ömür boyunca da dövsek düzelmezler. sürekli doktor gözetiminde kalmalıdırlar. ileri süreçte kişilik bölünmelerine kadar gidebilir bu durum . bu konu ile alakalı bi yazı yazdım şimdi daha ayrıntılı bilgi için buyrun :
http://portal.psikolik.com/cinsel-kimlik-bozukluklari/

:eek:lmadı:Kişilik ile alakalı herşey insan iradesine bağlı olarak gelişir. Ve yine insan iradesine bağlı olarak düzelebilir.
:eek:lmadı:psikologlara-psikiyatrlara göre herkes hasta ve herkesin PROFESYONEL bi tedaviye ihtiyacı var.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bi çok kişilik rahatsızlığı vardır. ben psikoloğum eğer bu konuda bilginiz yoksa lütfen alakasız şekilde yorum yapmayın.
şizofreni vardır örneğin . irade o konuda devre dışı olur. bu antik çağdan bu güne böyle bilinmiştir. ve kendine hakim olunamaz. ufak tefek işlerden moral bozukluğundan vs bahsetmiyorum. dediğim gibi bilmeden lütfen konuşmayalım

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
çocuklar duymasın dizisini baz alamassın bu konuda. bugün iki aile terapisi yaptım ikisinde de o dizideki yanlışlıkları örnek verdim.
mesele o değil. dedim ya bu konuda tartısmaya da girmem ben.
1. sen psikolog ve psikiyatr ayrımına varmalısın. her psikoloji ile alakalı şeyde psikolog girmez devreye. hatta şöyle deyim size. türkiyede psikiyatr , psikolog ve psikolojik danışman üçgeninde en az iş psikoloğundur. psikiyatr lık bi vakaa dan bahsediyorum burda. ve doktordur bu dediğim. 6 yıl tıp fakültesi 5 yıl psikiyatr okumuş kişidir. ve bu rahatsızlıklara o bakar. senin dediğin gibi siz psikiyatr psikologlara göre .... diye bi cümle olamaz.
başın ağrıdığında atıyorum nörolojiye gidiyosan bu konuda da o doktora gitmeye mecbursun.
neyse benden bu kadar sustum bu konuda. hepimizden uzak olsun deyim son olarak.
kolay gelsin
edit: doktor gözetimi demiştim ilk mesajımda sanırım . psikolog doktor değildir. psikiyatr doktordur ve akıl hastanesinde sürekli gözetim altında kalmalıdır bu kişiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi