İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dudu'ya Üye Olan Var mı?

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel sistem yapmıssın hocam insallah emeginin karşılığını alırsın basarılar:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Siteye girdim, yalandan üyelik açtım. Bi kaç search ediyim dedim meğer benim gibi düşünüp yalandan üye olan binlerce kişi varmış :)...
Bu arada sitenin üst ve alt kısımlarındaki siyah barlar fena halde sıkıcı daral getiriyor insana, ekranı sınırlıyor.

Partizano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siteye girdim, yalandan üyelik açtım. Bi kaç search ediyim dedim meğer benim gibi düşünüp yalandan üye olan binlerce kişi varmış :)...
Bu arada sitenin üst ve alt kısımlarındaki siyah barlar fena halde sıkıcı daral getiriyor insana, ekranı sınırlıyor.

Bu mümkün ama şuanda üye sayısı 500 bine yaklaşdı. Son on gündür ortalama günde 10-15 üye geliyor yeni, bunu alexadanda bakarak görebilirsiniz. Yani binlerce demeniz bir abartı olmuş, yani sanki site politikasıymış gibi... Fakat sizde taktir edersinizki sahte üyeliğe karşı en iyi önlemi alan dünyanın en iyi sitesi facebook bile bu konuda aciz kalmıştır...

Diğer yorumuzu not aldım. Teşekkürler

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
facebook gibi yap bu bildigin chat sitesi.

Partizano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
facebook gibi yap bu bildigin chat sitesi.

Diyorsun? Bu kadar basit bir sistem yani? Aynısını kur , yap sana 300 bin dolar, vermeyen namerttir... Burada bu mesajı okuyan herkesde şahiddir... Aynı sistemi kur, sana 5 ayda süre....

Ekleme:
Bu işi çok iyi biliyorsun hocam .Alexa dahil bütün diğer sitelerde sahte veriler veriyor değilmi. İşimiz gücümüz yok oturup 1 milyon sahte üye oluşturduk:):)

Yanii..........

Hasan Yılmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dudulira falan komik yahu :) Hep rus gördüm ben orda hayırlara vesile inşallah :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sizin ayarlamanız mı o video? kadın meşhur birimiymiş?

Partizano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kadın meşhur ama inanın birşey ayarlamadık... nasıl oldu anlamadık:)...Koptu gitti yaniii olay.. Kontrolümüzden çıktı iş yani bundan sonra..Birde TV Nette technologic diye bir programdan sonra... ben en iyisi hikayeyi bir başka konuda anlatayım:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
açıkçası çok merak ediyorum
dünya bir toz bulutuydu evresinden, 24.09.2011 e kadar yaptığınız herşeyi anlatınız, hatta biraz zorlayın kitap haline getirin, başarı öyküleri adı altında :p

Partizano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında bir video hazırlamak istiyorum bu konuda:)99 Bu başarımı? 1 milyon:))) depresan kardeş hedefimiz daha yüksekte aslında:)

TRaKYaLiWeBMaSTeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
başarılı yanlız dudu türkiye sayfasında dudu nedir videosunu izlerken bankam kısmının ne oldugunu anlatırken video aniden error hatası verdi buna anlam veremedim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
vay...
anasayfa değişmiş, resimlerin üstüne gelince onların gerçek yazışmalarınımı görüyoruz
1 milyar dolara ne zaman satmayı düşünüyorsun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5