İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dünyanın en büyük vBulletin siteleri.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
@Xman

Turkeyforumu bilmiyen varmıdır ki ? Yılların forumu ki Bülent Tekcan da vBulletin konusunda geçerli bir kişi zaten ayrıca hiti 20k falan söylenmiş yukarıda belirttiğiniz rakamın çok üstünde olduğunu tahmin ediyorum.

Negative

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.maxicep.com

Konu Sayısı: 345.645
Üye Sayısı: 1.643.743
Aktif Üyeler: 252.224 ( Son 3 Ay içinde Giriş Yapan Üyeler )

06.08.2010

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
www.maxicep.com

Konu Sayısı: 345.645
Üye Sayısı: 1.643.743
Aktif Üyeler: 252.224 ( Son 3 Ay içinde Giriş Yapan Üyeler )

06.08.2010

Efendim anlıyorum ama bu da bana biraz garip geliyor. 1.5 milyon küsür üyesi var, konu ve mesaj sayısı bu yüzden acayip sırıtıyor. Bu durumda aktif üye sayısının 252 bin olması pek bir işe yaramıyor.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Efendim anlıyorum ama bu da bana biraz garip geliyor. 1.5 milyon küsür üyesi var, konu ve mesaj sayısı bu yüzden acayip sırıtıyor. Bu durumda aktif üye sayısının 252 bin olması pek bir işe yaramıyor.

Dosyaların linklierini gizleyince millet üye olup alacağını alıp bidaha uğramıyor.

Bknz. ben :)

NetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
@Xman

Turkeyforumu bilmiyen varmıdır ki ? Yılların forumu ki Bülent Tekcan da vBulletin konusunda geçerli bir kişi zaten ayrıca hiti 20k falan söylenmiş yukarıda belirttiğiniz rakamın çok üstünde olduğunu tahmin ediyorum.
HTML:
http://www.big-boards.com/board/1319/

Turkeyforumun istatistikleri.

Ayrıca, maxicep, donanımhaber, turkeyforum gibi forumları (siteleri) bende sık sık ziyaret ediyorum. Ancak katagorize etmekte fayda var, maxicep sadece cep telefonu üzerine gerçekten başarılı bir forum, turkeyforum uydu sistemleri ilk yaygınlaşmaya başladığında süper bir kaynaktı ama yavaş yavaş digitürk ve dsmart ın yaygınlaşmasıyla popülerliğini yitiriyor, Donanımhaber bana göre türkiyedeki en kaliteli projelerden bir tanesi daha doğrusu Türk halkına gereken mükemmel bir kaynak. Bu siteler alanlarında oldukça başarılılar.

Frmtr yi özetlemek gerekirse, internete başlama yeri, buradakiler ve diğer internet kullanıcıları mutlaka bir dönem frmtr de zaman geçirmişlerdir birşeyler öğrenmişlerdir yada mutlaka birkere işleri düşmüştür. Katagorize etmek gerekirse, bizler uydu, cep telefonu yada donanımsal alanda profesyonel hizmet veren bir forum değiliz, ama emin olunki frmtr de sorununuzun en azından bir bölümünün çözümü vardır.

Kısacası, forumlar yada siteler ihtiyaca göre var olurlar. Eğer siz web işleriyle uğraşmasaydınız iyinet olmazdı. Eğer insanlar uydu ile uğraşmasalar turkeyforum olmayacaktı, eğer insanlar donanım hakkında bilgi edinmek istemeseydi yada donanımsal sorunlarına çözüm aramak istemeseydi dh olmayacaktı. Eğer insanlar internet kullanmasalardı FRMTR olmazdı. Bizim hitap ettiğimiz kesim farklı, bir webmaster frmtr den çok şey öğrenemez, ancak DH den öğreneceği çok şey olabilir.

Saygılarımla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5