İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e kusura bakmayın ama çüş yani !

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben adsensemidir nedir ona üye değilşim ama böyle şeylerle birbirinizi neden üzüyorsunuz anlamıyorum nede olsa aynı memleketin insanlarıyız sanki öyle yapıyorda senin reklamların azalıyor boşverin gitsin google araştıracağına siz araştırıyorsunuz milleti tedirgin ediyorsun ne yaparlarsa yapsınlar herkez özgürdür.. Bizde dost tutmak yok işte kendi insanlarımızı forumlarda eleştiriyoruz berkide bi yabancı bizim bu birbirimizi yememizi izliyorlardır.. :) herkez baksın d... herkez özgür kim ne yaparsa yapsın bunu siz takip etmeyin Google Amcam takip etsin..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komsunet' Alıntı:
arkadaşlar ben adsensemidir nedir ona üye değilşim ama böyle şeylerle birbirinizi neden üzüyorsunuz anlamıyorum nede olsa aynı memleketin insanlarıyız sanki öyle yapıyorda senin reklamların azalıyor boşverin gitsin google araştıracağına siz araştırıyorsunuz milleti tedirgin ediyorsun ne yaparlarsa yapsınlar herkez özgürdür.. Bizde dost tutmak yok işte kendi insanlarımızı forumlarda eleştiriyoruz berkide bi yabancı bizim bu birbirimizi yememizi izliyorlardır.. :) herkez baksın d... herkez özgür kim ne yaparsa yapsın bunu siz takip etmeyin Google Amcam takip etsin..

biri kaçak elektrik kullanıyorsa , bırakalım devlet mi bulsun ?
bir arkadaşın yanlış yolda ise doğru yolu göstermek ona zarar vermek midir ?
özgürlük nedir ?

ve daha sorulacak çok soru var.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
biri kaçak elektrik kullanıyorsa , bırakalım devlet mi bulsun ?
bir arkadaşın yanlış yolda ise doğru yolu göstermek ona zarar vermek midir ?
özgürlük nedir ?

Ben bunu uyarı olarak görmüyorum.. uyarı olsaydı daha anlamlı cümlerle söyleyebilirdi..

Özgürlük konusuna gelince Herkez kendine göre özgürdür kendine görede özgür konular özgür haraket edebilir bu amacla söyledim. Yani hiç kimse kısıtlı değil..

iyi çalışmalar..

M

Maksim

Misafir
guajira' Alıntı:
ne var bunda be kardeşim. ama en azından zorla tıklayın demiyo. Bu iframeler site içerisinde gösteriliyor. pop up ı zorla millein gözüne sokmuyo.

Bundaki sorun böle iframelerin YASAK olması !

A

altar

Misafir
ama popuplar için hiç bir yazı yok, daha doğrusu çok aradım ama göremedim.

S

sss

Misafir
d o p d o l u . n e t in sahibiyim..neden itip kakıyorsunuz ki bizi..Türkiye falan banlanmaz eğer hile yapıyorsak endişelenmeyin siz..Herkes işinde olsun..Biz aradık bu yaptığımızın hile olduğunu bulamadık..Çekemeyen,istemeyen arkadaşlar varsa iyinet admini ödemeyor bizim paramızı gidip google a mail atarsınız

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sss haklısın kardeşim. yabancı forumlarda okudum. sırf popup ile 1300 $ kazandıgını söyleyen birisi vardı. ödemesini almış.

popup serbesttir. google a mail atıp sorabilirsiniz.

iframe ve yazı ile tıklattırma yasaktır. yani reklamlara tıklayın destek olun yasak. !

popup her şekil serbest ancak cpm oranınıza göre serbest.

10.000 sayfa gösteriminden 9000 tıklama olursa para falan alamazsınız.

şimdi bir arkadaşın çeki yollandı. 22000 $ kadar. alırsa bende başlayacagım.

A

altar

Misafir
mantıklısı da o dostum zaten, ortada bir zorlama yok, beğenirse tıklar.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo içinde aynı şeyler söylendi. pop açmak veya aldatıcı link vermek yasak diye. yok efendim for sale yazmak zorunluymuş.

benim can arkadaşım sedo işine girmişti. popup açtı + eg-zotik reklam olarak verdi linki ( domain mp3 domaini idi ) , ekstra'dan bir sürü arkadaşının sitesine reklam attırdı. çok iyi para kazandı. parasını almadan öncede pop açtıgı söyledi. benim yanımda attı maili. şimdi takır takır kazanıyor ve gelen yüksek tekliflere rağmen satmadı.

birisi birşey uyduruyor. ondan sonra millet o yasak bu yasak diye günde 3 $ a 5 $ a talim ediyor.

akıllı olan gunde 200 300 $ para alıyor.

yabancı hitle falan alakası yok. 20 $ tık dogrudur. ben en yüksek 17.5 $ gördüm ama personal loan'dan değil.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar tutturmus bir duzen gidiyolar kafalarını kaldırsalar para kazancak o kadar sey varki koymusum sedosuna googlesine insanlar para kazanmaktan korkuyolar banlanırız diye

SATIS YAPIN SITENIZDEN ADAM KAZANSIN SIZEDE ODESIN

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imkansız değil dostum. az önce bile baktım istatistiklere. 13.25 $ bugünlük en yüksek değer. sadece yabancı hitin olursa o imkanlıdır. günde 40 bin yabancı tekilin olsun günde en az 400 $ cebinde.

personal loan - hosting gibi kelimeler seçersen imkansızdır. seçiceğin kelimeler önemli. biri site yapıyor 50 kişi çalıyor. o zaman olmaz işte.

8 9 yıldır bu işlerde olanlar malı götürüyor. diğerleri sadece bakmakla yetiniyor :)

ben kendi kelimemi seçtim. tık başına 13.25$ rekorum.

biraz araştırırsanız en çok para kazandıran kelimeleri bulursunuz.

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylasalim.Com' Alıntı:
imkansız değil dostum. az önce bile baktım istatistiklere. 13.25 $ bugünlük en yüksek değer. sadece yabancı hitin olursa o imkanlıdır. günde 40 bin yabancı tekilin olsun günde en az 400 $ cebinde.

personal loan - hosting gibi kelimeler seçersen imkansızdır. seçiceğin kelimeler önemli. biri site yapıyor 50 kişi çalıyor. o zaman olmaz işte.

8 9 yıldır bu işlerde olanlar malı götürüyor. diğerleri sadece bakmakla yetiniyor :)

ben kendi kelimemi seçtim. tık başına 13.25$ rekorum.

biraz araştırırsanız en çok para kazandıran kelimeleri bulursunuz.

kardeşim sallarken biraz destekli sallayın 40 bin tekil yabancı ziyaretçisi olan adsense ile uğraşma kolay kolayda iyinette böyle geyik yapmaz :)

banlanmaz diyenler ya çok yeniler yada hiç yüzleri kızarmıyor
insanlar fıstık gibi para kazanıyorlardı cj den ne oldu ? ( geçende geyiğin biri ben banlanmadım devam ediyorum diyordu ama onun özel torpili var herhalde )

ileriyi görmeden iş yapan herkes sizin gibi çabuk gaza gelir
size bu hileleri yapmayın diyenler google ın polisi değil !
söyleyen gidip direk google şikayet te edebilirdi ! insan gibi gelmiş uyarıyor ama kimseye iyilik yaramıyor.

arada biride hile yapmayanlar 3-5 e talim ediyor biz köşe oluyoruz falan demiş ama o bence kendini avutuyor ! hile yapmadan çok güzel kazanılabilir.

bugün pek çok ülke bizim kredi kartlarımızı kabul etmiyor , bazıları illaki fax ! çekmemizi istiyor.... bunların hiç mi sebebi yok !

isteyen istediğini yapar , herkeste fikrini söyler, öyle çocuk gibi "beni çekemiyorsunuz" "yapın sizinde olsun" falan triplerini girmeyin kimler kimlerden neler öğrendi bu alemde.

hiç birşeyi unutmamak lazım!

herkese selamlar Hakedilmiş Helal, bol kazançlar dilerim

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 11 senedir bu internetteysem ve şu anda aylık 4.5 5 milyar para kazanıyorsam sallamıyorumdur.
2 günlük webmaster bana artistiklik yapma. Türkiyenin kategorisinde en büyük sitelerine sahipsem bu bilgimdendir.

Benle daha önce senin gibi çok insan tartıştı ama şimdi peşimde koşuyor.

17 Mayıs 2005 Salı 48.707 1.217 2,5% USD 3,01 USD 146,68

ilk başladıgım gün 3.01 oldu ve bu hosting kelimesinden.

bu kafayla zor kazanırsın sen :)))) sen hala 10 - 20 yabancı hit peşinde koş.

biraz bilgin olsaydı şu anda benim gibi 40 bin yabancı tekille günde 200 300 $ kazanırdın.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylasalim.Com' Alıntı:
ben 11 senedir bu internetteysem ve şu anda aylık 4.5 5 milyar para kazanıyorsam sallamıyorumdur.
2 günlük webmaster bana artistiklik yapma. Türkiyenin kategorisinde en büyük sitelerine sahipsem bu bilgimdendir.

Benle daha önce senin gibi çok insan tartıştı ama şimdi peşimde koşuyor.

17 Mayıs 2005 Salı 48.707 1.217 2,5% USD 3,01 USD 146,68

ilk başladıgım gün 3.01 oldu ve bu hosting kelimesinden.

bu kafayla zor kazanırsın sen :)))) sen hala 10 - 20 yabancı hit peşinde koş.

biraz bilgin olsaydı şu anda benim gibi 40 bin yabancı tekille günde 200 300 $ kazanırdın.

aylık 4,5 5 milyar kazanıyorum diyorsun ama bir yerden de günde 200 300 $ kazanıyorum diyorsun sen ayları kaç günden hesaplıyorsun :) neyse tartışmaya gerek yok herkez karını maximize etmekle meşkül bu işte yabancı piyasada 40 k hitte çok zor değil sadece açıcağınız site sayısı ile çok alakalı herkeze başarılar.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script satıyorum, design yapıyorum , reklam gelirleri , ücretli absürt bölümleri , adsense , sedo , yabancı hit satıyorum. yeterli sanırım :)

200 300 dediğim yerden henüz ödeme almadım. alırsam zaten kendi firmamı kuracağım.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylasalim.Com' Alıntı:
script satıyorum, design yapıyorum , reklam gelirleri , ücretli absürt bölümleri , adsense , sedo , yabancı hit satıyorum. yeterli sanırım :)

200 300 dediğim yerden henüz ödeme almadım. alırsam zaten kendi firmamı kuracağım.
Günlük kaç saatini bu işe ayırıyorsun ? bu işi sanırım full time iş olarak yapıorsun . google da ek kazanç oluyor diyorsun :)

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
17 18 saat . belli olmuyor. eğer design işi alırsam ve ciddi bir işse 2 gün uyumadığım oluyor.
onun haricinde herşeyim sistemli gidiyor. her gün uykudan kalktığımda 1 saat hazırladığım popup penceremi açar işlerimi hallederim.

en önemli linklere girerim. eğer sorun yoksa pc yi açık bırakır , değişik şeyler araştırırım.

google a daha önce girmedim çünkü uğraşmaya değmezdi. şimdi herşey çok farklı. para parayı çeker. para hırsı herşeyin üstünde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5