İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E ticaret scripti yaptırmak istiyorum arena xml destekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende alıcam bu shopphp yazılım guzel ancak bir sözleşme vs olmuyormu sonuçta sanal posuna kadar kurulacak.

netcenker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatı 900 e çıkardım arkadaşlar
cs-cart tercihim benim host ve ssl i ben ayarliycam

baskentsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shopphp fena değil bence ama paranız biraz daha varsa kobimasterden alın derim
buket hanım ile pazarlık yapmıştım bir dönemler...

netcenker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir firma ile anlaştım herkese teşekkürler

ama bişey belirmek isterim ki buradan bana tek teklif bile gelmedi :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun.
Buradan teklif gelmemesinin nedenleri vardır belkide.
Örnek: Ben, bu iş için ayırdığınız bütçenin çok düşük olduğunu düşündüğüm için teklif vermedim. Diğer arkadaşların da buna benzer bir takım nedenleri vardır muhakkak.
Tebi hatice, netice durumu.. Tekrar hayırlı olsun..

netcenker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ;
fiyat düşük te olsa her zaman bir pazarlık sözkonusu olabilirdi. 900 ytl kadar bu iş için bütçe ayırmış idim , daha fazlası da olabilir di ama bu ortamda değil. Neden derseniz bir çok arkadaşımız firma değil fatura bile kesemeyecekler,
site yaparım diyen arkadaşlara ben ulaşmak istedim bir telefon numarasına bile ulaşamadım hepsinin. Tel ile bile ulaşamayacağım forum ortamından diyalog kurup site yaptıracağım bütçe bundan daha yukarısı olamazdı.

Daha yukarısı bütçe ayırdığımda yukarıda yazılan firmalar tarafından zaten sağlanıyor.

E ticaret sitesi benim için bir heves olarak kalacaktı, para kazanacağıma inansam bu işten elbette daha büyük bütçe ve projeler için konuşurduk

Teşekkürler

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ;
fiyat düşük te olsa her zaman bir pazarlık sözkonusu olabilirdi. 900 ytl kadar bu iş için bütçe ayırmış idim , daha fazlası da olabilir di ama bu ortamda değil. Neden derseniz bir çok arkadaşımız firma değil fatura bile kesemeyecekler,
site yaparım diyen arkadaşlara ben ulaşmak istedim bir telefon numarasına bile ulaşamadım hepsinin. Tel ile bile ulaşamayacağım forum ortamından diyalog kurup site yaptıracağım bütçe bundan daha yukarısı olamazdı.

Daha yukarısı bütçe ayırdığımda yukarıda yazılan firmalar tarafından zaten sağlanıyor.

E ticaret sitesi benim için bir heves olarak kalacaktı, para kazanacağıma inansam bu işten elbette daha büyük bütçe ve projeler için konuşurduk

Teşekkürler
Öncelikle heves olabilecek bir işe para vermeseydiniz keşke. Madem heves olacaktı oscommerce indirip, yüklerdiniz. Sizin de bir e-ticaret siteniz olurdu.

Bu forum yada başka forum, internetten kişiye erişilebilen ulaşım araçlarıyla ulaştığınız kişilerin sabit, cep telefonları muhakkak vardır. Yaptırdığınız iş için fatura kesecek olan kişiler de bir hayli fazla şekilde forumda mevcut. Siz bu mesajınızla zaten bu foruma üye olan kişilerin şirket sahibi olamayacağını izah etmişsiniz ki bence çok yanlış düşünüyorsunuz. Bu forumdaki insanlar Türkiye internetine yön veriyor.

Bütçe konusuna gelince e-ticaret ciddi bir iştir. Heves için yapılacaksa bile, bunu yapacak olan kişi hakkıyla yapması gerektiği için, gereken ücretin verilmesi, teklif edilmesi yada istenmesi gerekir. Buradaki insanlar (teklif verenler hariç) istediğiniz özelliğe göre biçtiğiniz fiyatı düşük bulmuş olabilirler. Bu gayet normaldir.
Neticede siz biriyle anlaşmışsınız. Konuyu uzatmanın bir espirisi yok bence.
İşlerinizde başarılar. Lütfen kimseye kin, garez tutmayın yada zaten buradan bulamadım diye birilerini umursamazca mesajlar yazmayın.
Yine de teşekkürler..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mesajın geçmişine baktığımızda arkadaşlarımız Türkiye'de tanınmış E-ticaret firmalarının linklerini vermişler. Bundan iyi teklif mi olur ? bundan iyi güvencemi olur ?

Konu hakkında FrontPage arkadaşımız gerekli açıklamayı yapmış zaten teşekkürler.

Konu açıklığa kavuştuğu için kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5