İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Sistemi Önerılerınız?

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
E-Ticaret Sistemi Önerılerınız nelerdır
kurumsal bır yer ıcın gerekmektedır.Bu yuzden profesyonel bır fırmayla calısmak ıstıyoruz.

Bu konuda TR de en ıyıler kımler , nerelerı tavsıye edersınız , eger kullandıysanız artıları eksılerı nelerdır

Bır e-ticaret sıtesınde en cok lazım olanlar nelerdır

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
neticaret:) neticaret.com
Buycomm markum.net/list/list.asp?ktgr_id=272
Kolaymağaza kolaymagaza.com/default.asp?git=2

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Buycomm 'um ürün sayısı kısıtlaması sacma olmus onu begenmedım
neticaret.com de kötü
en iyi içlerinde kolaymagaza sanırm
ama kobimaster var o en ıyılerı gibi

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Buycomm 'um ürün sayısı kısıtlaması sacma olmus onu begenmedım
neticaret.com de kötü
en iyi içlerinde kolaymagaza sanırm
ama kobimaster var o en ıyılerı gibi

bende böyle bir araştırma içindeyim.

en iyileri kobimaster sanki ama çok pahalı .

trtint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.hemenal.com var benim bildigim.
aslinda bende boyle bir arayis icindeyim ama almanca dil secenegi olan bir sistem olsun. hem oscommerce kadar kapsamli ama guzel temasi olan. bilgisi olan var mi ? illa Turk firmasi olmasina gerek yok.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
CS-CART Türkiye yetkili satıcısıyız şu anda kampanyamız var normal satış fiyatı: 265$ kampanyalı satış fiyatımız: 195$

detaylar, demo ve sipariş için: http://www.sonsuzhost.com/cs-cart-script.php

Bazı tanınmış referanslarımız:
www.cetmen.com.tr (açıklamaya gerek yok :)) Not: kendi sunucularında host ediyorlar bazen sunucularındaki sorunlardan ötürü erişemeyebilirsiniz.
www.fenerstore.com (Dünya üzerinde fenerbahçe, fenerium lisanslı ürünlerini internet üzerinden satmaya yetkili sadece 2 firmadan 2.si)
www.cagatayyolda.net/market (Bildiğimiz bir dönem baya meşhur olan program yapımcısı çağatayın resmi fan sitesi şu an yapım aşamasında çağatayı anımsamak için bknz: http://www.youtube.com/watch?v=MQQYtOI2XS4)

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
CS-CART entegre edilen xml ler var mı bazıbayılerın

trtint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
platin market cok guzelmis gercekten. Aslinda ben sistemi satin alip kendim hostetmek istiyorum. Bu sekilde satis yapan firma bileniniz var mi?

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cok ıyı butcen varsa butik çalısma yaptırabılırsın

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

sepete ekle butonuna tıklayın, ne oldu????
aynı ekran geri geldi, bi daha tıklayın, ne oldu??? aynı ekran tekrar geldi!!!! bozuk bu site çalışmıyorrrrr.
(4 seneden fazla PC Eğitmenliği yaptım, o siteden alışveriş yapacak insanların en azından %70 i buna yakın düşünecektir. 2 seneden fazladır da E-Ticaretdeyim. başlarda benzer bir sistem kullandığım için çok sipariş kaybım oldu. incelediğim E-commerce yazılım sayısı çok fazla. Bunların içinde yabancıların yazdıkları dahil şu ana kadar gördüğüm en iyi yazılım Kobimaster ın yazılımı. (firmaların kendilerine yazdırdıkdıkları yazılımları katmıyorum, hepsiburada, estore, weblebi gibi). Magento açık kaynak kodlu yazılımı duymuşsunuzdur. Gerçekten çok gelişmiş bir yazılım, hatta fazla bi gelişmiş bir yazılım olduğundan, kullanabilmek için eğitim gerekli neredeyse. Fakat hala gördüğüm kadarıyla stabil çalışır durumda değil ve yavaş çalıştığı için şu an tercih edilebilir bir pozisyonda değil.)

Kobimaster'ın ürünü, dediğim gibi en iyisi fakat, çok pahalı. Bugün tüm gün kendilerine ulaşmaya çalıştım ama her ne hikmetse, arge ofisleri ve satış ofislerinin telefonlarını açan bir Allah'ın kuluna rastlayamadım. daha önce böyle bir sıkıntı yaşamamıştım.

Ayrıca yazılım tercih ederken gizli ücretlerer çok dikkat edin, hemenal.com iki ay üst üste 50 gb bant harcadığım için bana 600 YTL civarında fatura çıkarttı. Aylık 300 YTL ye bırakın 50 gb hat almayı, başlı başına dedicated alırsınız. yine aynı firmaya her entegrasyon için 250 usd civarında ödemeler yaptık. paket fiyatı 1000 ytl civarında ama kendilerine bir sene içersinde 4000 ytl civarında ödeme yapmak zorunda kaldım.
Hemenal.com un yazılımı da fena değil ama çok da kullanıcı dostu değil.
Kolaymağaza, yeni başlangıç yapanlar için hem fiyatı, hem de rahat kullanımı açısından ideal çözüm olabilir ama ciddi bütçeyle e-ticaret işine giriliyorsa işe yaramaz.

amaç legalparalı bir E-ticaret sitesi ise, kesinlikle tek çözüm kobimaster veya kendinizin pro bir yazılım firmasına yazdıracağı özel yazılım yoksa piyasadaki yazılımcıklar bir işe yaramaz.

trtint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zipkin anlasilan uzun suredir sende benim gibi arayis icindesin. Benim sorunum yurtdisinda yasiyorum. Turkiyeden kiralayacagim sistemler kendileri host ettikleri icin yavas kaliyor. Aslinda kiralamak felanda istemiyorum. kendim hostuma kuzu gibi koyayim scripti istedigim gibi ekleyeyim cikarayim baktim olmadi komple sileyim yeniden kurayim vs. oyuncak ariyorum kendime:D Bu sekilde hazir sistemi satan firma var mi bildigin? yani yabancilarin yazdiklari e commerce paketleri olabilir. yerli mali da olabilir? tabiki php

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer forumda da belirtmiştim burayada yazayım yeri gelmişken 1-2 gün içerisinde tanıtım çalışmaları başlayacak olan bizim de kullandığımız ve benim de aracılık edeceğim sistemin özellik ve fiyatları yayınlanacak .
örnek site: www.teknomy.com
daha erken bilgi almak isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilir.

thescq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin aklını karıştırmak istemem ama e-ticaret konusunda gerçekden gelir elde etmek istiyen kurumların muhakak yazılımı sadece kendisine ait olması ve satılacak ürün ve hizmete göre şekillenmesi gerekmektedir.

armut satarken gidip donanım satısına uygun sitede armut satılmaz
altın satmak istersen gidip elektronik malzeme sitesinde altın satılmaz.

bunun gibi sayısız örnek

şimdi aynı tasarımları aynı kalıpları bu fırmalar en az 5 bin firmaya satmıs ve hepside bir biri gibi clonlanmıs sadece ufacık tefecık bannerlar degıstırılmıs ve satılmıs.

artık son kullanıcı oldukca secici aynı urun sende ve hepsiburada varken senden almayı tercih etmesi %10 fiyat konusunda kesinlikle ben ordan ucuz satarım hepsınınde işini keserim gibi bir zihniyet aklınızda olmasın artık son kullanıcının da bir mantilesi var buda şu

" çok param yok ucuz mal alayım ! "

ciddi anlamda e-ticaret ve b2b pazarlama strateji düşünen firmalara kısa süreli danışmanlık ve araştırma yaptım ve bu konuda sizlere bunu söyleye bilirim.

bu konuda destek ve fikir almak isteyen olursa [email protected] msn ekleye bilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5