İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Edebiyatına güvenenler

ercutombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar edebiyat ağırlıklı blog sitem için %100 özgün makale alımı yapılacaktır. en az 400 kelime makale başı 2.5 tl . sitem günden güne gelişmekte olan harika bir referans sitesi olma yolunda ilerlemekte. İleride web tabanlı edebiyat dergisine dönüştürme fikrim var. bu ay içinde insallah 2 tane reklam anlaşması yapacağım. Edebiyatına güvenen arkadaşları beklerim. Yazmadan önce siteyi özellikle edebiyat kategorisinde yazılanları incelemenizi öneririm.Yazarlarım arasında gerçekten basılı kitapları olan profosyoneller de var.Her yazının telif hakkı tarafıma ait.

ozgurerguz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba edebiyatla ilgilenmeyi seviyorum bunun yanında felsefe psikoloji de var..sitenize bir göz atayım yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım.Yalnız sitenizin adresini göremedim .

ercutombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar nöbetçi oldugumdan gex cevap yazıyorum site adresi www.ofbeabi.com bir inceleyin ilgilenenler pm atsın tekrar konuşuruz...

bluesky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 kelime 2,5 tl mi artık 100 kelime 1 tl gibi bir alt rakamdan haberiniz yok galiba bu fiyata özgün makale biraz zor arkadaşım

ferbe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu fiyata makale yazmak gerçekten zor, zaten yazılsa da düzenli olacağını zannetmiyorum.

Aturkben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 kelimeye çok az bir fiyat biçmişsin dostum.

edoss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM alabilirsiniz bu site makale değilde öykü yazımı gibi

Alabilir miyim diyecektim pardon

zaferdegri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam pm at bakalım ben ve eşim bu işin üstesinden geliriz. Eşim edebiyat mezunu. Site adını da verirseniz özelden çalışalım sizinle inşallah.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5