İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT yi Hala Alamadim YapiKredi

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar tek benmi Kaldim yapikrediden Eft Alamayan yaaa Anlayamiyorum Nasil bir Bankaymis Sizler Nasil aldiniz :S Yoqsa Sehirden Sehire Farkediyormu Kayseri Merkez Subeden alamadim..

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de hala alabilmiş değilim. Ve sanırım yalnız değiliz. Bugün de yalan oldu gibi görünüyor. Yarında yatacağına inanmıyorum. Benim kaybım şu olacak :
Alamadığım ve beni 1 ay zor durumlar yaşamama neden olan alacağım para.
Kendileri ise bunun en fazla 1000 katını kaybedecekler.Haftaya mahkemeye de başvurmayı düşünüyorum. Hatta ilgileniyorlarsa Avrupa İnsan Hakları MAhkemesine de başvuracam. Yapı krediyi pretosto için bir web sitesi yapacağım. Bannerlerını bir çok web sitemde ve beni destekliyecek diğer web masterların sitelerinde yapacağım. Eskiden sevmeme rağmen bunu neden yapacağım? Türkiye'nin çağdaş yüzünü temsil ettiğini düşününen ama işine gelince kendi insanını mağdur etmekten çekinmeyen sermaye sahibi bazı insanlara kendi çapımda ders vermek için olacak. Çok kaybedeceksiniz. İmajınız zedelenecek. Müşteri kaybına zaten uğradınız. Ama inanın orda 1 müşteri kalmayana kadar sizin reklamınızı(!) her yerde yapacağım. Kaybedecek birşeyim yok zaten. Kaybedecek olanlar düşünsün. Hadi eywallah...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben de hala alabilmiş değilim. Ve sanırım yalnız değiliz. Bugün de yalan oldu gibi görünüyor. Yarında yatacağına inanmıyorum. Benim kaybım şu olacak :
Alamadığım ve beni 1 ay zor durumlar yaşamama neden olan alacağım para.
Kendileri ise bunun en fazla 1000 katını kaybedecekler.Haftaya mahkemeye de başvurmayı düşünüyorum. Hatta ilgileniyorlarsa Avrupa İnsan Hakları MAhkemesine de başvuracam. Yapı krediyi pretosto için bir web sitesi yapacağım. Bannerlerını bir çok web sitemde ve beni destekliyecek diğer web masterların sitelerinde yapacağım. Eskiden sevmeme rağmen bunu neden yapacağım? Türkiye'nin çağdaş yüzünü temsil ettiğini düşününen ama işine gelince kendi insanını mağdur etmekten çekinmeyen sermaye sahibi bazı insanlara kendi çapımda ders vermek için olacak. Çok kaybedeceksiniz. İmajınız zedelenecek. Müşteri kaybına zaten uğradınız. Ama inanın orda 1 müşteri kalmayana kadar sizin reklamınızı(!) her yerde yapacağım. Kaybedecek birşeyim yok zaten. Kaybedecek olanlar düşünsün. Hadi eywallah...

Ben Mağdur Değilim Daha... Garanti ile Çalışacağım Bu Olaylar Yüzünden.. Ancak bannerini Koymayı Seve Seve Kabul Ederim

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde hala yok.
eger mahkeme ye başvurursanız usulu burda yazdıgınız taktirde bende mahkemeye başvuracagım

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu yapı krediyle görüştünüz mü? cevap olarak ne dediler?
ona göre bişiler düşünelim

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google panelinizde ödeme geçmişi sayfasında %100 ödeme yapıldı gözüküyor mu? ödeme numarası olan sayfayı çıktı alıp bankaya gidin

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaptim Onuda Yoq diyor Sikayette Bulunun dediler Sikayet Dilekcesi Yazdık yine yok yine yok

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah Allah bu ne iştir. Biz aldık paraları ama sizide sonuna kadar desteklerim. Bizede az çektirmediler. Her türlü Anti Yapı kredi etkinliğine katılırım. Bu kadarda olmaz yazık...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç bir durum, peki daha onceden bu sekilde gecikme olmusmuydu, cogunluk aldı sonucta

odeme de yapildi gorunuyorsa bence google a kontrol panelden durumu atan bir yazi gonder onlar ilgilenir sonucta ayin 5 ine kadar odenmez ise eft bize yazin diyorlar kendileri

bir dene sansini derim sonucta bir sekilde alcaksin odemeni bence

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu tam bilmiyorum ancak,
eğer google size uluslararası banka transfer ile ödeme yaptıysa elinde diğer bankaya ait dekont olacaktır, bu dekontu google dan isteyin ve bankaya tekrar gidin, eğer gene para yok diyorlarsa adli mercilere başvurun

kalan yaşamınızda son 2 senenin en iyi "internet bankacılığı" seçilen garanti bankasını tavsiye ederim.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç bir durum, peki daha onceden bu sekilde gecikme olmusmuydu, cogunluk aldı sonucta

odeme de yapildi gorunuyorsa bence google a kontrol panelden durumu atan bir yazi gonder onlar ilgilenir sonucta ayin 5 ine kadar odenmez ise eft bize yazin diyorlar kendileri

bir dene sansini derim sonucta bir sekilde alcaksin odemeni bence

çoğunluğn alma durumu sadece bazı iller bazında bence ve bunlarda büyük şehirler, mesala ist. ankara bursa konya almış,
ama balıkesir çanakkale de alan yok.

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende bursadayım onla alakası yok alamadım hala

az önce aradım yani 45 dakka önce 23. dakakda bağlanabildim anlattım anlıyorum ama başka yere yönlendirecem dedi oda 12 dakka sora bağlandı anlatıyom anlatıyom bekelyin zıt bişielr yapıyo paranız gözükmüyo ya kardeşim dedim artık tepem attı eski hesaba gelen paraları nabıyonuz dedim dedi karşılaştırıp hesabınıza yatırıyoruz dedi belli dedim nerede benim param o zaman dedim sustu 1 dakak sora geç yansıyo olabilri bi iki gün daha bekleyin dedi oldu dedim işim gücüm yok sizi bekleyeceğim lanet olsun sisteminize dedim kapadım para yok ortada anlıcağınız

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende Anti Garanticiyim...
4 Gündür Her Gün Şubeye Çağırıyolar...

1. Gün : Gittim hesap Açtım
2. Gün : İnternet Şifresinde Hata Oldu Gelin
3. Gün : Cep Telefonunuz Kayıtlı Değil Gelin ( Bugün : Gittim ve Aldım Şifremi )
Yarın da Gideceğim... Neden mi ? ... Günlük havale limitim 00.00 Ytl Bunu Yükseltmek için Şubeye Geliniz... :(

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende Anti Garanticiyim...
4 Gündür Her Gün Şubeye Çağırıyolar...

1. Gün : Gittim hesap Açtım
2. Gün : İnternet Şifresinde Hata Oldu Gelin
3. Gün : Cep Telefonunuz Kayıtlı Değil Gelin ( Bugün : Gittim ve Aldım Şifremi )
Yarın da Gideceğim... Neden mi ? ... Günlük havale limitim 00.00 Ytl Bunu Yükseltmek için Şubeye Geliniz... :(

doğrudur, geçen hafta 4 farklı bankada aynı gün içinde hesap açılışı, internet şubesi açılışı yapmak istedim

en erkeni 4 gün sürdü
oysa garanti bankasında bonuscardı olan 1 dk da açabilio internetten

- havale limiti iyi bişi, şifreleriniz çalınırsa limite göre paranız gider en fazla
- cep telefonu da baya önemli garanti için (özellikle internet şubesindeki hareketlerle ilgili bilgileri gönderiyorlar)

sanırım sizin kaydı yapan kişi dikkatsizdi biraz

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı kredi bankası Bugün aldığım posta gazetesnin en son sayfasını komple büyük puntolarla özür sabır yazılarıyla doldurmuş. Anlayacağınız sistemleri hala düzelmemiş. Koca Koca puntolarla kendi rezilliklerinin aynasını yansıtmışlar. Allah yardımcınız olsun Valla..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yarın hafta içi son gün,yarında alamazsanız pazartesi avukat bulun bence

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunun kaynağı yurtdışı olduğu ve elde belge olmadığı için böle zaman aşımına uratmaları için suistimale açık
bence elinizde bi belge olmalı
googledan bu paranın ödendiğine dair bir dekont veya benzeri bişi istemelisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5