İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eğlence Sitesi Satılık

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : www.sanalkafe.net
Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı: 100 ytl
Sitenin aylık getirisi: reklam koymadım
Kategori, sitenin içeriği nedir: haber + video + mp3 dinleme
Günlük hit sayısı, kaynak link: 50 - 100
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 sene pr 1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: sitenin sadece içeligini satıyorum sciprti ucretsiz bir sistemdir
Hosting dahil midir: istenildigi taktirde bir ay kadar kala bilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil degil alt kısmındaki link kaldırılmadıgı surece kullanımı selbest
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

not : sitem ucretsiz bir yazılım uzerine 4800 adet konu acılmıstır önceden farklı bir domain ve farklı bir hosta idi ve 1000 tekil kişiyi geciyordu ancak içerigi farklı bir hostin ve farklı bir domaine ahtarınca googlede indekslenmesi zaman aldıı sistem 2 gun önce aktarıldıgından indesklenmesi tam olarak bitmedi suaun 978 indesklesmis sayfası bulunmaktadır.. hitlerin kısa surede 500 gececektir, içeligin %50 özgundur.

fRat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
mp3 dinleme vs.? bulamadm da sitede bitek haber var werdgn lnkte benmi blamıorm dostumm

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece scripti satmayı düşünür müsün ?

edit:sanırsam script ücretsizmiş. acaba paylaşabilir misiniz?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site içeriği nasıl çekmekte? tüm içerikler giriliyormu yoksa veri çekilip, çekilen içerikler bir admin onayı ve düzenlenmesi ile mi yayınlanıyor. dünya kadar kategori ve başığı tek tek editlemek imkansız geldi aban. gazete mizanpajında neredeyse her konu var...
konu ekleme kısmı otomatik veya admin onaylı yarı otomatik bir haldeyse sistemi görüştükten sonra ben alabilirim... msn : ahayirli at hotmail dot com

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site içeriği nasıl çekmekte? tüm içerikler giriliyormu yoksa veri çekilip, çekilen içerikler bir admin onayı ve düzenlenmesi ile mi yayınlanıyor. dünya kadar kategori ve başığı tek tek editlemek imkansız geldi aban. gazete mizanpajında neredeyse her konu var...
konu ekleme kısmı otomatik veya admin onaylı yarı otomatik bir haldeyse sistemi görüştükten sonra ben alabilirim... msn : ahayirli at hotmail dot com

mhb sisteme gelişmis bir admin paneli lile ekleme yapılmakta ve otomatik bir sistemi yok haberleri siz kendiniz ekliyorsunuz .. suaun tam 4800 haber vardır.Editor ekleme gibi bir çok özelligi var ama sciprti ucretsiz bir sistemdir ben asıl olarka icelik ce ismini satıyorum sciprte karsılık herhangi bir ucret talep edemem .. belki moduller eklemi isterseniz ola bilir ozaman ..

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlede 4010 indeksli linkle gunluk ortalama 200 hitle satıs guncel

not : sisteme girilen post en geç 24 saat i.inde indesleniyor bazen bu sıra dahada çok kısala biliyor....

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugunki istetislikleri

hit : 248

alexsa : 753 388

google indeks sayısı : 4228

sistemde ki post konusu ve adeti : 5000 kadar mp3, video, filim, haber,

sitenin inkdesleme suresi : 1 gun civarında

site pr degeri : 1 ( not belki onemli degil ama bu icerigi eklemeden önce birdi daha guncellemeye girmedi bu icerikle )

istenilen ucret : teklif usulu

neler dahil satısa : icererik access + msql ( iki veritabanıda mevcuttur) + domain ( domain eskiden çok tanılan bir isimdi ) ispatıda : http://www.ntvmsnbc.com/news/83456.asp + sciprt için herhangi bir ucret istenmiyor ( nedeni ucretsiz olması ) + 1 aylık hosting barındırma hizmeti

google amca deger vermis : http://www.google.com.tr/search?hl=tr&suggon=0&q=sanalkafe.net&meta

alt sayfalarıda gostermis..

ee yeter bu kadar bilgi evet arkadaslar simdi teklifleri bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi