İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elimde Bulunan Scriptleri Bu Başlık Adı Altından Paylaşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Evet Değerli iyinet web ekibi.

Uzun zamandır farklı yönlerde kullanmayı düşündüğüm Scriptleri paylaşmaya karar verdim. Scriptler marez değildir. Hiçbir Forum sitesinde bulamazsınız. marez olduğunu düşündüğünüz scriptler için ; şöyle birşey denemeye karar verdim. Önce script'in kurulu olduğu sitenin görüntüsünü screen edip göndericeğim. Gelen yorumlara karşı marez olarak görülen scriptler paylaşılmayacaktır.

Elimden geldiğince Hergün 1 Script vericem. Şimdiden yeni başlayanlar, Script için alacak paraları olmayan arkadaşlara yeni yollarında başarılar.

Umarım bu başlık adı altında iyi işler çıkartırız.

14.07.2011 = Sohbet Siteleri olan arkadaşlar için güzel bir script. Daha önce kendi domainlerimde kullandığım ve sanırım piyasada 1 tek sitede var. Sohbetlive.NET Teması.

Admin panellidir. Birebir aynısıdır.

NOT : Kuramayan arkadaşlar için bu script çalışmıyor vs gibi karalayıcı kelimeler yazmak yerine, yardım istemeyi tercih etmeklerini rica ederim.

3065.jpg

Tekrar hatırlıyorum. Gelen Yorumların durumuna göre script verilicektir. Piyasadaki marez scriptler verilmiyicektir. Anlayışınız için teşekkürler.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Öncelikle teşekkür ederim.
Paylaşımlarınızın devamını bekliyorum.
ilan sitesi,firma rehberi,link rehberi,reklam sitesi gibi scriptlerinizde varsa paylaşırsanız sevinirim.
+1

BthnBYRK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel bir konu açmışsın fakat ilgi görmesini istiyorsan birşeyler paylaş ki konun dikkat çeksin :)

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Güzel bir konu açmışsın fakat ilgi görmesini istiyorsan birşeyler paylaş ki konun dikkat çeksin :)

Sohbetlive Temasından başladık. Dadahada devamı olucak tabiki. Önce bir deneyin script'i hosunuza gidicek mi / gitmicekmi. Yorumlar ve ilgide önemli. Başlangıcı olmayan bir şeyin bitişi kolay olur. Başlangıc güzel olsunki bitiş'i kolay olmasın :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Teşşekurler iznin eğer varsa sitemde paylasabilirmiyim.?

BthnBYRK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sohbetlive Temasından başladık. Dadahada devamı olucak tabiki. Önce bir deneyin script'i hosunuza gidicek mi / gitmicekmi. Yorumlar ve ilgide önemli. Başlangıcı olmayan bir şeyin bitişi kolay olur. Başlangıc güzel olsunki bitiş'i kolay olmasın :)

Tamam Kızma :D Tabi haklısın ama ben bu konuyu okuyorsam işime yarıyacak birşey bakarım. Sohbetlive benim işime yarayacak birşey değil, işime yarayacak birşey olsaydı benim için çok değerli bir konu açmış olurdun :)

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Evet ikinci Bir Tasarım daha gelicek. Piyasada araştırmadan önce Resimlerini gönderelim. Yine bir sohbet tasarımı. Sohbet15.Com 'un daha önce kullanmış olduğu halen daha alt yapısında kullanmakta olduğu html sayfaları + oyun script'i ve mizah scripti.

Birçok kişinin PHP Oyun script'i aradığını biliyorum.
Birçok kişinin arayıpda istediği gibi bir mizah sitesi bulamadığını biliyorum.

Demo Resimleri aşağıdaki gibi.

675.jpg

694.jpg

721.jpg

Link adresini vermeden ilk olarak yorumlara bakalım. Forum iyinet yöneticileri ve webmaster arkadaşları tarafından marez olarak nitelendirilirmi, daha önce sohbet15 sitesi haricinde kendi sitemde kullanıyordum. Başka sitede görmedim. marez olarak belirtilirse paylaşılmayacaktır.

Değerli yorumlarınızı esirgemeyin. Link 24 Saat sonra verilicektir.

Teşekkürler.

JRFN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emeğinize sağlık
Sohbetlive deneyeceğim
devamını bekliyoruz
Film dizi ve haber scripti olabilir
teşekkürler

izletin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekürler

Paylaşımlarınızdan dolayı şahsım adına size teşekkür ediyorum fazla bilgisi olmayan benim gibi arkadaşlar paylaşmış olduğunuz scriptlerle harikalar yapa bilir saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5