İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en hızlı para kazanma yolu ?

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger uğraşırım diyorsan en iyisi forex günlük %130 kazanabilirsin kaybetme riskide fazla biraz piyasayı takip etmek gerek bu aralar fazla dalgalanma yok o yüzden günlğk %40-50 kazanabilirsin en fazla ama tecrübe olmadan oynamanı tavsiye etmem paranı bir anda kaybedebilirsin

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu sıcak havalarda 1 hafta su satarsan zengin olursun, düşün, şişesini 15 kuruştan alsan 50 kuruşa satsan. günde 4 koli soğuk su, haftada 30 koli satsan diyelim. 1 kolide 24 şişe olsa. 24x15=360 yani 3.60ytl bi koli su. sen ne kadara satmış olucan. 24x50=1200 yani 12ytl. 12-3.60=8.4 ytl kar. ben ne demiştim. haftada en az 30 koli. bu 30 koli için sana 3.60x30=108ytl sermaye lazım. peki bu suların dönüşü ne kadar olacak. 8.4x30=252ytl net elinde kalan para ne kadar 252-108=144ytl 1 haftalık kar. hmm, aslında suyu daha ucuza alırsan ve daha fazla satabilirsen bu para 200e çıkar. artık ticari zekaya kalmış. şaka maka yapılır bu iş ama ben yapamam sesim çıkmaz :D

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uygun-değilcu olmak olmaz legalpara falan yaş iş en iyi güzel bir site açıp güzel hit toplayıp reklamlar sizce nbasıl bir site açıyım (Cıvıtmadan Lütfen)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
// Konu dışı //

Sana legalpara oyna dedigim ilk mesajdan bu güne toplam 180 küsür civarı aldım.
Bence dünya kupasını kimse yabana atmasın.

// Konu dışı//

Çok geniş içerikli bir Travel sitesi baya iyi olur, ama PR' artırcan. Googleda ilk 20'ye gircen . Siteyi güncel tutucaksın .

Veya bu tarz tek konulu yabancı siteler..

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dreamz' Alıntı:
// Konu dışı //

Sana legalpara oyna dedigim ilk mesajdan bu güne toplam 180 küsür civarı aldım.
Bence dünya kupasını kimse yabana atmasın.

senin adına sevindim... şu tüyoları paylaşmayı düşünmüyormusun site mite forum gibi bişi neyse

dreamz' Alıntı:
// Konu dışı //

Çok geniş içerikli bir Travel sitesi baya iyi olur, ama PR' artırcan. Googleda ilk 20'ye gircen . Siteyi güncel tutucaksın .

Veya bu tarz tek konulu yabancı siteler..

travell sitelerini daima gıcık olarak bakmışdır yani sadece yazın çalışırlar amacım yaparken zevk alabilceğim bir site açmak

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ugurcan' Alıntı:
travell sitelerini daima gıcık olarak bakmışdır yani sadece yazın çalışırlar amacım yaparken zevk alabilceğim bir site açmak

O zaman istediginiz , sevebileceginiz bir konuda uğraş verin. Karşılığını alacaksınızdır. Ama Her zaman Tek konulu site olmasını göz önünde bulundurun.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dreamz' Alıntı:
O zaman istediginiz , sevebileceginiz bir konuda uğraş verin. Karşılığını alacaksınızdır. Ama Her zaman Tek konulu site olmasını göz önünde bulundurun.

ama neyi sevdiğimi tam bilmiyorum :s

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
G

galatasaraylilar

Misafir
1- web tasarım yapmasını biliyosan, site yaptırmak isteyen çok kişi var.
2- çevren varsa bi reseller al. köşeyi dönersin.
3- hiç biri olmaz diyosan gerçek hayatta çalış. sanalda para kazanmak için baya uğraşmak lazım

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaraylilar' Alıntı:
1- web tasarım yapmasını biliyosan, site yaptırmak isteyen çok kişi var.
2- çevren varsa bi reseller al. köşeyi dönersin.
3- hiç biri olmaz diyosan gerçek hayatta çalış. sanalda para kazanmak için baya uğraşmak lazım

site yapmak için php ve asp gibi diller bilmek gerek reseller işi düşünüle bilir ama bu kadar server sahibi varken zor 3. yol için yaşım kucuk :)

G

galatasaraylilar

Misafir
çevren genişse reseller al dedim zaten. host sahibi çok var biliyorum ama çevrende sana değer veren çok kişi varsa reseller alıp, oldukça yüklü miktarda para kazanabilirsin.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaraylilar' Alıntı:
çevren genişse reseller al dedim zaten. host sahibi çok var biliyorum ama çevrende sana değer veren çok kişi varsa reseller alıp, oldukça yüklü miktarda para kazanabilirsin.
düşünülebilir bir mevzu ama cevremdekilerin benden gelip host alacağını sanmam :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senden host alsınlar diye demedi zaten firmalara .html tabanlı siteler yaparak para kazanabilirsin.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
senden host alsınlar diye demedi zaten firmalara .html tabanlı siteler yaparak para kazanabilirsin.

bu konuda haklı gerçekten eğer web dizayn konusunda bilgili isen iyi iş çıkartırsın... 7-8 sayfalık html site tasarımlarıyla rahat site başına 100-150 ytl kazancın olur... ama yapman gereken şey çantanı eline alıp firma firma şirket şirket dolaşmak... yaşadığım yerde böyle bir araştırma yaptım web dizayn konusunda bilgim yok olsaydı keşke şu ana kadar yaklaşık 400 site tasarımı yapmış bulunuyodum... o yüzden bence çevrende ufak bi araştırma yap uygun bir kaç fiyat aralığı belirle ve biraz araştır ordaki faaliyet gösteren işyerlerini dolaş bence çokta güzel işler çıkartabilirsin... şimdi bunları yazarken yine düşünüyorum 400 site 100 liradan :) dehşetül vahşet bir para yapıyor aslında napsam bendemi örensem şu webdesing işlerini :p

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başla tabi durduğun hata... ne kadar azimli ne kadar istekli olursan aynı doğrultuda da kazanç sahibi olursun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5