İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en hızlı para kazanma yolu ?

G

galatasaraylilar

Misafir
dehşetül vahşet bitirdi beni :D

html den anlarım. izmirde oturuorum. ne tür firmaları dolaşaım. ne diyim. biraz bilgi verirmisiniz. (ülen çocuğa yardım yapalım derken, biz yardım alıoz) :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bizim burda tekstil firmaları yoğunlukta... ama her türlü firma ile görüşebilirsin... misal veriyorum tanıtım amaçlı bir site kurmalarını internette yer edinmeleri hakkında görüşlerde bulunup fiyat teklifinde bulunursun...

5 sayfalık html işte atıyorum 100 ytl
7-8 sayfalık html 150 ytl gibi

bi tanede digital foto makinan varsa işyerini resimlersin bi güzel. firma bilgileri çarlışma şartları iletişim, ürettikleri malzemeler filan filan...

bi kaç template çıkartır sunarsın karşılarına sonra o template üzerine kurarsın sitelerini olur biter... bu arada flash konusunda bilgin varsa flash ile yapılan siteler daha iyi getiri sağlar... ama önemli olan işini pazarlaman...

geçen tv de çin havası diye ufak bir şişeyi tezgaha koyup satıyorlardı şakacı programı ve gerçektende hiç bir şey olmayan ufak şişeleri 1 ytl ye sattı adam önemli olan işinizi pazarlayabilmek... tabi böle diyorum diye milleti kazıklamayın gene onların işlerine yarıyacak bir site oluşturun. kendilerini internette görsünler... bence güzel bi iş şayet bursa'da webdizayn ile uraşıp iş bulamıyorum diye yakınan arkadaşlar varsa görüşebiliriz...

+ bu arada ekliyeyim webdizayn işi bi kerelik olabilir ama sonuç itibariyle host konusu uzun süreli bir iştir burda 2 türlü para kazanma yolu oluşuyor senelik host masrafları altında uygun rakamlara dizayn ettiğiniz sitelerin hostlarınıda karşılayabilirsiniz... alın size uzun vadeli kazançlı bir iş... ve şu kadarını söliyeyim bir çok işletme sahibi internette kendine ait bir sayfasının olmasını ister... sizin yapmanız gereken o işyeri sahiplerini bulmak :)

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet cok tesekkür ediyorum..

bende para kazanim bare bu sirketlere site yaparak

sagolasin keyfinebak bedne para kazanip keyfime bakim

O

omerinfocus

Misafir
En hizli para kazanma yolunu bulmaktan ziyade
Surekli ve iyi bir mevla kazanmanin yollarini aramaniz daha iyi olacaktir.
Kisa surede buyuk paralar kazanmak icin akla ilk gelen sey forex lakin forex hakkinda bilginiz tecrubeniz ve sansinizin yardimi ile kisa surede kazanabilirsiniz.
en kisa surede buyuk bir miktar para kazanmanin yolunu bulan olursa sanirim forumlarda isi olmaz..
omerinfocus

G

galatasaraylilar

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
valla bizim burda tekstil firmaları yoğunlukta... ama her türlü firma ile görüşebilirsin... misal veriyorum tanıtım amaçlı bir site kurmalarını internette yer edinmeleri hakkında görüşlerde bulunup fiyat teklifinde bulunursun...

5 sayfalık html işte atıyorum 100 ytl
7-8 sayfalık html 150 ytl gibi

bi tanede digital foto makinan varsa işyerini resimlersin bi güzel. firma bilgileri çarlışma şartları iletişim, ürettikleri malzemeler filan filan...

bi kaç template çıkartır sunarsın karşılarına sonra o template üzerine kurarsın sitelerini olur biter... bu arada flash konusunda bilgin varsa flash ile yapılan siteler daha iyi getiri sağlar... ama önemli olan işini pazarlaman...

geçen tv de çin havası diye ufak bir şişeyi tezgaha koyup satıyorlardı şakacı programı ve gerçektende hiç bir şey olmayan ufak şişeleri 1 ytl ye sattı adam önemli olan işinizi pazarlayabilmek... tabi böle diyorum diye milleti kazıklamayın gene onların işlerine yarıyacak bir site oluşturun. kendilerini internette görsünler... bence güzel bi iş şayet bursa'da webdizayn ile uraşıp iş bulamıyorum diye yakınan varsa görüşebiliriz...

+ bu arada ekliyeyim webdizayn işi bi kerelik olabilir ama sonuç itibariyle host konusu uzun süreli bir iştir burda 2 türlü para kazanma yolu oluşuyor senelik host masrafları altında uygun rakamlara dizayn ettiğiniz sitelerin hostlarınıda karşılayabilirsiniz... alın size uzun vadeli kazançlı bir iş... ve şu kadarını söliyeyim bir çok işletme sahibi internette kendine ait bir sayfasının olmasını ister... sizin yapmanız gereken o işyeri sahiplerini bulmak :)

evet sölediklerin doğru. flash a örnek: www.beserpolyester.com.tr (flash'a örnek. tahminim 300 milyon verilir bu tasarıma)
http://www.hepsigazete.com/ (bu da html e örnek. 100 milyon)

doğru anlamışmıyım. böle bişeyler yaparsak, firma sahipleri verir yani?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işini iyi yaparsan neden vermesinler ki...

onların firmasını tanıtıcı ve onlara ulaşım sağlayacak bir site yaptın mı bence 100 ytl büyük bi para değil... örnek olarak tekstil firmalarını vermiştim bence bu tür çalışmalar çok hoş olur...

küçük para gibi görünsede firmaları çoğalttığın vakit baya büyük meblalar olur... ve yanında kendini geliştirmen + kâr kalır... ve host konusunuda yabana atmamak gerekir... ve insanlarda şu konu var onda varda bende niye yok konusu bunuda satış için kullanabilirsin... bakınız bilmemne ltd. gibi örnekler vererek...

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu bilmem ama, iki haftada sitenin konusunu bulup hazırlayıp çok hit alıp bir de reklam alırsan, sonrasında "kolay para kazanmanın en kolay yolu" diye bir e-book yaz, para verip alacağıma söz veriyorum.

benim kuralım şudur:
"ilgi çekici olmayan siteye destek bulmaya çalışmak, ilgi çekici site yapmaktan daha zordur"

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odevsiteleri' Alıntı:
onu bilmem ama, iki haftada sitenin konusunu bulup hazırlayıp çok hit alıp bir de reklam alırsan, sonrasında "kolay para kazanmanın en kolay yolu" diye bir e-book yaz, para verip alacağıma söz veriyorum.

benim kuralım şudur:
"ilgi çekici olmayan siteye destek bulmaya çalışmak, ilgi çekici site yapmaktan daha zordur"

e-book yazmak mantıksız yaf :( o kadar ucretsiz olan var ama fiyat konusunda anlaşırsak olabilir e-book...

sadece e-book sitesi yapılabilir şimdi aklıma geldi

S

shareturk

Misafir
cok basit paypal dan sachte hesap ac 3 tane limitin 200 dollar nasil olsa hepsini bir hesaba aktar oldu sana para tabiki daha fazla hesab acabilirisn :D ama bu sitem daha calisior mu bilmiyom denemek gerekir. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5