İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en hızlı para kazanma yolu ?

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en hızlı para kazanma çeşitleri içerisinde en hızlı para kazandıran hangisi acil paraya ihtiyacım var

F

fatihhk

Misafir
çalışmak.... çalışmak... çalışmak....

yetmedimi...

daha çok çalışmak... ;)

emek olmadan yemek olmaz.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
En hızlı para kazanma yolu güzel web tasarımları yapmaktır.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
en hızlı para kazanmanın yolu ; en hızlı şekilde hedefler koymaktır.Hedefin yokken, para kazanma şansında yokdur.Dersenki, ben hedef belirlemeye çalışıyorum, yetersiz bir başlık olmuş.yeteneklerin, olanakların nelerdir ?

2 hafta çok kısa bir zaman.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En hızlı para , eg-zotik hikaye ya da manken sitesi yapmaktır rahatlikla 5k hit yaparsın , sonra bunları düz adsense ya da bedava melodi yazip milleti kandiran ringofon olan bi yere yönlendirebilirsin.

Evet evet daha kolayı var , abazalar her zaman dialer yer ama abazalarda insan degil mi? Activex ile oto calistirirsin dialeri milletin anasını aglatirsin ama para kazanırsın.

Ba$ka ne desem şans oyunları oyna ama para hırsıyla başlarsan sonun absürt bir webmaster olur.

Ben emekli bir absürt webmasterim tavsiyem cavurlarla takıl.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 hafta içinde kazanman gerekiyorsa adsense/sedo vs. işi olmaz ödemeleri sonraki ay yapıyorlar malum.
Hangi konularda deneyimin var ve ne kadar kazanman gerekiyor söyle de ona göre bir tavsiye verelim.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 haftalık bi zaman sürecinde en iyi yasakparale kazanırsın birazda olsa riske girerek.İddaa'dan anlıyosan birazda ol oyna diğerleri için 2 hafta çok az.Tabii dediğim gibi yeteneklerinde önemli ne yapabilirsin,ne yapamazsın herşey sana uymayabilir

saygılar

A

Airborne

Misafir
Iki haftada para kazanmak istiyorsan ya yasakpara oynayacaksin yada gidip 2 haftalik is bulacaksin.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten oldu ilk gol oldu listedekilerden (gol, sarı kart, kırmızı kart, oyunucu değişikliği, ilk yarı biter seçenekleri var) :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
gol 4 üncü dk da geldi ama dikkat etmedim ilk olarak gol olduğuna peki hiç 4 dk da taç avut yada foul olmadımı maçı seyrettim ama dikkat etmedim.bu arada sen msn verde soralım sana ilk ne olacak deye D:

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taç falan olması bişi ifade etmiyor bahsedeğerde. bu listedekilerden ilk hangisi olacak diye yasakparaler :D

angolanın ve suudi arabistanın diğer grup maçları bu yasakpara için ideal

edit:
12.06.2006 banko kuponum:
Italya - Gana 1/1 (ilk yarı/maç sonucu)
Avustralya - Japonya 2/2 (ilk yarı/maç sonucu)
gamebookersda oynayınca 1e 10.13 veriyor :D

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
çekler kazanabilirmi amreka karşısında .bence kazanır amrika fytbolu ileride değil çünkü fazla:D

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade78' Alıntı:
çekler kazanabilirmi amreka karşısında .bence kazanır amrika fytbolu ileride değil çünkü fazla:D

bence berabere biter

++ yorumlar için teşekkürler sanırım absürt sitesi açmam gerek :(

M

m_k

Misafir
idda da kazandıran kurallar

no1: iddadan para kazanılmaz öyle olsa sokakta aç adam kalmazdı
no2: en iyi kazandıran metod hiç oynamamaktır

:)

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adsense aracılıgıyla webmaster'lık demek geliyo içimden ama 2 hafta cok kısa bi zaman.
tek tavsiye edebilecegim; daha once denildigi gibi 2 haftalık iş [kesin] - şans oyunu [şans] veya hyip [riskli]

2 hafta (14 gün, hafta sonu dahil) için tavsiye edebileceğim bir hyip brainypig.com (pay çıkarmaya calısmıyorum ref. alarak falan zaten referal olayı yok burada).
2 haftada, her hafta iki kere ödeme alıyosun, 100$ altı yatırırsan 2 haftada karın %140 oluyor, 100 üstünde, %160... (yuksek yatırımlar icin daha farklı tabi)
ben 50 yatırmıstım, 2 haftada 70 aldım (şuan bi 100 daha var yatırdıgım).sana gereken miktar nedir bilemem ama istersen dene.
kolay gelsin.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
byip legalpara tavsiye etimyorum... Buralara yatırdığın parayı kayıp para olarak görmen lazım kazanırsanda sevinmek yeterli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5