İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi Adsense Hangi Tür Sitelerde Kazandırıyor.

M

Metalirik

Misafir
Bebex, benim abimin sitesi 250 gösterim alıyor ortalama olarak ama tıklama oranı %35 %60 a kadar cıktı bir kez. Ortalama %15 - %20 arası
İçerik ve domain uygunsa, ve eğerki uygunda reklamlar geliyorsa site içeriğine ve bu reklamlarıda güzel yerleştirmişssen kazanıyorsun.
Ama hit 250 değilde 2500 olsa sonuc ne olur bilemem :)

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse benim site az kaldı bitireyim içerikle domain adı aynı olacak dediklerinizi yapıcam..
Bakalım sonuç ne olacak :)
Teşekkürler..
Diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyoruz ;)

O

OkYaNuS

Misafir
her bi zıkkım var genel olarak bayanların çoğunlukta olduğu bir yer şimdi sayfada değişiklikler yapıyorum içeriği genişletmeye çalışıyoruz.

ama olmuyor adsenseyle bi türlü öpüşemedik :)

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım yakında öpüşmekten daha fazlasını yaparsın :)
Şuanda "Dünyada en hızlı koşan kuş" hangisiymiş onu öğrendim :D
Temayı siteye göre güzel uydurmuşsun.

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha localde hostta sorunlar var.. database 'e erişemiyorum. Oyüzden siteyi daha yükleyemedim..
www.derskolik.com

içerik sanırım adından belli . Eğitimci olduğumdan dolayı arkadaşlarım da var sanırım bilgilerimizi burda paylaşırız diye böyle bir site yapayım dedim.
Aslında elektronik üzerine olacaktı umarım 1-2 ay sonra arkadaşları toparladıktan sonra o da olur inşallah.

M

Metalirik

Misafir
Hmms olsun derskolik güzel bir domain iyi bir içerikle bol kazançlar :)

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler .. ben yukarıdaki mesajımı editleyene kadar cevabını yazmışsın bile :p
Herkese bol kazançlar.. ;)

B

BEBEX

Misafir
Bakalım konumuza daha fazla kazanan arkadaşlardan tavsiyeler gelecekmi bilgilerini bizimle paylaşacaklarmı.. kim bilir belkide..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bebex ingilizcen varsa özele pm at sana günlük 50-100 arası vadediyorum 250-400 hit arasına biraz kelime biraz optimasyon öğrenmen lazım sadece :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
okyanus

o reklamla zaten para kazanmak pek mümkün değil, reklam yeri ve boyutunu değiştirmelisin bence..
+
reklam teşviki yasaktır.. 2 reklamında illegal.. !

mesela aşk başlığının altına döşe reklamları farkı görürsün..

O

OkYaNuS

Misafir
ana sayfadaki reklamdan bahsediyosan onu bilerek öyle koydum çünkü ana sayfada sürekli " standart belgelendirme " reklamları çıkıyordu

diyorum işte reklam çıkmıyor adam gibi hotel reklamlarıda olmasa mafiş yani

C

CicekCicek.Com

Misafir
ben kazancımı paylaşamıyorum çünkü akıllı uyanık arkadaşlarımız ya siteyi kopyalıyorlar yada bişey buluyorlar onceden 10$ alıyordum gunluk suanda son 3gundur 37-36-32 diye gidiyor

2.inci hesabı yapıyorum suanda sonucta burda cogumuzun vakti var yapın siteleri biraz optimazasyon yapin güzelce ekleyin sag sola güzel içerik devamı geliyor. Aşk meşkle para beklemeyin.

O

OkYaNuS

Misafir
Ben anlatamıyorum galiba bakın site ylbaşında açıldı ve forumlar şiirler fıkralar hikayeler ve bir çok yerde reklamlar çıkıyor genelde otel ve tatil reklamları
fakat ana sayfada standart belgelendirme reklamı çıkuyor onun bana hiç bi faydası olmadığından oraya text reklam koydum

Google Reklamları Amerika iş Ask Bilgisayar Evde iş Iş aramak

gibi ana sayfada duran

içeriğe göre reklam deniyo benim içerikte her bi zıkkım var kelime olarakta ama footer da yazan kelimeleri esas alıyor adsense :S

ben bunun çözümünü bulamıyorum işte

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
zaten çok da fazla kazanmamaya çalış banlanırsın o reklamlarla yakında googledan!

S

samedmz44

Misafir
CicekCicek.Com' Alıntı:
......
Yabanci olarak Mortgage(emlak sitesidir) iyi verir bankalar rerklam veriyor çünkü konut kredileri hakkında 50-60sayfa yapsanız yeter. sağlık eğitim yani reklam verenin kazanabilecegi türden içerik yapınki sizde kazanın.

mortgage ortalama 4-6 cent veriyor..

M

Metalirik

Misafir
pigeon' Alıntı:
zaten çok da fazla kazanmamaya çalış banlanırsın o reklamlarla yakında googledan!

Ne tür bir olay var ki banlanır, kural ihlalimi var gösterirmisiniz merak ettim napmış :rolleyes:

C

CicekCicek.Com

Misafir
mortgage turkce oyle verir. emlak siteleri hakkında yogunlaşsan iyi verir. benim 1inci bölüm bitti yapmam istediklerimden.

elimde 3türk sitesi pr3 hitleri tekil 2000 - 2000 - 1000
1turk sitesi pr1 3000
1yabanci pr1 2000

4tane domain parkingte az cok kazaniyoruz.

suanda 2tane daha yapcam 1turkce 1yabanci yabanci olan 500-600sayfalık birşey olacak suanda 35sayfa yaptım sadece karışık bişey bunlari da yapim ayri bi hesaba koycam sonra Martta Yös sınavım var ona başlıyacagim çalışmaya işten de ayrılmayı dusunuyorum bakalım.

Kafanızı kullansanız inanki cok kazanırsınız türk sitelerinden de vazgeçmeyin sakın en azından turkce site yapın yabanci sitenize popup dahi açsanız size faydası olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5