İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi "Dedicated Serverlar" Yorumlar - Tavsiyeler

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
peki neden sitelerinde yüksek gösteriyor.
Normalde fiyatlari yuksek degil bence gayet iyi birde bu Kampanya olayi varki o dahada guzelestiriyor :) (kampanyayi Sitelerinde Yazmamislardi)

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlarım akıllanın artık sağlam kazığa bağlanın godaddy den aldım ne problem var ne bişi gerçi teknik destekda akşam atınca sabaha cevap geliyor ama sonuşta kim oldukları belli.Dedicated nerden alırsanız alın araya aracı koymayın derim ben yer manisa location usa olmaz bu şekilde

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende godaddy'den dedicated aldım. Fakat kurulumda sorunlar oldu NS ler falan 3 gün geçti görmedi. Halbuki yardım dosyalarında nasıl tarif ediyorlarsa o şekilde yaptık. Neyse... Mail atıp destek istedik. Gerçekten sabaha cevap geldi. Bize, Sanırım kurulumu kendiniz yapıyıyorsunuz. Eğer başarılı olamadıysanız sizi ücreti karşılığı bir uzaman yönlendirelim diye cevap yazdılar. Baktım olmacayak, hiç kullanamadığım serverın iptalini ve para iadesi istedim. bu isteğimi önce değerlendirmeye aldılar, sonra red ettiler...

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu Ddos saldırısına karşı en çok koruması olan şirketler hangileri, lütfen en başta bunları tartışalım. Güvenlik konusuna pek değinilmeden şirket tavsiyeleri yapılmış. Benim bildiğim ev1'den başka bu konuda iyi bir şirket yok. varsa da yazın lütfen inceleyelim.Şu an FireSlayer donanımıyla en iyisi www.ev1servers.net Başka sizlerin bildiği.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.Nixcon.com.tr 'yi öven arkadaşlara burada sormak istiyorum, daha maillere cevap bile vermiyorlar, yoksa buraya yazan acana nixcon'da mı çalışıyorlar acaba diye insanın sorası geliyor. Neyse, benden söylemesi, bişey demiyorum artık.

Bu arada www.webhostplus.com diye bir siteyi inceliyorum, Ddos koruması varmış.

D

deja-vu

Misafir
www.Nixcon.com.tr bu aralar mesgul olabılırler

Sipariş Kabul Açıklaması ( 04.05.2006 )
Değerli Kullanıcılarımız,

Hazırlanmış olan 710 adet sunucunun satış tarihi 11.05.2006 olarak belirlenmiştir.

İlginize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Nixcon A.Ş

710 sunucu .mesgul olmaları cok dogal

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede ben bile arasıra evdeki pc o deyişdirme bu deyişdirme 1-2 saat geciyo adamlar 710 makina :S düşünmek bile zor

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
fiyatları yüksek sanırsam?
www.dedicatednow.com tavsiye ederim.
Fiyatlar bence www.dedicatednow.com 'a göre daha uygun, ayrıca Remote Reboot özelliği de var. Özellik ve Fiyat karşılaştırması yaparsan burası daha uygun. Ama tabi çalışan kişiler varsa daha sağlam bilgiler verecektir. Ben şahsen bu dediğim yerden alacaktım ama www.layeredtech.com 'u çok kişi övmüş, o yüzden orayı tercih ettim. Bi deneyelim bakalım, olmazsa bu bahsettiğim yeri bi deniycem.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
layeredtech'in pingleri yüksek olmasına karşın, makina ve network performansı mükemmel diyebilirim.

Bu arada yeni nesil layeredtech'e alternatif isteyenler softlayer'a bakabilir.

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranız varsa ve gerçekten kaliteli hizmet almak istiyorsanız ev1servers diyebilirim bunun dışında layeredtech gerçekten kaliteli softlayer iyi
managed.com u sagonet i ise yaklaşık 4-5 aylık bir periyodda kullandım pek memnun kaldığımı söyleyemem bir reboot için 2.5 saat beklediğimi hatırlıyorum

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seal' Alıntı:
Fiyatlar bence www.dedicatednow.com 'a göre daha uygun, ayrıca Remote Reboot özelliği de var. Özellik ve Fiyat karşılaştırması yaparsan burası daha uygun. Ama tabi çalışan kişiler varsa daha sağlam bilgiler verecektir. Ben şahsen bu dediğim yerden alacaktım ama www.layeredtech.com 'u çok kişi övmüş, o yüzden orayı tercih ettim. Bi deneyelim bakalım, olmazsa bu bahsettiğim yeri bi deniycem.

dediwebhost.com
Intel Dual Xeon 2.8GHz
2GB DDRAM Memory
2x160GB EIDE Hard Drive
1,000GB Data Transfer
Free Set-up
Aylık $289
Panel: 20$(ayrıca kurulumda istiyor sanırsam panel için)
Remote Reboot Aylık: 20$

dedicatednow.com
Intel Dual Xeon 3.2GHz
2GB DDRAM Memory
2x200GB HDD
2,000GB Data Transfer
Free Set-up
CPanel/WHM/Fantastico
7/24 Managed
Remote Reboot Ücretsiz
Aylık: 359.95$

aradaki farka bak :)

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okan23' Alıntı:
paranız varsa ve gerçekten kaliteli hizmet almak istiyorsanız ev1servers diyebilirim bunun dışında layeredtech gerçekten kaliteli softlayer iyi
managed.com u sagonet i ise yaklaşık 4-5 aylık bir periyodda kullandım pek memnun kaldığımı söyleyemem bir reboot için 2.5 saat beklediğimi hatırlıyorum

ha arkadaşın dediği gibi paran varsa ev1 kalite konusunda güzel harika bence :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seal' Alıntı:
http://www.dediwebhost.com diye bir yer var, çok meşhur bi yer değil ama özellikleri çok iyi, Hiç çalışan varmı acaba bura ile?

ben kullaniyorum gayette memnunum (3 tane sunucum var onlarda)

IndexServers' Alıntı:
dediwebhost.com
Intel Dual Xeon 2.8GHz
2GB DDRAM Memory
2x160GB EIDE Hard Drive
1,000GB Data Transfer
Free Set-up
Aylık $289
Panel: 20$(ayrıca kurulumda istiyor sanırsam panel için)
Remote Reboot Aylık: 20$

dedicatednow.com
Intel Dual Xeon 3.2GHz
2GB DDRAM Memory
2x200GB HDD
2,000GB Data Transfer
Free Set-up
CPanel/WHM/Fantastico
7/24 Managed
Remote Reboot Ücretsiz
Aylık: 359.95$

aradaki farka bak :)
Indexserver ikisini kiyaslaman anlamsiz dedcatednowdan hizmet almissindir
ama dediwebhost tan aldinmi ??
ben dediwebhost kullanicisi olarak sahsen 20-30$ icin dedicatednowa degismem onlari
kullandigim sure icinde sadece 1 sefer sorun yasadim oda Mysql un kendi hatasindan dolayi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5