İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En nefret ettiğiniz Türk Dizisi hangisi?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar 'Deniz Yıldızı' isimli diziyi izlerken böyle bir konu açma gereği duydum :)

Dizi haftaiçi hergün yayınlanıyor, tabi böyle oluncada yazcak bişey bulamıyor galiba yazarlar, brezilya dizisi gibi uzadıkça uzuyor herbir sahne. Son bölümlerde 'Mert' karakterine araba çarptı, adam yürüyemicek vs. klasik Türk sineması hikayesine bağladılar olayı, geçen bütün böülüm hastane kapısı önünde bekleyerek geçirdiler.

Zorladım kendimi izliyeyim diye ama mümkün değil, *Ankaralı arkadaşlar bile izleyemiyorlar bu diziyi artık :)

Sizin en nefret ettiğiniz, bitse kutlama yapıcam dediğiniz diziler hangileri acaba?

*Dizi Ankarada çekildiği için izliyorlardı onlarda zaten :p

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Türk Dizilerinin Neredeyse Hepsini Sevmem.Hiçbiri Bana Lost'un,House'un,Prison Break'in Verdiği Tadı Vermedi :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
geniş aile ve kavak yelleri hariç hepsinin köküne kibrit suyu...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
geniş aile ve kavak yelleri hariç hepsinin köküne kibrit suyu...

Kavak yelleri başlarda güzeldi ama ne zaman istanbula geldi bozuldu çocuklar :) Habire eş değiştirir oldular, bıraktım izlmeyi, arada bir bakıyorum habire değişiyo sevgililer :p

Türk Dizilerinin Neredeyse Hepsini Sevmem.Hiçbiri Bana Lost'un,House'un,Prison Break'in Verdiği Tadı Vermedi :D

Bende aynı dertten muzdaribim üstadım, sadece ezel izlerken yabancı dizi tadını alabiliyorum, onuda izlemek sıkıyor sürekli reklam giriyor.

Reklamlar skandal zaten, herhafta bişey olcakmış gibi 'öyle bir geçer zamanki' dizisinin sonunu bekliyoruz. Ama son reklamdan sonra sadece 3 sn aynı görüntüyü gösteriyorlar, tek bir kelime söylemeden bitiyor yha dizi işte acayip gıcık oluyorum :)

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
fatma gülün suçu ne, arka sıradakiler, kavak yelleri ya kısaca yahşi cazibe ve kurtlar vadisi pusu hariçi dizileri sevmem

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
küçük sırlar :kızdım: ( sinem kobal , babaannem ile yaşıt hala öğrenci olarak rol alıyor )

Bozonet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkiye' de dizicilik üzerine başlı başına bir makale yazılır. Ancak kısaca ana hatlarıyla Türk Dizilerinin amacını şöyle açıkalabilirim;
Türkiye' de dizilerin çoğu halkı avrupai kültüre üzendiriyor, hiç olmayacak şekillerde evlerde olaylar yaşınıyor bunlar bizim tarihimizde hedefimizde olmayan şeyler.
Dizilerin arkasındaki sermayeye bakarsanız bilimde sanatta en ileri gelen ülkelerin firmalarını görmektesiniz.Bizleri gerçek olmayan abartılı avrupa tarzına özendirip "boş işler" ile uğraşmamızı dolayısıyla bilim ve sanatta ilerleyemeyip kültürümüzü yitirmemizi istiyorlar.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Türk Sinema - Televizyon Tarihinin En Berbat Dizisi : Akasya Durağı. Bir İstanbul'un Bütün Belası Onları Bulur. Kahraman Olur Yıkarlar Hepsini. Bir Devrin Gençliğine TV izlemeyi Sevdiren Çiçek Taksinin İğrenç Çakması.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Türk Sinema - Televizyon Tarihinin En Berbat Dizisi : Akasya Durağı. Bir İstanbul'un Bütün Belası Onları Bulur. Kahraman Olur Yıkarlar Hepsini. Bir Devrin Gençliğine TV izlemeyi Sevdiren Çiçek Taksinin İğrenç Çakması.

öyle deme IQ su 50 ile 70 arasındaki insanlar için izlemesi bir zevktir.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Fatma Gülün Suçu ne ?

Sevmeme nedenim : " Hacı şimdi milletin suçundan bizene Polismiyz biz.? "

baDsectQr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ahlak değerlerini yerle bir eden aşk-ı memnu ve vb. dizilerin tamamından nefret ediyom :)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
Bi Behzat Ç yi seviyorum gerisi foss :d

ImageView.ashx

Harun: Abi, ben bu İstanbul'un en çok neyini seviyorum biliyor musun?
Behzat: Neyini la?
Harun: Ankara'ya dönüşünü...

olay bitmiştir ağa :)

By SoWmEn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok Güzel Bi Konu Tabiki Behzat Ç - Kurtlar Vadisi Gerisinin Yazarları Biraz Abartmış Dizilerde Herkez Tren :D E Buda Bizim Milletin Hoşuna Gidiyor Anlam Veremedim :) Gelsin Trenler Gitsin Trenler :D :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
öyle deme IQ su 50 ile 70 arasındaki insanlar için izlemesi bir zevktir.

Neden bu diziyi izleyenler küçümsüyorsun? Bizzat benim babam izliyor yahu. Akrabalarımdan izleyenler var vs. Senin hiç bir tanıdığın yok mu Akasya Durağı'nı izleyen?
...

Benim en nefret ettiğim dizi açık ara Küçük Sırlar.

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
muhteşem yuzyıl-kavak yelleri-fatma gülün sucune bu dizilerin hepsi canı cehenneme :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5