İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ersoy ULUBEY Ölsünmü ? Yorum - Anket

Ersoy ULUBEY Ölsün mü ?

• Kullanılan toplam oy
    18

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Arkadaslar sizce Polat ALEMDAR ın en büyük düşmanı Ersoy ULUBEY ölsünmü, ölmesini isteyenler, ölmesin yaw karizma adam filme heyacan katıyor diyenler yorumları alalılm ankete de bir oy atalım :D

vadi-kacak-sigara-general-kacak-sigara-ersoy-ulubey-kurtlar-vadisi-gen-54559h.jpg

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Yaa ben bu konuda kararsızım işte,

Bir diyorum ölsün, birde diyorum kalsın diziye ayrı bir soluk katıyor :D

Ama adam rolünü çok iyi yapıyor bu bir gerçek :)

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bu flash tv nin anketine dönmüş :D
kıyamet kopacak diyorsanız xxxx e
kıyamet kopmayacak diyorsanız xxxy ye mesaj atın :D
ölsün . ölecek de zaten dünyaya kazık mı çakacak :D:D
hepimiz ölecez :D
canım sıkıldı espri yapım dedim zaten geyik bölümünde . oof of

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Bende polatı destekliyorum ama adamında bir yandan ölmesini istemiyorum adam tam karizma ve heyecan katıyor filme

X

Xman

Misafir
Ersoy, İskender, Davut, Zaza bunların hepsi hikaye, Asıl karizma Aslan Bey, Doğu Bey, Testere Necmi bunlardı...

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Erson Ulubey ölür yerine Polat Alemdar için başka bir düşman ortaya çıkar.
Bu dizi böyle sürüp gider :)

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Dizi gelecek sezonda artık yayınlanmayacak diye konuşuluyordu. Muhteşem Yüzyıl yedi bitirdi bu diziyi :)

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu diziyi izleyenler var hala ha! İşte buna şaşırdım.

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne diyeyimki gelen gideni aratıyor :D yakında ölür bakalım yerine kim gelir :p

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla Muhteşem Yüzyıl dizisini severek izliyorum fakat Koskoca Sultan Süleyman'ı her gece başka bir kadınla yatan biri olarak tanıtıyorlar adam zigetvar kalesini kuşatırken 70 yaşında askerlerim beni sırtım bükük görmesin diye çelik korse giymiş bir adam zaten o sefer sırasında da vefat ediyor şimdi bu kadar askere , sefere önem vermiş bir adamın sadece o yönden tanıtılmaması lazım.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Şahsen İzlediklerim Kurtlar Vadisi, Akasya Durağı, Yahşi Cazibe, Çocuklar Duymasın, Ayna ve Spor Programları

gokhan saglam

Yazılımcı
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Muhteşem Yüzyılmı ? Kurtlar Vadisinin Rakibi Bile Olamaz

Hehe güleyim bari. Benim görüşüm kurtlar vadisi kadar saçma bir dizi yok ama insanlarımız seviyor böyle dizileri ve şunuda ekliyim yer gök aşk ve lale devri gibi zidileride seviyor konular belli zaten birinde paso adam vuruyorlar milletin haberi yok (ki bunların hişçmi anası babası sülalesi yok) diğeride biri bacısından çocuğu var yada hamile her neyse normal hayatta olduğunda namus diye adam vurulabilecek konular ama dizi izlenirken bile bırakma kız enişte diyenleri bilirim, neyse konuyu pek uzatmıyım, bence en güzeli muhteşem yüzyıl dizisidir nedenmi çünkü en azından tarihten gerçek olaylar atılmakta ve diğerleri gibi saçma sapan senaryolarla insanların kafasını kurcalamamakta.

Alıntı yapmamın sebebi benim bu görüşe katılmadığımdandır ve yazıyı yazan arkadaşa bir gıcığım olduğundan değildir.

Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5