İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ertürk Abimiz Mod Olmuştur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Erturk

Misafir
Teşekkür ederim arkadaşlar. Daaaa şu Ertürk Reis olayını tam anlayamadım. Kim yazmış :eek:ha:

C

Clivrape

Misafir
Konuyu Asmak İçin Elinden Geleni Yapan Kişilerden Biri İşte..

Not: Kendisi Bu Mesajı Ortaya İletmiş Olsa da Konuyu Kurcalamak İçin Eklenmiş Bir Mesaj Gereği Yapılır Umarım..

E

Erturk

Misafir
"Ertürk reyiz abimiz en sonunda mod olmuştur Allah'ın izniyle. Akşam ocakta toplantı var..."

Bu nasıl başlık ya :)

Öncelikle konuyu açan arkadaşa, daha sonrasında bana ve en önemlisi konu başlığını siyasi bir düşüncenin üslubuymuş gibi yansıtma saygısızlığında bulunduğunuz için şu anlık sadece kınıyorum!

C

Clivrape

Misafir
Üstad, :( Sana Bi Saygısızlığım Yok Benim Dediğin Gibi Konuyu Ben Açtım "Saygısızlığım Olsa Konuyu Açmam Zaten" Bu Konuyu Bozan Arkadaşın Mesajını Raporladım Bu Kadar Diyeceğim Bir şey Yok Sadece Yani Daha Kendimi Tuttum Adama Kötü Şeyler Yazmamak İçin.. Lütfen Yani Saygısızlığı Sende Ettin Dersen Çarşı Karışır :p

Ekleme: Ben Ertürk Abimden Özür Diliyorum Yazdığım Mesajlardan Dolayı :( Affet Beni :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bu Mesajı Bana İletmek İstediysen, Özele Gel, Söyleyeceklerim Burada Ağır Gelir..

:(

Öncelikle konuyu açan arkadaşa, daha sonrasında bana ve en önemlisi konu başlığını siyasi bir düşüncenin üslubuymuş gibi yansıtma saygısızlığında bulunduğunuz için şu anlık sadece kınıyorum!

:( :(

Üstad, :( Sana Bi Saygısızlığım Yok Benim Dediğin Gibi Konuyu Ben Açtım "Saygısızlığım Olsa Konuyu Açmam Zaten" Bu Konuyu Bozan Arkadaşın Mesajını Raporladım Bu Kadar Diyeceğim Bir şey Yok Sadece Yani Daha Kendimi Tuttum Adama Kötü Şeyler Yazmamak İçin.. Lütfen Yani Saygısızlığı Sende Ettin Dersen Çarşı Karışır :p

Ekleme: Ben Ertürk Abimden Özür Diliyorum Yazdığım Mesajlardan Dolayı :( Affet Beni :)

:( :( :(

Gördüğünüz gibi seri bir şekilde ve katlanarak artan bir büyümeyle üzüldüm arkadaşlar. İyi misiniz ya? :) Harbiden ocak var galiba, birazdan ocaktan banlarsanız şaşmam. Kültigin, sen misin yoksa?..

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
hayırlı olsun darısı bizim başımıza ^^

avatarsa yakışmış biriside bana altaylısını yaparsa çok memnun olurum :D

C

Clivrape

Misafir
:(

:( :(

:( :( :(

Gördüğünüz gibi seri bir şekilde ve katlanarak artan bir büyümeyle üzüldüm arkadaşlar. İyi misiniz ya? :) Harbiden ocak var galiba, birazdan ocaktan banlarsanız şaşmam. Kültigin, sen misin yoksa?..

Arkadaşım Saçmalamayı Kes, Azımı Bozdurma Benim..

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ertürk görevinin hakkını sonuna kadar vereceğine eminim aramıza tekrardan hoş geldin.

Konu içinde alakasız tartışmalar yer almış, uzamaması için kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5