İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eski host?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bir hostingi kullanırken, onu değiştirip başka yerde bir hosting alıp, kullanmaya başlarsam, eski hostingin (domain de burada! ) bana kötülük vs. yapma imkanı var mıdır?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gizli bilgilerin varsa,db vs türü işlenen bir site kullanıyorsan,eğer o kişi yapmak istiyorsa bişiler (önceden planlıysa) yapar..

C

cappytoi

Misafir
kapıdan çıkarken döverler :p şaka bir yana diğer hosta geçerken adamlara ben başka hosta geçiyorum demene gerek yok dosyalarını aktar sonra korkuyorsan bütün dosyalarını sil. Adam sana başka bir şey yapamaz, en fazla özel dosyalarını kopyalar :) kolay gelsin...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Domain de burada denmis, domain de oradanin anlami kontrol onlarda ise nameserverlar ile istedikleri gibi oynayabiliyorlar sanirim.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapamaz tabii ki... Bu iş öyle kafaya göre yapılmaz. Bazı kuralları vardır. Siz o hostu kullanmıyorsanız artık sizin dosyalarınızı silmek zorundadır. Ki eğer yapmadı diyelim hakkınızı ararsınız!

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yapması gayet normal..bazı arkadaşlarımın başına geldi böyle olaylar..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yapması gayet normalmi?
nasıl yani yaa?
ayet mi var bununla ilgili illa oradanmı host alacak adam?
ok başına gelen vardır illaki ama normal değil ;)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer host sitesi yada firması , domaini elinde bulunduruyorsa google'dan siler..whois bilgilerini değiştirir türkiyede gayet normal diye düşünüyorum böyle şeyler :)

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bir çok müşterim var adamlar geliyor diyor ki sizden önce hosting aldığım yer ayrıldım diye beni tersliyor istediğim işlemleri geciktiriyor v.s. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında forumlara yazmak işi çözüyor adam firmasının kötülenmesini istemediği için hemen hallediyor... Ben çok eskiden hosting işine girmeden önce bir yerden host aldım sonra kendi sunucumu aldığımı ayrılmak istediğimi söyleyince adam beni engelledi domain de kontrolü de ondaydı sonra gittim hostbul.net te yorum yaptım durumu anlattım adamlar hemen yaptı istediklerimi bende yorumu geri sildirdim ama siz sildirmeyede bilirsiniz....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5