İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Eski üyelere çağrı yapalım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kadim üyelerimiz şimdi paraya para demiyor , o iş seni bu iş benim derken ohoo .Yoruluyor tabi gariplerim :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şaka bi yana eskilerden birçok kişiyi benimde gözüm arıyor.Gelseler ortam şenlenirdi ne güzel.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
diğer webmaster sitelerine de topic açın bari.:alkış:
kayıtlı maillerini kullanıyorlarsa zaten mesaj alıyorlardır. ben de uzun bir süre üye olmadan okuyarak takıldım. davetiyemin olmadığı yerleri de düzenli olarak okuyorum.

katıldığım noktayı belirteyim bitirmeden. forum canlanmalı, hareketlenmeli.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Gelsinler tabii. Doğrularımızı, yanlışlarımızı paylaşalım.

Ayrıca forumu okuyup hala üye olmayan arkadaşlar da üye olup aramıza katılsınlar.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
İnanır mısın belki 2,3 yıldır aradığım çoğu şey için bu foruma girmiştim. Ama daha yeni üye oluyorum. Nasip bu seneyeymiş:)

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
üye olmadan okuyanlara sağ alttan msn de kız çıksın, hadi üye ol diye gaza getirsin...:şekil:

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Sürekli bi gelisim ve degisim icerisindeyiz, bence bu olumlu iyinet yönlerini goren kisiler mutlaka geri dönecektir. Ama e-postaya karsiyim, sonucta insanlara istemedikleri e-postayi atamayiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5