İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Eski üyelere çağrı yapalım

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
konuyu saptımak gibi niyetim yoktu. özür dilerim. isterseniz editleyebilirim.

gerçekten iyi çıkış yapmış wm. diğer siteyi kötüleyecek bir yorum yapmadığımı düşünüyorum. uzun zamandır iyinet i kullanıyorum ve bir süredir üyeyim.

genelde webmasterların çoğu diğer siteleride takip ederler. bende birçok wm forumuna üyeyim. bunda abartılacak bir durum yok.

Kötü niyetli olmadığını düşünerek geçiyorum.

Benim için iyinet dışında forum yoktur. Her kes de bunu böyle bilsin!

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tamam geri dönelim ve bence eski üyelere bir mail geçilsin. Buna anket eklesek ya...

Daha önce de söylediğim gibi spama girmez, çünkü bilgi mailleri almak istiyorum işaretli olacak. Bence de anket iyi olur.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Iyinet mailleri zaten spama gitmiyor, bunun icin ayarlama yapildi ama yararli olur mu bilmiyorum. Bence etkileyici bi e-mail olmasi gerekiyor.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bu durum dışarıdan acaba, iyinet üye ve aktiflik sıkıntısı mı çekiyor diye anlaşılabilir mi?

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kötü niyetli olmadığını düşünerek geçiyorum.

Benim için iyinet dışında forum yoktur. Her kes de bunu böyle bilsin!

bu sizin kişisel terchiniz. fakat ben nerde okunacak veya takip edilecek bir site bulursam takip ederim. gerekirse üyede olurum. ki bunun yanında isteyipte olamadığım yerlerde var (yardımlarınızı beklerim :)).

ayrıca iyinette özel üyelik almayı düşünüyorum bir süredir ama prestige kısmında neler paylaşılıyor ve ne kadar iş dönüyor daha bilemiyorum. inşallah oda olur.

neyse az daha konuşursam kesin banlarlar.;)

siz profesyonelsiniz ama ben kendi küçük denizimde birşeyler yapmaya çalışıyorum yıllardır. nerde bilgi yada işe yarar paylaşım bulursam oraya gidiyorum.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
bu sizin kişisel terchiniz. fakat ben nerde okunacak veya takip edilecek bir site bulursam takip ederim. gerekirse üyede olurum. ki bunun yanında isteyipte olamadığım yerlerde var (yardımlarınızı beklerim :)).

ayrıca iyinette özel üyelik almayı düşünüyorum bir süredir ama prestige kısmında neler paylaşılıyor ve ne kadar iş dönüyor daha bilemiyorum. inşallah oda olur.

neyse az daha konuşursam kesin banlarlar.;)

siz profesyonelsiniz ama ben kendi küçük denizimde birşeyler yapmaya çalışıyorum yıllardır. nerde bilgi yada işe yarar paylaşım bulursam oraya gidiyorum.

Kimseyi fikirleri yüzünden banlayan bir anlayışımız yok çok şükür. Birisi FİKİRLERİNİZ YÜZÜNDEN sizi banlayacak olursa, merak etmeyin banınızı açacak koca bir kadro var :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
O zaman ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz diyerek ( sözü az uz değiştirdim ) devam edelim :) Kaynağı bizde yazılı olan veya bizim değilmiş gibi gösterilmeye çalışılan herşeyi biliyoruz biz arkadaşlar. :D Yani iyinet kral, vezir adayı çok.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öncelikle teşekkür ederim.

ban olayını pek anlayamıyorum çünkü daha önce örneklerini gördük. banlanan kişi yeni bir hesap açıp devam ediyor saçmalamaya ki; bu söylediğim genelde yanlış veya uygunsuz içerik giren arkadaşlarda oluyor.

konudan çıkıyorum. iyinet prestige kısmından bi ekran görüntüsü pm atabilecek olursa memnun olurum. başlıkları merak ediyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Geçen gün Neden Buradasınız? diye bir soru sordum ve her kes yazdı; buraya yazılanları okumaktan ziyade doğrularımızı, yanlışlarımızı paylaşmaya geliyoruz, her şeyde karşılık aramıyoruz bazı forumlarda olduğu gibi, karşılıksız iyilikler yapmaya geliyoruz, yardımcı olmaya geliyoruz, kar beklentimiz olmadan projeler yapmaya geliyoruz, öğretmeye ve öğrenmeye geliyoruz. Böyle bir ortamı başka yerde bulanı zorla kimse tutamaz. Daha önce de söylemiştim, her kes nasıl mutluysa öyle kalsın.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
eskiler zamanında baya küstürüldü ve diğer forumlara kaymalar meydana geldi örneğin benim 2003 deki üyeliğimi bir tartışma sonucu banlamışlardı ama ben vazgeçmedim tekrar buradayım, zaten bugün rakip olarak adlandırılan forumda bu yüzden trafik patlaması var, elbette tekrar aktif olmaları çok iyi olur

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@Karakter Zamanında iyinet takım muhabbeti yaparken hesabımı kapatmıştı o aklıma geldi :)

Konumuza dönelim, 7 senedir iyinetteyim, dilekolay bence. Ben işlerimin yoğunluğu nedeniyle yazamıyorum, sadece online işler değil bir yandan okulu bitirmeye çalış, bir yandan gez toz, bir yandan işlere bakınca günde 4 saat uyusam bile çok kalacak neredeyse. Yoruldum aslında bu tempodan.

Vakit bulduğumda neden yazmadığıma gelirsek eğer, marketing veya farklı sponsorlar üzerine geliştirdiğim, zamanla kendime özel yarattığım taktikler var. Bunları seneleri harcadıktan sonra kimse kalkıp yazmaz, benim de yazmadığım gibi. Forumda konuşulan konular adsense, bir iki parking sponsoru vs. piyasada bilinen şeyler zaten. Kimse özellerini paylaşmaz. E diğer konular da geyik kalıyor artık.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Eski üyelerin bu başlığa yazılar yazmaları beni sevindirdi.

KaRaKTeR arkadaşımı aktif olarak aramızda görmek güzel.

dreamz sana bir çok konuda katılıyorum. Yine de kimsenin bilmediğini düşündüğüm, yeni bir şeyler keşfettiğimde forumdan arkadaşlarla paylaşıyorum. Kendime bu konuda engel olamıyorum, bende ayrı bir vakayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5