İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Eski üyelere çağrı yapalım

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sürekli bi gelisim ve degisim icerisindeyiz, bence bu olumlu iyinet yönlerini goren kisiler mutlaka geri dönecektir. Ama e-postaya karsiyim, sonucta insanlara istemedikleri e-postayi atamayiz.

İstemedikleri olmaz ki.

Administratörlerden gelen Bilgi Maillerini almak istiyorum. işaretli olanlara atılacak.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
az önce wmdestek e girdim iyinet üyeleri full kadro ordalar.

silver ve gold üyelikleri bedava dağıtmışlar herhalde hepsi özel üye...(Abartıuorum normal üyelrde gördüm 1-2 tane) :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İsteyen orayı da kullanabilir tabii. Kimseyi bu konuda zorlayamayız. Her kes nerede mutluysa orada kalsın.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tabiki, bende kimseye birşey demedim zaten. orayı yeni gördüm. işim bitince bende üye olacağım. gold üye veren olur belki? :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İstemem gold üyelik. Bana taş devri üyeliği yetiyor.

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyinet sürekli güncellenen bir forum ama maşallah ki WmDestek aşırı hızlı bir çıkış yaptı

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Benim konumu neden bu şekle getirdin bozalic?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Yok herkes elestirebilir tabii ama bence cok sacma yani baska bi forum altindan ayni kategoride olan diger forumlara laf atip kotulemek, mantiksiz.
'Karanliga sovecegine kalk bir mum yak!' sozunu animsatiyor bana :D

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Karşılaştırma yapılabilecek bir rakip görebilseydik İyinet karşısında girerdik neden objektif bakmayı ve eleştiri almayı sevmeyen bir yapılanma içerisinemi girmeye başladınız? ;)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Karşılaştırma yapılabilecek bir rakip görebilseydik İyinet karşısında girerdik neden objektif bakmayı ve eleştiri almayı sevmeyen bir yapılanma içerisinemi girmeye başladınız? ;)

Benim yorumumu iyinet yönetimi olarak almanız iyi olmamış. Ben sadece kişisel olarak konuştum orada, hiç bi zaman yapıcı eleştiriye ya da öneriye karşı olmadık, olmayızda.

Ama burada karşılaştırma yapmak eleştiri değil saygisizlik olur. İyinet teknik bakimdan önerileriniz için bana pm atabilirsiniz, cevap veririm geliştirir, oylamaya sunar, en iyi şekilde siteyi biçimlendiririz. Diğer eleştiriler içinde forumumuz var keza diğer webmaster forumlarininda aynı şekilde.

A webmaster forumunda B webmaster forumu şöyle kötü şöyle iyi değil dersen bu etik olmaz, yönetim olarak değil kendim adıma konuşuyorum: böyle bi davranış hoş karşılanmaz, ve böyle bi yönetimin hüküm sürdüğü forumda da kullanıcı olarak ben yer almam.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yani ben özlemişim arkadaşlarımı, böyle bir yazı yazmışım. Başka forumlar beni ilgilendirir mi?

Lütfen konu dışına çıkmayalım!

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim yorumumu iyinet yönetimi olarak almanız iyi olmamış. Ben sadece kişisel olarak konuştum orada, hiç bi zaman yapıcı eleştiriye ya da öneriye karşı olmadık, olmayızda.

Ama burada karşılaştırma yapmak eleştiri değil saygisizlik olur. İyinet teknik bakimdan önerileriniz için bana pm atabilirsiniz, cevap veririm geliştirir, oylamaya sunar, en iyi şekilde siteyi biçimlendiririz. Diğer eleştiriler içinde forumumuz var keza diğer webmaster forumlarininda aynı şekilde.

A webmaster forumunda B webmaster forumu şöyle kötü şöyle iyi değil dersen bu etik olmaz, yönetim olarak değil kendim adıma konuşuyorum: böyle bi davranış hoş karşılanmaz, ve böyle bi yönetimin hüküm sürdüğü forumda da kullanıcı olarak ben yer almam.
Rep veremiyorum verebilseydim verecektim :( . Tebrikler :)

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
özür

Benim konumu neden bu şekle getirdin bozalic?

konuyu saptımak gibi niyetim yoktu. özür dilerim. isterseniz editleyebilirim.

gerçekten iyi çıkış yapmış wm. diğer siteyi kötüleyecek bir yorum yapmadığımı düşünüyorum. uzun zamandır iyinet i kullanıyorum ve bir süredir üyeyim.

genelde webmasterların çoğu diğer siteleride takip ederler. bende birçok wm forumuna üyeyim. bunda abartılacak bir durum yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5