İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eski webmaster'lar dan kimler burada

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eski webmaster'lar dan kimler burada,
1-2 seneden daha eski olanlar, cevap yazarsa sevinirim

T

Turkyurdu.org

Misafir
Benkimim.cjb.net 'in sahibi'de yazar mi diye bekliyorum :)

T

Turkyurdu.org

Misafir
Bence yasimiz ortaya cikacak hdogan. Bir abilik vasfi olsada bugune kadar amca olacagiz. Misal;
-> hdogan'a gelen soru;
hdogan amca siz bilirsiniz, sizin zamaninizda domainler kac paraydi? hangi uzantilar vardi? :)

P.S: nostalji.. ilk uzantim -free hostlar disinda- .sh idi. Nur Yoldas dinlemek istiyorum.

M

mavidusler

Misafir
Yaşımdan yana korkum yok da inşallah eski homepage'lerimden birini hatırlayan çıkmaz :) O zamanlar salakça şeyler yapardık, herşeyin her sitede olması gerektiğine dair bir inancımız vardı ve herşey olmaya çalışırdık. Bizim sitemiz tüm dünyayı kucaklamalıydı. Dünya saatlerini bile koyardık ki wellington'dan sitemize gelen bir amca saatini sitemize bakıp ayarlayabilmeliydi. JavaScript hiç bilmediğimiz ama en çok kullandığımız dildi. Samicik.com minicik referansımız (ben ordan nefret etsem de) ejder.com olmak hedefimizdi. Bir de "manita" yapma dürtüsü vardı. Her türk heker doğuyordu. Xoom ve _XMCM alfabemize X'i bir daha çıkarılamaz şekilde sokuyordu. bboz abimiz başöğretmendi. Ya ben ağlamak istiyorum :D

B

Bedava.in

Misafir
1998 de chat ile baslamistim. Chatten web'e zıplamam fazla zaman almadı. 1999 Yılından beri felan ufak tefek takılıyorum. Sürekli ara verdim. 3 ay takıldım 3 ay bıraktım. Sonra askerlik vs derken baktım yıl 2005 olmus.
En azından <br> nin ne ise yaradigini ogrendim :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cj para yollardı , spedia da yollardı , sertac vardı , dursun baba vardı :) cjb.net her tarafımızı sarmıştı. biz o zaman da buralardaydık.

ama ben kendime webmaster diyemiyorum. deniyoruz işte.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1999
ama 2001 den sonra 2 sene uzak kaldım.

(BANA BUNU OGRETEN TUGCE DİYE BİR KIZDI.CHAT YAPARKEN)AHH GENCLİK İŞTE))

M

mavidusler

Misafir
adresim' Alıntı:
O zamanlar posta katarları falan vardı herhalde :) www yazmadan önce de santral aranıp "kızım bana www.saminindedesicik.com'u bağlar mısın" deniliyordu :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1998 ilk sitem hımm neydi anımasamıyorum :) ilk domainim sevdicegim.com..

seneler gecti cj cagı gecti :) google geldi :p adbrite geldi sedo geldi :)

harmanyeri.com vardı ehueh

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5