İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eurovizyonda hüsran "2011"

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Türkiye malesef finallere kalamadı....

finale kalan 10 ülke

Sırbıstan

Litvanya

Yunanistan

Azerbaycan

Gürcistan

İsviçre

Macaristan

Finlandiya

Rusya

İzlanda

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yau bizi temsil eden bir türkü çıksın, ne bileyim Türk sanat müziği çıksın.

Karadır kaşların ferman yazdırır, sarı gelin, divane aşık gibi... bizim kendimizin ürünü olan müziklerle çıksınlar. Sonuncu bile olsak, "biz sonuncu olduk" diyelim.

O çıkanların bizimle hiiiiç alakası yok.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şarkı zaten güzel değildi. Eurovision adlı şarkı yarışmasında da zaten şarkının önemi yok. Ülkenin ismi önemli. Komşu olduğun ülkeler önemli.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yüksek Fiyasko :D

O bişey değilde bizim medyanın göklere çıkardırğı, en çok ilgiyi biz çektik dediği şarkı daha finallere katılamadı ya ne diyim, çabuk gaza geliyoruz medya olarak :D

Sonuçlar şifreli olmasın sakın, bu 10 ülke nasıl aldı bu puanları acaba :p

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şarkı zaten güzel değildi. Eurovision adlı şarkı yarışmasında da zaten şarkının önemi yok. Ülkenin ismi önemli. Komşu olduğun ülkeler önemli.

Bu da bir şehir efsanesi.
Yok efenim komşuymuş ,ülkenin ismiymiş, Türkiye hersene ilk 5 içinde yer alabilirken çok komşumuz vardı da şimdi mi yok oldular?
Geçen sene Almanya 1. oldu ondan önceki sene Norveç bir önceki sene yanılmıyorsam Rusya, şimdi sizin dediğiniz komşuculuk olsaydı hep aynı bölgelerden 1. çıkardı ama her sene Avrupa'nın farklı bölgelerinden 1. çıkmış.
Komşu ülkeler veya gurbetçiler elbet puan kazandırıyor ama her ülke güzel şarkının hakkını veriyor, bence asıl sonucu belirleyen şarkının güzel olması.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Gercekten tam bir rezillik durum 2011 senesinde müzik teknolojisinin uzay caginda oldugu bir dönemde Türkiyenin finallere kalamamasi gercekten cok büyük bir rezillik 22 senemi müzige vermis birisi olarak artik türkiyede müzik olayi bitmistir sadece sound müzigi kalmistir..

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu da bir şehir efsanesi.
Yok efenim komşuymuş ,ülkenin ismiymiş, Türkiye hersene ilk 5 içinde yer alabilirken çok komşumuz vardı da şimdi mi yok oldular?
Geçen sene Almanya 1. oldu ondan önceki sene Norveç bir önceki sene yanılmıyorsam Rusya, şimdi sizin dediğiniz komşuculuk olsaydı hep aynı bölgelerden 1. çıkardı ama her sene Avrupa'nın farklı bölgelerinden 1. çıkmış.
Komşu ülkeler veya gurbetçiler elbet puan kazandırıyor ama her ülke güzel şarkının hakkını veriyor, bence asıl sonucu belirleyen şarkının güzel olması.

Trt'de programı sunanlar bile hangi ülkeden hangi ülkeye oy gideceğini tahminlerinde çok kolay bulunuyorlar. Ayrıca 1. oluyor diye birşey söylemedim. Aralarındaki yardımlaşma güzel değil mi? :)

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
eoruvision yarışması herkesin büyük bir organisasyon sandığı büyük bir balondur... kaliteli şarkı azdır... sahne performanlasları hep benzer formattır... tekerlemesi iyi olan şarkılar ilk 5 e girer... Ama bana kalıcak olursa kazananın her sene değişmesinin nedeninin önceden anlaşmalı olduğunu düşünüyorum... ülkeler arasında anlaşma olabilir sonuçta gizli... zaten şarkı öncesi ülke tanıtımı dışındada pek bir numarası yok

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
çok üzüldüm...
Çok çok üzüldüm...
Üzüntüden göbek atasım geldi...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben izlemedim, kim kazandı yürovizyonu?

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanki memleketin tüm dertleri bittide bi eurovision kaldıydı.hem ne olduğu belirsiz bi gruptu.hadi onu geç hadi ben tanımıyorum desem, ne olcakki isterseler Tarkanı çıkarsınlar yarışmaya bu yarışmaların milletin beynini uyuşturma amaçlı yapıldığını herkes bilir herkes konuşur...Ekmek kaç para,tuz kaç para bilen var mı? Eminim bilmeyen çoktur ama örövizyona kim katılmış ne yapmış etmiş bilen çoktur... Beyinlerin Uyuşması ya da Uyuşmaması İşte bütün mesele bu...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sanki memleketin tüm dertleri bittide bi eurovision kaldıydı.hem ne olduğu belirsiz bi gruptu.hadi onu geç hadi ben tanımıyorum desem, ne olcakki isterseler Tarkanı çıkarsınlar yarışmaya bu yarışmaların milletin beynini uyuşturma amaçlı yapıldığını herkes bilir herkes konuşur...Ekmek kaç para,tuz kaç para bilen var mı? Eminim bilmeyen çoktur ama örövizyona kim katılmış ne yapmış etmiş bilen çoktur... Beyinlerin Uyuşması ya da Uyuşmaması İşte bütün mesele bu...

sadece bir şarkı yarışması, altında bişeyler aramayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi