İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evet Firefox indir kazan 1$ ( cıktı tr)

U

ULusAL2005

Misafir
tamam tamam ben denemedim ama arkadaşların söylediğine göre 0,10CENT veriyor ama panelde aynen şu yazıyor

Bir kullanıcı Firefox’u, sizin referansınızla, yükler ve kurarsa, hesabınıza USD 1,00 (more details) kadar ekleyeceğiz

Bu ALdatmacanın nedi nedir ?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 dolara kadar verecekler. yani amerikanyalılara, kanadalılara 1$ türklere 0.1$ çinlilere sevabına gibi :D

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de hemen ekledim...
hadi bakalım,inşaallah hayırlı olur...

U

ULusAL2005

Misafir
ya bu adamlarla çalışmamak en mantıklısımı sanki ?
niye bizi pazarda safdışı bırakmaya çalışıyorlar?

aslında protesto edip çıkarmak lazım tüm sitelerden o zaman görün bakalım nasıl artırıyorlar ücretleri

abi tam bi sendikacı gibi konuştum he :D

J

Jerry

Misafir
adamlar zorla kodları sayfaya ekleyin demiyorlarki
hatta biz günlerce bekliyoruz kabul edilmek için
:)
ULusAL2005' Alıntı:
ya bu adamlarla çalışmamak en mantıklısımı sanki ?
niye bizi pazarda safdışı bırakmaya çalışıyorlar?

aslında protesto edip çıkarmak lazım tüm sitelerden o zaman görün bakalım nasıl artırıyorlar ücretleri

abi tam bi sendikacı gibi konuştum he :D

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek de umurlarında sanki...Bizim banka müdürleri adamların çekini bile tanımıyor ki...Onlar bizi dikkate alsınlar..Doğru değil mi?....Adamların borusu ötmeye devam edecek bizim Türkiye bu işte atak olmasığı müddetçe....

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende az once baktımda 4 kez tıklanmış 2 kez yuklenmiş kazanc 1,10$ gene hiç yoktan iyidir :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tavsiye-firefox reklam kodunu aynen koyuyorum fakat text google reklamı çıkıyor. bunu yaşayan var mı ?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben direk kaldırdım firefox reklamlarını. 2 gün boyunca 4.10 $ getirmesine rağmen hergün ortalama %1.7 olan tık oranım direk %0.8 e düştü acayip zarar ettim. reklamlara gidecek clickler firefoxa gidince para gelmedi haliyle. hesaplarında bunu gözleyen varsa direk kaldırsın derim...

G

Gencadam

Misafir
Aynı sayfada açılıyor olması kötü. Dediğin gibi reklamlara tıklanma ihtimali sıfıra düşüyor. Ben de yeni ekledim bakalım durum ne olacak?

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firefoxtan kazanılan para genel toplama dahil olmuyor. ornegin reklamdan 2$ firefoxtan 1$ kazandınız genel toplamda reklamdanb kazandığınız para görünüyor firefoxu neden dahil etmiyor? sizdedemi öyle yoksa birsüre bekleyip oylemi ekliyecek. Firefoxun belirli bir süre kullanımınmdan sonramı acaba?

H

hoppala

Misafir
Çoooook saçma bir uygulama...
Sanki türkler firefox kullanmayı bilmiyor.
Neden türklere 0.10$ veriyorlar ????
Neden biz hep hayvan muamelesi görüyoruz ??

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki FireFox kullanimi daha cok yayginlastiginda adsense ve diger reklamlardan Hicbir sekilde Para kazanamayacaginiz BIliyormusunuz ???
Yani 10cent yada 1$ kazanacagim diye ileriki zamanlar icin kendi kazanclarinizi kaybediyorsunuz
Cunku FireFox kullanicilarinda adsensede dahil olmak uzere Reklam Gozukmuyor
sadece popup reklamlari degil text reklamlarini bile block ediyor

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Peki FireFox kullanimi daha cok yayginlastiginda adsense ve diger reklamlardan Hicbir sekilde Para kazanamayacaginiz BIliyormusunuz ???
Yani 10cent yada 1$ kazanacagim diye ileriki zamanlar icin kendi kazanclarinizi kaybediyorsunuz
Cunku FireFox kullanicilarinda adsensede dahil olmak uzere Reklam Gozukmuyor
sadece popup reklamlari degil text reklamlarini bile block ediyor

öyle bisey yok, zaten bu isten en çok google kazaniyo, niye böyle bisey yapsin ki ???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5