İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evli bir bayanım.Artık bende aldatıyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Daha neler görücez neler:

adszmo5.jpg

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
demekki bu reklamlarada inanıp tıklayan saf bir kesim varki böyle reklam veriyorlar.

googleden önce bu reklamlar veren zihniyetlere kızmak lazım.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yok anlamadığım sanırım arkadaşlar para hırsı ile yakında kendi eşlerinide orada bak bu benim eşim benimle evli ve tıkla onunla tanış reklamı verecekler..

yazıklar olsun ne diyelim...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yakında tüm sitelerime rahatsız edici reklamları lütfen bildirin diye bir bildirim alanı koymayı düşünüyorum; yani bir nevi rekabetçi reklam filtresine (arada ben olarak) ziyaretçilerime açacağım.

sonuçta asıl olan ziyaretçimdir reklamlar değil

google bir ara Türkiye kelimesindeki eki ayırmadığım için reklamımı durdurmuştu;
Yukarıdaki bahsi geçen reklamı nasıl yakalayabilir ki?

bence google bütün yazılan reklamları bir çalışanına kontrol ettiremez...

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
google ne kadar kazanıyor acaba bu tarz reklamlardan hiç mi kontrol etmiyo reklam verenleri. bu nasıl bir adalet reklam verenler önemli yayımcılar önemsiz mi?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google ne kadar kazanıyor acaba bu tarz reklamlardan hiç mi kontrol etmiyo reklam verenleri. bu nasıl bir adalet reklam verenler önemli yayımcılar önemsiz mi?

Yayıncıyı da kontrol etmediğini hepimiz biliyoruz....
bütün reklam konulan siteleri sizce bakıp inceleyip onaylıyor mu?
hayır!

bir sitenize reklam koyduğunuzda 10 dakika geçmiyor reklamlar çıkıyor.
bir şikayet olmadıkça da siteniz google tarafından reddedilmiyor.

Bu tarz reklamlarla uğraşmak bizlere düşüyor.

google yakın zamanda rekabetçi reklam filtresi gibi bir çalışma ekledi (herkese açtı mı bilmiyorum o işlemi)
reklamı yasaklıyorsunuz neden yasakladığınızı da belirtiyorsunuz
muhtemelen bu belirtmeler bir site için yoğunlaştığında google o siteyi ele alıp reklamlarını durduruyordur diye düşünüyorum.

edit:(ekleme)
ilk mesajda verilen reklamın sayfasını açtığımda sitenin bir başka siteye gönderdiğini farkettim.
yani siteye giriş diyorsunuz ve info dan çıkıp com 'a gidiyorsunuz.
yani arkadaşlar bu adam zaten ucuz domainler alıp (infolar alıp) adworse onlar aracılığıyla reklam veriyor. böylece asıl sitesinin adını adworste yasaklılar listesine koymamaya çalışıyor

yani bu kişi yada kişiler işin iyice ileri safhasına gitmişleri; adworsten bloklama işlemi neredeyse bütün webmasterlarca olmaya başladığında başka bir info domaini devreye girecek... bu böyle sürüp gidecek.

ama bahsettiğim adsense gelen ekleme ile yayıncının tüm reklamlarını bloklayabiliyorsunuz (yeterki orada bu siteyi görebilin...)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
TRinsanRehberi rekabetçi reklam filitreni en kısa zamanda bekliyoruz...
Bence aldanmayın bedava Adwords reklamı ile sitesine, salak zekası ile insan çekmeye çalışan bir varlık...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5